Rozważania transferowe (dyskusja)

Oby nie. Ja z teorii spiskowych zdecydowanie wole tą, że nowy właściciel już jest i to on finansuje nowe transfery. Jude to piłkarz genialny i każda inna opcja będzie co najmniej półkę gorsza. Chociaż oczywiście wypowiedź Kloppa o tym, że nie wie czy chce zawodnika który chce mieć odrazu LM daje trochę do myślenia. Dodatkowo miedzy Gakpo i Bellinghamem można zauważyć pewne subtelne podobieństwa pomimo innych nominalnie pozycji co również skłania do refleksji.

Opinia nie fakt. Po transferach Gakpo i Nuneza Liverpool ze starzejącej się ekipy znowu stał się atrakcyjnym projektem w którym brakuje jedynie 1/2 nowych pomocników. Dlatego pod tym względem aż tak nam Real nie odjeżdża.

@LiverpoolJestCzerwony no niestety wszyscy wybierają Real. Trzeba przyznać, że ich duet napastników Haaland&Mbappe robi wrażenie.

3 polubienia

Ten sam Goal.com pisal ze Haaland wybral Real…

6 polubień

A co ma piernik do wiatraka? Gakpo to nie jest ŚP a to jest dla nas priorytet! Gakpo został kupiony bo miał być kupiony takie były plany na lato 2023 ale już kolejka się po niego ustawiała taka sama sytuacja jak z Diazemgdy Tottenham się zgłosił po niego… W Styczniu na bank przyjdzie jeszcze jeden pomocnik do środka i walka będzie w lato o Belinghama bo Borussia go nie puści chyba w styczniu za bardzo uparci są.

Wszystkie informacje o tym ze Jude wybrał już Real i niby poinformował swoją świtę o tym to wyssane z palca bzdury. To bzdury tej samej rangi jak te, które lączą nas z co drugim środkowym pomocnikiem. To jest pożywka tabloidów. Wszyscy doskonale wiedzą że potrzebujemy pomocnika więc będą nas łączyć nawet z jakimś śledziem ktorego próbuje zgarnąć Tottenham, po to by podbić cenę grajka (bardzo często to część działań agentów tych piłkarzy).To samo tyczy się Bellinghama. Pisanie o jego decyzji w kwestii Realu to próba wymuszenia na innych klubach bardziej zdecydowanych działań. Jak będzie chciał przyjść to przyjdzie. Tu sie robi tranfery po cichu,a nie wychodzi na medialny oktagon i walczy na gołe pięści z innymi klubami.

9 polubień

Dokładnie. To w dużej mierze wyssane z palca bzdury. Polecam odkopać sobie na stronce realu albo Barcy sagi z Mbappe lub Neymarem…

2 polubienia

O to to. Real juz przecież miał Mbappe, Neymar miał juz kupiony bilet na TLK z Paryża do Barcelony, a i Haaland wcześniej niby wybierał Real over City. Wszystko to okazało sie bzdurą. Tu jest tak samo. Cierpliwości. Trzeba poczekać na rozwój sytuacji i przestać karmić się tą tabloidową mamałygą, ktorą serwują na porcelanowych talerzach. Nie spodziewam sie Bellinghama w styczniu, ale spodziewam się pomocnika w styczniu. Jakiego? Nie wiem i to jest chyba najbardziej ekscytujące.

1 polubienie

Jeśli mamy jeszcze kogoś kupić to startujmy po Caicedo albo McCalistera. Dwa realne transfery s nie jakiś Enzo z Benfiki za 120 mln. Jeśli nic się nie odwali to w lato startujemy po Jude i jazda.
Korzystając z okazji poszukać chętnego na Keite albo Oxa, wypożyczyć Carvalho lub Curtisa i będzie elegancko.

2 polubienia

Mac Alistera ponoć Juve probuje sciagnac za około 40 milionów. Wydaje się to być dużo rozsądniejsza opcja niż 120 za Enzo.

5 polubień

Podobno sam Enzo powiedział tak dla Chelsea i jest zdeterminowany żeby opuścić Benfike w zimie

Źródło ynwa19 donosi🤣

  • Jude to ciągle jeszcze gracz BVB i nikt go narazie nie kupił
  • Enzo nadal biega po boisku w koszulce Benfiki
  • FSG/LFC uwielbia “ciche transfery”
  • i to są sprawdzone informacje a nie tabloidowe wieści

Brawo ja :clap::grimacing:

6 polubień

Odnosząc się do punktu 3, nie mamy szans ani na Jude ani na Enzo. Bo o obu jest mega głośno w kontekście LFC :slight_smile:

120 mln za Enzo to strzał nie w kolano a w głowę. Ilu już było grajków, którzy zagrali dobry mudnial/Euro przechodzili do klubów za astronomiczne kwoty a potem w przebiegu całego sezonu okazywało sie ze ich wartość diametralnie spadała. Jak Chelsea czy United chcą znowu wykładać takie pieniadze za jednego niesprawdzonego grajka to s’il vous plait. Za 120 mln to my mozemy sprowadzić 2 ogranych w PL zawodników i czuje że w naszym klubie też do tego chcą w ten sposób podejść, bo do pomocy potrzebny jest gość na już, a nie perspektywa z potrzebą aklimatyzacji.

3 polubienia

Stać ich to sobie kupują, nic nam do tego. Nie róbcie się też jak ci z devilpage którzy piali z zachwytu nad Gakpo a jak przyszedł tutaj to twierdzą że słaby i na co on komu. Bo widzę że im bardziej Enzo się oddala to zaczyna się podobna gadka

W żaden sposób nie podchodzę do tego tematu w ten sposob. Chodzi mi raczej o ciężar finansowy. Za 120 mln możemy mieć dwoch piłkarzy, zamiast jednego, który spójrzmy prawdzie w oczy, jest w tym momencie mocno hypeowany ze wzgledu na udany Mundial. Myślę że taki Caicedo czy Neves to byłoby dużo rozsądniejsze rozwiązanie za zdecydowanie mniejsze pieniądze, a pewność że wskoczą w rytm Premier League zdecydowanie większa niż w przypadku Enzo, ktory bylby mega wzmocnieniem, ale w letnim okienku.

6 polubień

Romano pisze że Enzo dogadany z Chelsea, teraz kwestia porozumienia się z Benficą.

1 polubienie





1 polubienie

Takich newsów łączących Liverpool z […] będzie się pojawiało sporo. Jeśli MacAllister jest do wyjęcia za 30-35 mln to warto się zastanowić.
Ale priorytetem musi być Jude, wiem że za jednego Jude’a można mieć 2 innych graczy, ale to jest taka różnica jak pomiędzy KdB a tuzinem innych ‘zwykłych’ pomocników. Można mieć Kevina, można mieć dwóch ‘Keitów’.

2 polubienia

Troszkę mnie niepokoją te informacje o Jude. Naprawdę byłoby mega szkoda żeby chłopak poszedł do Hiszpanii. Nie dość że my stracimy takiego gracza, to na dodatek dużo straci liga angielska. Ale nie ma co się oszukiwać, z Realem będzie bardzo trudno rywalizować. Ale mimo wszystko, nie ma graczy niezastąpionych i nawet jak Anglik wybierze Real to myślę że i tak sprowadzimy kogoś to wypełni dobrze formację w pomocy.