Rozważania transferowe (dyskusja)

To teraz będziemy śledzili wyrazy twarzy zawodników przy podpisywaniu gadżetów i lajki na Instagramie czy FB? :rofl:

3 polubienia

a nie można tak posunąć jakiegoś fana z gotowym kontraktem do podpisu? :smiley:

Potencjalni zawodnicy, którzy mogą przyjść do Liverpoolu w styczniu. [neil jones]

W obecnej sytuacji coraz bardziej się przekonuję, że może Tielemans powinien dostać szanse od Liverpoolu. Żaden to wielki piłkarz ale swoją jakość ma. Wierząc w słodkie bajki o przebudowie pomocy w lato bądź tez doniesienia o nowych właścicielach, po przyjściu bardziej klasowych zawodników mógłby zostać zwyczajnie istotnym rezerwowym. A być może znowu odpaliłby z formą i zaskoczył wszystkich. Napewno o wiele ciekawszy zawodnik niż np. Melo.

praktycznie same ogóry z potencjałem, a nie ktoś kto już może podnieść poziom środka pola. Tu trzeba kogoś solidnego, wybieganego, z jajami, który będzie gryzł trawę razem z korkami, tak jak kiedyś robił to Gini. Taki MacAllister idealnie się wpisuje w te założenia. Thiago i Fabs potrzebują takiego kogoś obok siebie. Nie potrzebujemy kolejnego czarodzieja, tylko prostego gościa co będzie zapier*****.

1 polubienie

On się zatrzymał chyba z 2 lata temu, wtedy były plotki o Neuhausie i Dahoud, Berge (teraz 24 lata i w championship)jeszcze był uważany za talent, to samo z Aourarem, który teraz ławę grzeje często w Lyonie. Wyglada jakby zrobił jeden artykuł 2 lata temu i dokładał nazwiska. Można to olać ciepłym moczem.
W ogóle słabe strasznie jest to, że to niby poważny dziennikarz. To powinien dawno polowe nazwisk wywalić, a reszta się przewija w kółko w plotkach poza Rabiotem. Co jest oczywiste, bo kończy mu się kontrakt i gra w srodku. Tez o nim już wspominałem.

1 polubienie

Tielemans? Kiedyś myślałem, że byłby to ciekawy gracz dla nas, ale patrząc od kilku miesięcy na jego grę u Lisów jego przydatność jest na poziomie Oxa. Na teraz
Caicedo, MacAlister, Koopmeiners, na lato zaklepać Jude’a.

7 polubień

Bellingham nie będzie się liczył jako HG w lidze mistrzów, jedynie w EPL. To chyba odpada jeden z faktorów do zatrudnienia go. W każdym razie, możemy potrzebować dokupić kogos z Anglii. Stad podchody zapewne pod Zielera i na wszelki wypadek można byłoby Rice’a dokupić :joy::joy:

Mylisz się kolego. Wrzucam analizę McGuire’a wyjaśniającą ci dlaczego kolejny pomocnik to nie może być ktokolwiek tylko to musi być odpowiednia osoba dostosowana do taktyki Kloppa.

1 polubienie

Z tym, że taki Melo to im chyba z maszyny losującej wyskoczył…

3 polubienia

Ja mam wrażenie, że to było na zasadzie, że mamy coś obiecane na lato(tylko nie wiem pod jakim właścicielem ) i to miał być zapewne transfer niewiążący na dłużej niż sezon. Wtedy te gadki o odpowiednim zawodniku i półśrodkach miałyby sens…

Ja bym chciał, aby Jude Bellingham podjął decyzje do końca stycznia w jakim klubie chce grać od przyszłego sezonu.

Istnieje duża szansa, że Liverpool pozyska Jude Bellingham

@DiMarzio

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1613127139145957378?cxt=HHwWhICypcOl_eIsAAAA

Taaak… rozglądamy się za najlepszymi zawodnikami pasującymi dla Liverpoolu, Tchouaménim, Bellinghamem.
“Rozglądamy”, nie mylić z “kupujemy”.

Tez mi się do końca wierzyć nie chce, ale taki ruch pasuje z narracja.
Będziemy wiedzieć w lecie, czy coś w tym jest, czy jesteśmy nabijani w butelkę🙃

https://mobile.twitter.com/AnfieldEdition/status/1613285442316652554

Thiago potrzebuje. Fab sie nadaje max na ławkę. Jest za slaby by grac w podstawce.

Screenshot 2023-01-12 at 08-29-32 Anfield Edition (@AnfieldEdition) _ Twitter

pytanie czy latem będzie kogo kupić jeśli wszyscy się dogadają zimą :slight_smile:

Przez 7 lat takiej kwoty netto na transfery Klopp nie uświadczył w Liverpoolu, a nagle w jedno okienko miałby tyle dostać. Abstrakcja co ci dziennikarze wytmyślają. Jedyną szansą na wystąpienie takiej sytuacji jest sprzedaż klubu, a jak widac tabun chętnych nie pojawił się.

E: Dlatego napisałem Netto. Wtedy był hajs głównie ze sprzedaży Coutinho, więc właściciele z własnej kieszeni musieli dołożyć znacznie mniej. Teraz nie mamy kogo sprzedawać, więc kasa musiałaby w całości zostac pokryta przez FSG. Przez cały okres pobytu Niemca na stanowisku menedżera Liverpoolu klub wydał około 200 mln netto na transfery. Teraz w jedno okienko miałby dostac tyle co przez 7 lat?

2 polubienia

17/18 wydaliśmy ok 170 euro
18/19 wydaliśmy ok 180 euro

Fakt, że opchnęliśmy Filipka, ale uwzględniając inflację w piłce kopanej, no nie wydaje się te 200mln czymś nadzwyczajnym. Tak grzeją te newsy o Billinghamie jakby rzeczywiście było blisko porozumienia latem. Jeśli Jude tu przyjdzie, to lwia część pójdzie na niego, do tego jakiś jeszcze CM typu Nunes z Wilków, jakiś młody kasztan za kilka milionów ze statusem HG i budżet zamknięty. To wcale nie jest jakaś zawrotna kwota, patrząc na to jak będą nas je*ali w letnim oknie transferowym

W ogóle gdzieś mignęła mi plotka, że w pakiecie z Judem mielibyśmy przyjąć do klubu jego brata i ogarnąć stanowisko jego staremu - no to chyba było by już lekkie przegięcie. Coraz mniej podobaja mi się kolejne rewelacje, które pojawiają się w związku z tym transferem