Rozważania transferowe (dyskusja)

:rotating_light: NEW: Liverpool have opened talks with two midfield candidates: Khephren Thuram of Nice and Kouadio Kone of Borussia Monchengladbach. #lfc [jacque talbot]

1 polubienie

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1612753339954991104?t=zFbuxIhTvbuyWrifewKfWw&s=19

Liverpool wielokrotnie obserwował pomocnika Koopmeinersa w ciągu ostatniego roku. (F.romano)

W ogóle nie znam gościa. Może później znajdę jakieś analizy od McGuiera, bo ciemno przed oczami. To jest pomocnik w stylu Tchouameniego, czyli defensywy pomocnik, ale może grać jako środkowy pomocnik?

W skrócie napiszę Jego najważniejsze cechy.
To jest taka ósemka ale bardziej defensywna. Może grać też na szóstce.
Wybiegany bardziej, niż Hendo w primie (o ile w Jego przypadku można takowego terminu użyć).
Świetne strzały z dystansu i jeszcze lepsze rzuty karne.
Dobrze rozgrywa.
Wybitnie lewonożny, prawa noga na poziomie Andy’ego.
To w sumie byłoby tyle.

4 polubienia

Fajny talenciak w FM21 i FM20. Jak sie rozwinie to bedzie crackiem. Ale to tylko gra :wink:

A ja słyszałem, że jest powolny i radzi sobie w Serie A bo tam to nie stanowi problemu czego nie można powiedzieć o Premier League gdzie nie zdążysz mrugnąć i już nie masz piłki przy nodze.

Dzięki temu, co napisałeś zreflektowałem się.
Tak mi chodził po głowie ciągle ten Barella, że jego cechę przypisałem Holendrowi. Dzięki!

Barella byłby zajebisty :smiley:

To prawda. Stąd go znam (dopiero na MŚ w Katarze poznałem go w realu). Kupiłem go do LFC w FM21 i grał b. dobrze. Ale to oczywiście tylko gra. :slight_smile:

https://twitter.com/anfieldedition/status/1612813576233689088?s=46&t=H0SWWUPW1ov4UhQe32pROA

To jest z pewnością pomocnik box to box. Czyli środkowy pomocnik, który może zagrać również na pozycji nr.6, ale u Gasperiniego gra na ósemce i nie tylko. Atalanta gra taktyczne bardzo solidnie, kazdy zawodnik ma określone miejsce na boisku.
Solidna lewa noga, jest wykonawcą rzutów karnych w Atalancie. Potrafi uderzyć, co pokazał wczoraj w meczu przeciwko Bologni.
Ogólnie każdy nowy zawodnik i szczególnie nowy pomocnik u nas by wygladal jak Zidane, ale Teun to solidny zawodnik. 24 lata. 183 cm i angielski prefekt. What else?

1 polubienie

Faktycznie nikogo nie będzie w zimę :flushed:
Jak to mówią młodzi - Masakracja

Koopmeiners to jest moim zdaniem jedyna godna opcja na ten moment. Znakomity zawodnik do środka za Fabinho.

Mielibyśmy holenderskie trio, niczym kiedyś Milan (Rijkaard, Gullit, van Basten) :laughing:
Mam nadzieję, że po cichu działamy w sprawie Koopmeinersa, bardziej przekonuje mnie niż Nunes, gość w zależności od sytuacji i formy Fabinho może grać zamiast Faba jako 6 lub razem z nim jako 8.

20 dni

Wiecie, że można wklejać tu całe tweety, wg URL, nie trzeba robić zrzutów ektranu?

Wiemy, ze tak mozna…

Na stronkach realu krąży nagranie, w którym podobno Bellingham podpisuje koszulkę Realu

Źródło jest raczej dupiate, na nagraniu nie widać całej twarzy Judea i wygląda to jakby nawet nie patrzył co podpisuje. Zresztą też by to było dziwne bo dopiero latem zmienia drużynę, niezależnie od wyboru

Ciekawy jestem czy ktoś poważny o tym napiszę, bo póki co piszą tylko o tym kibice Realu xd

Mało poważnie to wygląda, ja się tym póki co nie przejmuje

Ja widziałem wideo na którym w koszulce BVB podpisuje książkę TAA więc o dupę rozbić takie źródełka :wink:

4 polubienia

No i bardzo dobrze, denerwują mnie takie niby ważne a tak naprawdę dupiate dowody