Rozważania transferowe (dyskusja)

Pozostaje nam cieszyć się Ligą Mistrzów na tyle na ile Real nam pozwoli i czekać do następnego sezonu.

Real gra padake jak my. Zobaczymy LM, bo obie drużyny pozostawiają wiele do życzenia. A jak wygramy z realem to jako, że staliśmy się drużyna turniejowa możemy i tak wygrać.

Mbappe ponoć jest ciężko pracującym i chcącym się uczyć zawodnikiem. Tuchel akurat go mocno chwalił i to po zwolnieniu z PSG.

@radzimordka jak dla mnie zależnie od sytuacji, ile byśmy mieli kasy i w jaki rodzaj drużyny byśmy celowali. Na pewno jak byśmy mogli wydawać ile chcemy, to fajnie mieć takiego zawodnika, bo to i marketingowo i sportowo sie wszystko zgadza :smiley:

O to ciekawe, no to trochę poprawia jego wizerunek, ale wciąż nie wiem czy bym go chciał w lfc XD ale to subiektywne odczucia i tyle

Oten Ordep to wymysl tego drugiego pscyhola, Fabiana Mrozka (nie mylic z mlodym bramkarzem).

Jedyne osoby jakie mozna sluchac w kwestii transferow to nie wypowiadajacy sie juz Damian i Jetzu. Te wszystkie pirsy i romany sa o kant dupy rozbic i gowno wiedza.

13 polubień

I ArtuDitu też był legit

2 polubienia

Jetzu w kwestii transferów to zawsze był pewniak. Dobrą robotę robił. Swoja drogą pisze Jeszcze pod innym nickiem?

2 polubienia

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1615123634959302656?t=05VwihucYOccbwPQ88rhhw&s=19

Keita i Ox odejdą latem za darmo. (D.King)

2 polubienia

Nie wyobrażam sobie innej opcji :smiley:
@Kijoraptor
raczej pewne jest, że po prostu nastąpi sprzedaż klubu do tego czasu, albo części udziałów. Po ostatnich wypowiedziach Jurka, można wnioskować, że kasa na lato jest pewna.

1 polubienie

Idąc tokiem myślenia FSG i ich polityki, jeśli Ox i Keita odchodzą za darmo i nie będzie za nich kasy, to nie będą mieli za co kupić kogokolwiek :upside_down_face: czyli bez transferów.
Plotki o 200-300mln na transfery są tyle warte co polityczne zapewnienia rządu podczas kampanii. FSG miało by dać z kieszeni taką kasę kiedy szukają kupca ? Sprzedamy klub i nawet dopłacimy :thinking:

1 polubienie

Ale wiesz, że te 200-300 mln doliczasz do wartości sprzedaży klubu?

Chyba nie wierzysz sam w to co napisałeś. Poza tym za miesiąc będzie pozamiatane. W lutym witamy Katarczyków.

1 polubienie

Gdyby ten mecz miałby odbyć się teraz to w dwumeczu mógłby być wynik 10:10. Ani my ani oni formą nie grzeszą.

Bedzie wynik meczu 10:9 bo zawsze Real potrafi wykrzesać z siebie mental pod koniec i cudownie wygrac chociaz moga grac gowno przez 90 minut.

Firmino dostał propozycję nowej, dwuletniej umowy do końca sezonu 2024/25 [Florian Plettenberg].
Wg mnie jeśli ze stosowną tygodniówką, oddającą jego rolę w zespole i dostępność do gry (kontuzje) to warto zostawić Bobby’ego w zespole.

11 polubień

Taki zawodnik jak Firmino to skarb w kazdym klubie. Powinien zostac i kontynuowac kariere w klubie, ma dobry wiek i jeszcze kilka lat moze na takim poziomie pograc, nikt nie oczekuje od niego szybkosci Bolta bo jej nigdy nie mial, ale ma zauwazalny wplyw w srodku pola i nadrabia techniką.

11 polubień

Tylko ten Plettenberg to mam wrażenie, że newsy sobie wymyśla, wiec nie ma co go brać na poważnie :sweat_smile:

Jesli nas przejmie Katar to jestem sklonny uwierzyc, ze Jude do nas przyjdzie. Rok bez LM to chyba przezyje. Ciekawe tylko kto bedzie drugim HG.

Rice na pewno byłby świetnym zakupem. Może Tomori sprawdziłby się u nas. Z młodych to ciekawy się wydaje Ewan Ferguson albo Nat Collins z Wolves, obydwaj zreszta zagrali dobre mecze z nami :upside_down_face:

Rice jest świetny, ale jak Arsenal wygra PL to pewnie pojdzie tam. Zawsze mamy do wyboru Caicedo, Nevesa czy Koopmeinersa.