Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeśli szejki kupią Liverpool to Klopp w ogóle zostanie?. Nikt tak często i tak bardzo nie krytykuje City i Newcastle. To on wymyślił zwrot kluby państwa

1 polubienie

Myślę, że Klopp zdaje sobie sprawę z realiów w świecie futbolu, ostatnie kilka lat w LFC dobitnie mu to pokazało…jeśli chce bić się o tytuły to klub musi mieć pieniądze.
Poza tym perspektywa odbudowy Liverpoolu bez patrzenia dziesięć razy na każdego funta musi być jednak atrakcyjna.

2 polubienia

No jeśli mu się aż tak bardzo nie podoba wizja współpracy z szejkami i normalny budżet to w Newcastle pracuje taki Pan Eddie. Jemu myślę nie będzie przeszkadzało, kto zarządza klubem.

1 polubienie

Ogólnie z wypowiedzi Kloppa można wywnioskować, że w lecie będzie sporo roszad. Jednak w styczniu może zakończyć się bez transferów. Za to lato wygląda naprawdę obiecująco zapewne pod innym właścicielem. Zapewne nie przedłużymy Oxa. Keity i Milliego i pewnie jeszcze się kogoś pozbędziemy z Hendo/Fabs/Thiago z naciskiem na 2 pierwszych :smiley: .

Zdradzisz nam o co chodzi czy jeszcze jest to poufne?

Co on tam napisał, bo chyba usunięto wpis?

twierdzi, że Mbappé trafi do Liverpoolu.

1 polubienie

Jak przyjdą szejki to kto wie

Nie ma co się oszukiwać.
Inski a kiedyś Seb to najlepiej poinformowana osoba na forum.
Jak dla mnie nikt tu nie ma trafniejszych wypowiedzi niż on.

3 polubienia

A potem napisze, że przewidział to 3 lata temu xd

2 polubienia

Ale wyobraź sobie jaki byłby to młyn. Jude w pomocy i Kylian na ataku :sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

a później się obudziłeś z potężnym kacem po upojeniu alkoholowym :rofl:

2 polubienia

A ja zaczynam Sebowi (inskiemu) wierzyć :slightly_smiling_face:, o Diazie pisał zanim ktokolwiek łączył go z LFC, Neto gdyby nie kontuzja to rzeczywiście był bardzo realną opcją . W wypadku kupna klubu przez :qatar: transfer Mbappe wcale nie wydaje się czymś nierealnym. Seb skomentuj to proszę :wink:

4 polubienia

o Neto pisał chyba FabianMrozek zanim został kibicem na FCBarca.com

https://twitter.com/Plettigoal/status/1615256984256761856?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1615256984256761856|twgr^6ba4b39461a0a4c9d87cd1da05edabb33fdef11e|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.liverpoolecho.co.uk%2Fsport%2Ffootball%2Ftransfer-news%2Fliverpool-transfer-news-live-bellingham-25994269

Według Plettenberga jeszcze z Nabym nie wszystko przesądzone :smiley:

A ja nie wierzę w ogóle. Puść w obieg 100 plotek, naturalną koleją rzeczy będzie, że parę się sprawdzi.
Jedyną osobą która miała wiarygodne info na tym forum w mojej opinii oczywiście to był niejaki użytkownik ,Damian’’ .
Również paru ,klubowych dziennikarzy ‘’ kiedyś dawało dosyć solidne informację.
Teraz w sumie takich źródeł nie ma.
Chyba, że mówimy o poinformowaniu chwilę przed oficjalką.

A info o Mbappe to już w ogóle śmiech, jakby przyszedł w ostatnie lato… , a teraz to można pisać kiedyś do nas przyjdzie i rzeczywiście taka opcja istnieje dopóki nie przejdzie na piłkarską emeryturę :wink:

8 polubień

Jeśli możesz potem sięgnąć po innego zawodnika z zewnątrz i go nim zamienić, to ma sens dla obu stron, aby powiedzieć „To był świetny czas, do zobaczenia”. Z drugiej strony to coś na przyszłość, na lato, ale nie teraz. Nie możemy nawet o tym obecnie myśleć. Kloop juz wie, że w wakacje będzie solidny zastrzyk gotówki i przyjdzie paru jego wybranków :slight_smile:

Nie zapominaj o Jetzu. On wiedział o transferze jeszcze przed Brendanem

1 polubienie

Zawsze mozna napisac post w stylu: juz w lato nowi wlasciciele przeprowadza ofensywe transferowa.
Linia pomocy zostanie odmlodzona,na ta chwile przewidziane sa zakupy 2-3 zawodnikow bedacych mieszanka juz pokazanego talentu,umiejetnosci oraz tak potrzebnej inwencji.
Ze wzgledu na zlozonosc takich kontraktow oraz dobrzej pojetej “taktyki zakupowej” klub nie komentuje przewijajacych sie w mediach nazwisk.
Oczywiscie kazdy z nowych graczy jest na liscie zyczen Jürgena Kloppa,ktory ma tutaj decydujacy glos.

Zrodlo ynwa19 :rofl:

Tbh ja mam nadzieję, że to tylko plotki bo osobiście kompletnie bym nie chciał Mbappe w drużynie

Gra świetnie, ale idk irytuje mnie po prostu jego zachowanie i humorki. Boje się, że rozwaliłby tylko szatnie i by ciągnął niebotyczne ilości pieniędzy XD

Edit: mowa o Mbappe jak coś

1 polubienie