Rozważania transferowe (dyskusja)

Mason Milner i Jude Keita witamy nowych pomocników

10 polubień

Skoro robimy takie ruchy to prawdopodobnie transferów nie będzie. Ewentualnie jakiś jeden. Bardzo niedobrze. Staczamy się w przeciętność

Qatar S.O.S!!

1 polubienie

Jeszcze tydzień temu Jurgen odpowiadał na pytania odnośnie przywiązania do nazwisk. A tu cyk Milner. Cóż, jeszcze jeden tak nieudany rok i polecą w takim razie obaj

1 polubienie

Plotka jakich wiele już się tak nie nakręcajcie. Z Keita jest napisane nawet, że istnieje możliwość. Możliwość istnieje, że zostanę miliardem i wykupie klub😅

1 polubienie

Tylko dla plotek to forum istnieje, gdybyśmy się tu zajmowali tylko realnymi transferami to ten temat umarłby śmiercią naturalną🙂(jak prawdopodobnie Milner w wieku 80 lat na środku boiska w meczu ligowym Liverpool- Arsenal, przepraszam)

To dodałem plotkę z możliwym nowym właścicielem właśnie :joy:
Bardziej sugerowałem, że nie ma czym się emocjonować, bo te plotki z kontraktami co chwile się przewijają i na przemian się wykluczają.
Ogólnie Jurek się wypowiadał tylko o Bobbym i mówił, że chce go zatrzymać, ale pod pewnymi warunkami czy coś w ten desen. Patrząc na to, że mamy końcówkę stycznia, to myśle, że co najwyżej Millie może być przedłużony na jakimś małym kontrakcie. Bobby zapewne zależy od zdrowia i dyspozycji.

2 polubienia

Nowy transfer tuż tuż
pobrane

A serio to Millie pewnie zejdzie z pensji, będzie zapychał dziury na prawej stronie w meczu pucharowym i będzie mentorem w szatni. Do tego status HG więc korzyść jakaś będzie.

18 polubień

Jednak Jorgus się wypowiadał o Milliem, wrzucę tłumaczenie na główna. W każdym razie , wynika z wypowiedzi, że miał mieć chyba zaoferowana role w sztabie, ale on wciaz chce grać :joy:

edit. kolega mnie uprzedził używając artykułu z innej strony, ale żeby w pełni nie marnować mojego wysiłku to chociaż wrzucę tu :smiley:

Klopp wierzy, że Milner pozostanie w Liverpoolu po zakończeniu piłkarskiej karier, jednak weteran wciąż chce grać.

Jürgen Klopp namawia klub, aby znaleźć długoterminową role dla Jamesa Milnera po tym jak przestanie grać w piłkę.

Podpisany zeszłego lata kontrakt 37-latka, wygasa wraz z końcem sezonu. Oznacza to, że pomocnik może zostać wolnym agentem po 8 latach spędzonych w klubie.

Klopp potwierdził, że Milner wciąż chce grać. Dodatkowo stwierdził, że Anglik jest w świetnej kondycji fizycznej co usprawiedliwia jego chęć do grania na najwyższym poziomie nawet po 38. urodzinach.

Boss ma nadzieję, że klub znajdzie sposób aby wykorzystać Milnera w następnych latach. Dając wskazówkę, że gdy jego piłkarskie dni dobiegną końca, nadal pozostanie dla Anglika miejsce w Liverpoolu.

  • Mamy inne plany dla Milliego, ale Millie wciąż chce grać- powiedział Klopp

  • Kiedy spojrzysz jak grał z Wolves. Wszyscy to rozumieją. Nie można go oceniac z powodu jego wieku.

  • Ma 37 lat, ale nie widać tego po nim. Kiedy trenuje. To robi to na pełnych obrotach. Jest niezwykle ważnym zawodnikiem i to widać także na boisku. To nie jest tak, że Milly oczekuje rozegrania 64 meczy na sezon, ale w 64 meczach może on być niezwykle ważny.

  • Tak właśnie jest. Myślę, że Milly rozegrał 600 meczy w karierze, prawda? I myślę, ze większość z nich była dla Liverpoolu. Nawet jak zawodnik grał w kilku klubach może skończyć karierę w swoim klubie i ja sądzę, że właśnie Liverpool to jego klub.

  • Jestem przekonany, ze klub może użyć jego charakteru i mentalności. Może być wielu świetnych zawodników, ale żaden nie ma podobnej mentalności i to czyni go niezwykle ważnym dla nas. To nie dla tego, że jestem za bardzo lojalny. To jest po prostu fakt.

1 polubienie

Brighton ponoć zabezpiecza się na możliwość odejścia Caicedo. Kupnem 19-letniego Szweda za 6mln€. To ja mam plan podkupmy im tego Szweda, zanim za 2 lata będziemy go odkupowac od Brighton za 50-70 mln :joy::joy::joy:

15 polubień

Stevie G mówił przed meczem, że chciałby Jude’a w Liverpoolu i chętnie poleci do Dortmundu, aby o tym porozmawiać.

1 polubienie

O, to akurat dobry pomysl.

No i dlaczego jednego z nich nie ściągną zimą, tylko wszystkich latem XD eh

1 polubienie

bo liczą że do lata zostana juz przez kogos zaklepani xD

1 polubienie

Defensywnego pomocnika już nie musimy pilnie szukać, bo Bajcetic dobrze wszedł w buty Fabinho. Szybkie podania i celne, super drybling. Młody i zdolny co było wiadome od początku, że to się stanie, czyli wygryzie ze składu flagmatycznego Fabinho. Potrzebujemy kreatywnego pomocnika, bo odkąd Thiago dostał inną rolę nie ma kto jednym podaniem przeciąć dwóch linii.

9 polubień

Najpierw to trzeba sprzedac Fabinho póki jest cos warty.
Jesli mamy wydac te 250 baniek to kupic Jude- Rice/Caicedo- Mount/Gallagher.
bedziemy mieli odpowiednią ilosc HG. Wtedy w obwodzie :joy: zostaliby Thiago,Bajcetic,Hendo,Jones i od biedy Elliott. To jakos by ta pomoc wygladala.

1 polubienie

Bajcetic na razie musi grać jak najwięcej. Im więcej będzie grał tym więcej i szybciej będzie się uczył. Fabinho i tak więcej nie da. Najpilniej potrzebne dwie „8” umiejące dobrze przenieść piłkę pod pole karne przeciwnika. Jude pasuje idealnie. W razie potrzeby może tez zagrać na „6”.

3 polubienia

Straszny szczypior z tego Bajcetika, w walce fizycznej, której czasami w środku pola nie brakuje jakoś go nie widzę. Oczywiście może nadrobić sprytem i techniką ale jednak czasami trzeba przetrzymać piłkę czy się zastawić, a chłop jest wąski w barach jak 13-sto latek

No to jaki wedlug Ciebie jest Fabinho?

A który środkowy pomocnik w wieku 18 lat był silny fizycznie? Wszytsko przyjdzie z czasem, na plus to ze jest dość wysoki.
Stylem gry przypomina mi Thiago. Mam nadzieje ze rozwinie się podobnie

7 polubień

Chłopak ledwo 18 lat, z czego tak kojarzę z zycia i ogólnych opinii to facet najwiecej mięśni przybiera jakoś tak 20-21 lat, wiec ma jeszcze czas.

8 polubień