Rozważania transferowe (dyskusja)

Może dlatego że ma 18 lat? XDDD gdyby był przypakowany to byś znowu marudził, że jest mało zwinny i zwrotny
Boże zastanów się czasem dwa razy zanim coś napiszesz bo to jest za mocne xd

Aha, dobrze że wiesz, co bym mówił jakbym był przypakowany XD
Może jeszcze jakieś cenne wróżby? Skąd to bierzesz, ze szklanej kuli? Może wywróżysz nam jeszcze coś ciekawego?

Bardzo chętnie, jaką wróżbę byś chciał mieć

1 polubienie

a może być typowym ektomorfikiem i zawsze będzie chudy? Ekto zwykle są wysocy i chudzi.

Pewnie James Milner :grin:

Ja wgl nie wiem skąd on ma taką teorie :joy: czasem gość jest chudy jak szczypior a silny jak tur. A inny napuchnięty ale klockowaty i wcale tak tej siły po nim nie widać. Na siłowniach to nawet czasem widać gdzie chudy chłopak wali 100+ a ten niby większy silniejszy np 80-90.

Zresztą chłopak 18 lat to jeszcze nie jest w pełni dojrzały facet. Oczywiście może już założyć rodzine etc ale ciało po 20ce się zmienia.

1 polubienie

Być może ktoś mnie potępi,ale wydaje mi się,że latem żadnych większych transferów do pomocy nie będzie,bo tak sobie myślę,że klub jednak przedłuży kontrakty z Milnerem i Keitą,a ewentualnie odejdzie tylko Ox,będzie Bajcetić,wróci z wypożyczenia Morton,będą dalej Henderson,Fabinho,Thiago i Jones,w pomocy mogą też przecież grać Elliott i Carvalho.Może ewentualnie przyjdzie na przykład Mount,bo z rokiem kontraktu w Chelsea będzie w miarę tani,bo raczej cena za niego bedzie poniżej 20 baniek,a to sfinalizuje sprzedaż Kellehera (za niego przyjdzie Zieler),Phillipsa i powiedzmy Van den Berga,więc ja nie wierzę w żadnego Bellinghama czy Caicedo niestety,choć jeśli się mylę,to będę mile zaskoczony.

Wróżenie z fusów. Zobaczymy jak skończymy sezon i kto nas kupi.

1 polubienie

ponoć Rice chce iść do Arsenalu

Z jego historią kontuzji, to czuję, że nawet Keite by u nas przebił :smiley:

2 polubienia


Co prawda 250 mln mamy do wydania, ale nie szkodzi sprzedac jedynego sensownego rezerwowego bramkarza zeby uwolnic 5-10 milionow funduszy transferowych. xD
Klub moze i jest gownianie zarzadzany przez ostatnie miesiace, ale za to przynajmniej jest biedny. xD

16 polubień

No i jest fajnie. FSG kroczy doktryną “niewidzialnej ręki wolnego rynku” stworzonej przez wielkiego ekonomistę i globalistę J.Korwina-Mikke na podstawie książki “od zera do króla rynku parówkowego”.

FSG nie przepuści ani jednego centa. Ach ta nasza banda liczykrupów u steru :smiley:

1 polubienie

Szkoda, chociaż zastanawiam się czy my w ogóle na poważnie się nim interesujemy czy nawet nie jest w top3 opcji na pomocnika w typie DM/CM. Coś obstawiam, że Caicedo i prędzej Nunes niż on są w planach.

Jak dla mnie Rice jest lepszy sporo od 2 wymienionych przez Ciebie i do tego ma status HG i kontrakt do 2024. Jak nie sprobujemy o niego powalczyć, to bardzo słabo będzie o nas świadczyć :frowning:

image

Idealnie wpasuje się do zespolu

4 polubienia

Na pewno przekonuje mnie bardziej, bo już dłuższy czas w PL utrzymuje wysoki poziom i od dawna się mówi, że WHU jest dla niego za małe. To nie jednosezonowy wyskok jak miał Bowen. Mógłby świetnie rotować z Bajceticiem lub obok, bo nie skreślałbym Hiszpana, że by stracił miejsce w składzie (mamy sporo meczów, możemy przejść na granie 10tką - wtedy Carvalho/Elliot i za nim dwójka z Rice/Bajcetić/Thiago (docelowo na 8/10 widziałbym oczywiście Bellinghama i obok niego pomocnicy w typie DM/CM).

1 polubienie

Ostatnio większość zawodników którzy regularnie przewijają się w temacie LFC ostatecznie kończy w zupełnie innych miejscach a my kupujemy nieoczekiwanie kogoś zupełnie innego. Obstawiam, że na pewno Nunes do nas nie przyjdzie, a może spodziewać się trzeba Manu Kone/ Kheprena Thurama. Caicedo też zapewne nie bo za drogi dla nas.

Rice na 99% do Arsenalu. Armatki w najgorszym razie zdobędą 2 miejsce, będą grali w CL, zespół mocno rozwojowy więc Declan z chęcią tam pójdzie. Niestety Armatki w przeciwieństwie do nas nie boją się wydawać, nie kalkulują i nie analizują dogłębnie tak jak my kazdego ruchu transferowego, to i będą szybsi w negocjacjach.

Chociaż no trzeba przyznać, że trio Bellingham-Rice-Thiago robiłoby wrażenie.

5-10? Za Warda dostaliśmy ok 12 w 2018, a typ miał nadwagę i średnio ogarniał grę w piłkę. Przy sensownej ofercie ja bym sprzedawał Kellehera. Świetne występy, długi kontrakt, status HG - to jest jeden z tych zawodników, na których naprawdę możemy dobrze zarobić (choć wolałbym, żebyśmy najpierw spieniężyli Jonesa i Gomeza)