Rozważania transferowe (dyskusja)

Miałem nadzieję, że po mundialu spróbujemy go ściągnąć do nas, ale patrząc na te cyrki niech idzie do Barcy, nie potrzeba nam gracza z sodówką. Barca nie może zgłosić m.in. nowego kontraktu dla Gaviego, więc nie wiem jak chcą ściągnąć Marokańczyka i skutecznie zgłosić go do rozgrywek.

3 polubienia

chciałbym być w podobnej sytuacji co kibice Arsenalu - czyli być niezadowolonym z transferu dobrego piłkarza do Liverpoolu :thinking:

Czyli jednak są pieniądze na transfery,hehe.


ponoć też się interesujemy Callagherem

cobyśmy zrobili bez Nata :heart_eyes:

Screenshot 2023-01-31 at 13-32-31 Anfield Edition na Twitterze

5 polubień

Dobrze że się interesujemy bo juz się bałem, że zlozymy oferte. To nie w naszym stylu :rofl:

6 polubień

nie będzie dziś żadnego transferu.

Screenshot 2023-01-31 at 13-36-24 Anfield Edition na Twitterze

To było wiadome od kilku dni, nie wiem czy wrzucane są tu informacje jakieś o zainteresowaniu czy chęci sprowadzenia kogokolwiek. Na już to potrzebny jest lekarz klubowy. Ale nie rodzinny tylko sportowy.

1 polubienie

Dzisiaj to już wiadomo że ciężko, ale był cały miesiąc.
Manu Kone - Borussia M. ma bardzo duże problemy finansowe i ostatnimi czasy tracą piłkarzy za darmo myślę że 40 milionów by ich przekonało
Marcos Llorente - kiedyś się pojawiał jego temat, Atletico duże problemy finansowe
Ruben Neves- wilki kupiły bodaj trzech pomocników i pewnie gdyby naprawdę się o niego postarać i przekonać najpierw jego to by się udało, oczywiście tutaj trzeba by było ponad 60 milionów
Palninha, Fofana, Sangare,Kokcu, Ward-Prowse( nie wiem co on jeszcze robi w Southampton), Majer,Thuram, Frattesi,Haidara. Każdego z nich dało by się wyciągnąć w tym okienku i przy naszych pomocnikach każdy miał by pierwszy skład po jakimś czasie.
Czy każdy z nich byłby zbawcą naszej drużyny ?
Nie, ale my potrzebujemy przynajmniej trzech nowych pomocników. Więc skończ już z tym powtarzaniem Pearce’a że my pół środków nie bierzemy, bo nawet jeśli ten Jude przyjdzie to potrzebujemy tzw. ludzi do noszenia fortepianu i każdy z wymienionych przeze mnie plus pewnie jeszcze z 20 innych mógłby tą rolę pełnić i lepiej by było gdyby już w zimie był tutaj

2 polubienia

Czyli na Real znowu wyjdziemy z Natem Philipsem :smiley: Komedia.

5 polubień

Dla Ciebie komedia, dla Nata marzenie. Cieszmy sie, ze klub spelnia nie tylko nasze marzenia transferowe, ale tez marzenia i ambicje zawodnikow. :smiley:

ps.
Bawi niezmiernie to podejscie “albo crack albo nikt”. Troche mi to przypomina gadki ekspertow na temat Reprezentacji Polski gdzie koronny argument fanow Czesia to bylo “lepiej brzydko grac i remisowac/wygrywac niz pieknie i przegrywac hehe” czyli postawa, ktora nie rozroznia zadnych stanow posrednich… ktorych w pilce noznej jest mnostwo. Jak pokazala przeszlosc Klopp nie potrzebuje genialnych wirtuozow do srodka by to wszystko posklejac - Henderson, Wijnaldum i Fabinho w swoich dobrych czasach spokojnie wszystko łapali. Pomimo, ze przede wszystkim Wijnaldum i Henderson to zadni wirtuozi na swoich pozycjach tylko zwykle robole od noszenia fortepianu. Wystarczylo, ze byli pracowici i obdarzeni dobra kondycja i sensownym odbiorem. Problem jest tego typu, ze w naszej kadrze nie ma 1 (ku**a jednego) takiego zawodnika obecnie. Tutaj naprawde przyszedlby jakis wyrobnik, urwinoga, jakis Reed z Fulham czy inny Doucoure z Crystal i spokojnie moglby grac w srodku. My sie jaramy Bajceticiem, ktory poza bieganiem w kolko, odswietnym odbiorem pilki nie pokazuje nic, a i tak jest lepszy od wszystkich pozostalych pomocnikow. xD

5 polubień

No i elegancko skład kompletny, real w strachu.

2 polubienia

Real zdezorientowany, byli przygotowani na van Dijka i Konate, a dostaną Nata i Joela. Liczy się element zaskoczenia rywala, a my robimy to doskonale.

6 polubień

Wg. El Nacional Kloppo domaga się transferu Ngolo Kanye latem…

Ja naprawdę zaczynam się zastanawiać czy tu faktycznie problemem nie jest upartość naszego trenera.

Wiele się mówi o tym, że rezygnacje Edwardsa i Warda są podyktowane faktem, że Jurgen i Pep mają za dużą władzę w zakresie transferów. Pierwotny model pracy managera z dyrektorem sportowym przestał działać bo manager zaczął podważać i za mocno wpływać na decyzje personalne.

Nie wiem na ile to prawdziwe ale ostatnie transfery Nunez, Diaz, Konate, Thiago, Jota to wybory Pepa i Jurgena.

Salah, Robertson, Fabs ( oceniamy całokształt), Mane to pomysły Edwardsa i jego zespolu

2 polubienia

a co to jest El Nacional i skąd oni mogą wiedzieć lepiej niż reszta świata?

1 polubienie

lekarz pracuje od początku stycznia.

@Kijoraptor a o jakim?

Nie mówię o lekarzu rodzinnym od L4.

Pomysł z N’Golo Kante polega na tym, że nie mamy budżetu transferowego z gumy, a jeśli klub jakimś cudem rzeczywiście sięgnie po Bellinghama i Mounta (lub kogoś tego kalibru), to nie oczekiwałbym dalszych cudów. Co do Bajcetica, to zgoda, że powinien dostawać jak najwięcej szans, ale chłopak nie pociągnie przecież sam całego sezonu, a Fabinho jest wrakiem. Zawodnik klasy Kante, przychodzący za darmo, to byłaby dobra opcja, aby krótkoterminowo uzupełnić braki na tej pozycji. I jeśli prawdą są plotki mówiące o tym, ze Klopp wpadł na taki pomysł, to idzie to jakoś logicznie uzasadnić właśnie w taki sposób. To czysta gdybologia, ale może powiedziano mu że dostanie Jude i dodatkowego zawodnika pokroju Mounta, ale ewentualny trzeci transfer musi być albo bardzo tani, albo darmowy. Wtedy nic dziwnego, że Jurgen spogląda w stronę Kante. "Tak krawiec kraje, jak mu materii staje”.

Zupełnie na marginesie, Harvey Barnes. Co o nim sądzicie? Kiedyś były plotki łączące go z nami. Z tego co widzę, grywa czasami również w pomocy. Jest mocno ofensywny, ale może byłaby to ciekawa alternatywa aby rozruszać nasz tartak?

Wenezuelska gazeta wie, że niemiecki menager pracujący w Anglii dla amerykańskich właścicieli domaga się sprowadzenia francuskiego gracza. Czego nie rozumiesz?

8 polubień

Dzięki za wyjaśnienie kolego, teraz ma to znacznie więcej sensu.

1 polubienie