Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeżeli to prawda, to bardzo mnie to cieszy!
Ktoś prawdopodobnie przyjdzie do środka czy to na wypożyczenie czy transfer definitywny.
Oby odbyło się bez słynnych nie było opcji, próbowaliśmy.
Mount to gracz od razu do podstawy, plus jest ograny, więc chyba nie musielibyśmy czekać na efekty.

P.s znając nasze szczęście w tym sezonie, przyjdzie powiedzmy Mount to wyleci Thiago hehe
Odpukać…

Wystawiać głowy za okno i nasłuchiwać helikopterów, moze w którymś na pokładzie będzie Jude, Enzo, Mbappe, albo Nunes. A tak poważnie to opcja z Mountem to konkretna opcja. Facet z miejsca mógłby dać troche polotu w pomocy.

Taka Chelsea walczy do ostatnich godzin okienka o Enzo po kilku już głośnych transferach, a u nas cisza totalna pomimo dziury w środku pola. Nie mam pojęcia po co oni kupowali tego Gakpo, bezsensowny transfer, trzeba było od początku skupić uwagę na jakimś środkowym pomocniku zamiast szukać promocji w Holandii. Najpierw się obsadza pozycje które koniecznie tego wymagają, ale jak widać u nas właściciele nie należą do zbyt myślących ludzi. Szczerze? Ja bym wolał właścicieli którzy sypną ostro kasa i sprowadza z 4-5 piłkarzy nawet jeśli 2 z nich ma wypalić, przynajmniej wtedy daje się jasny sygnał światu ze klub chce walczyć o najwyższe cele. Zdecydowanie wole politykę transferowa takich klubów jak City, Chelsea czy PSG gdzie jak trzeba to się sypie kasa niż oszczędzanie i chwalenie zarządu że się nie podpalają i próbują mądrze dysponować kasa.

nie nastawiajcie się, ten Schwakoff to taki SEB twittera, wrzuca 100 postów o zainteresowaniu jakimś zawodnikiem i jak mu się trafi 1 na 100 to potem robi z siebie nostradamusa.

10 polubień

Kupili Gakpo, bo szykuje się sprzedaż Salaha.
Taki transfer 1:1. No może Salah też szykowany jest na odrobienie strat związanych z nunezem.

Liczę, że dzisiaj zobaczymy jakiś rozpaczliwy transfer w stylu Arthura. Tak dla beki.

13 polubień

Ostatni dzień okienka transferowego, jestem ciekaw co wymyśli klub. Na rynku niestety brakuje zawodników o odpowiednim profilu, co mocno ogranicza możliwości manewrowe. Moim zdaniem zarząd powinien wykorzystać dobre kontakty z Juventusem i ściągnąć na wypożyczenie Rabiota. Myślę, że Arthurowi od razu byłoby raźniej.

1 polubienie

Niepotrzebny nam taki Crack. Trzeba pamietac, ze mamy sporo wartosciowych zawodnikow np. w rezerwach. Widac kibice zapomnieli juz, ze latem przyszedl do nas Jay Spearing i on z powodzeniem moze zabezpieczyc pomoc zanim przyjdzie Jude Bellingham (ktorego transfer jest juz na ostatniej prostej). Co prawda Jay zagral dotychczas tylko 27 minut w rezerwach, ale to zawsze byl ogromny talent, ma dopiero 34 lata wiec spokojnie sie odbuduje i zapewni dobra jakosc.

10 polubień


Oby to nie była prawda bo stracę wiarę w Jurgena. Czyli wychodzi na to że albo Jude albo nikt i pewnie skończy się jak z Tchouaménim

oby to był prawda. Kupowanie na szybko jakieś przereklamowanego ogóra w styczniu mija się z celem. Idziemy na pełnej kurwie po Bellinghama.

@GrzegorzLFC nie będzie z nimi grał, bo to będą już ławkowicze w przyszłym sezonie. Ktoś oprócz Jude też przyjdzie. Po prostu to jest transfer priorytetowy.
Piszesz, że trzeba ściągną pomocnika w styczniu. I co ten jeden pomocnik zmieni? Nadal nasz środek będzie gównem owiniętym w złotą folię. Nie widzisz, że sam sobie przeczysz?

Ten sezon już jest stracony, tu nie ma co ratować i robić jakieś desperackie ruchy i liczyć, że coś się uda. Klopp już też jest pogodzony.

@Kijoraptor no i mylisz się. Właśnie Klopp daje pograć tym, którzy mogą w przyszłym sezonie mocno odmienić środek pola, mam tu myśli Elliotta i Bajcetica. Obaj bardzo dobrze rokują i niech grają. Po co mamy sięgać po kogoś ze zewnątrz, skoro mamy piłkarzy, którzy mogą się rozwinąć? Dodatkowy piłkarz, tylko zabierze im minuty cennego doświadczenia. Skoro i tak siedzimy po uszy w gównie, to niech chociaż młodzież się nam rozwija.

1 polubienie

I co ten Bellingham samemu niby zmieni kiedy będzie musiał grac z Hendersonami, Milnerami i Fabinho?

Środek pola nadal będzie gównem tyle że owiniętym w złotą folie. Tu trzeba 3-4 pomocnikow i przynajmniej jeden powinien zostac ściągnięty w styczniu, no ale ten klub jest niepoważny i nikt nie przyjdzie

Edit
To trzeba sciagnac teraz przynajmniej jednego zeby potem fani FSG jak ty nie usprawiedliwiali kolejnego słabego sezonu tym, że jest to “sezon przejsciowy” bo przyszlo za duzo zawodnikow pierwszego składu na raz.

1 polubienie

Po co Żydki mają dokładać do klubu skoro zaraz na konto wpadną im 4 mld dolców.

A na przykład po to ściągnąć w styczniu by na luzie mógł zgrać się z zespołem, a nie być oderwanym od taktyki Kloppa na kilka miesięcy jak to ma miejsce teraz w przypadku Nuneza i Gakpo. Skoro sezon jest przegrany to dlaczego nie dać pograć właśnie tym co mogli by w przyszłym sezonie odmienić środek pola i mieli by za sobą więcej rozegranych meczy niż tylko te na orliku ?
Od razu odpowiem: bo zarząd i być może sam Klopp nie przewidują kolejnych wzmocnień środka pola, bo Jurgen wierzy w trening i tych co ma.

Edit:
@Lucass czyli transfery nawet na lato niepotrzebne skoro młodzież to ogarnie.

1 polubienie

Mnie w ogóle przeraża stwierdzenie “przegrany sezon” z końcem stycznia w kontekście klubu, który sezon wcześniej walczył do końca we wszystkich możliwych rozgrywkach, a dzisiaj na pół roku przed ich zakończeniem praktycznie nie liczy już na nic. To jest gigantyczna porażka zarządu, menagera i piłkarzy.

7 polubień

no niestety, w takiej rzeczywistości jesteśmy. Popełniono zbyt dużo błędów w czasie przygotowań do sezonu, a reszta już była konsekwencją letnich błędów. Trzeba spróbować zawalczyć o jak najwyższe miejsce w lidzie i dojechać do końca sezonu. W LM będziemy potrzebowali cudu.

To niech nie kupują przereklamowanego ogóra tylko dobrego zawodnika za dobrą cenę i przestaną gadać jak to w styczniu nie da się nikogo wyciągnąć bo to jest gadanie dla gadania. A jeśli chodzi o Judea to zacytuję pana Jana: Jan Himilsbach: „Z tym angielskim zostanę jak ten c…j”

masz jakieś konkretne nazwiska na myśli? Większość klubów nie odda w zimie ważnego piłkarza.

@Loku64 dlatego napisałem “większość klubów”, żeby ktoś nie zarzucił, że kluby nie robią transferów w zimę :slight_smile:

P.S kibice Arsenalu jakoś nie są zadowoleni z tego ruchu :slight_smile:

Chelsea oddaje Jorginho do w sumie największego rywala :smiley:
@lucass kupują starszego zawodnika od rywala znienawidzonego, więc nie dziwie się, jednak uważam, że dla nas jako opcja na 2-3 sezony byłby spoko.

Śpicie? FSG ruszyło na zakupy :smiley:

SkySports: A Liverpool signing! Dowie coming in from Reading
Liverpool are close to finalising the signing of Natasha Dowie on loan from Reading.

The striker is returning to the club she won back-to-back WSL titles with in 2013 and 2014.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

nasz były/ niedoszły cel transferowy, próbuje wymusić transfer do Barcy. Jakoś to znajomo wygląda :smiley: