Rozważania transferowe (dyskusja)

Dziś przeczytałem, że Jude odrzucił ofertę Borussi opiewającą na 15mln/rocznie. Plus taki, że na pewno chce odejść latem, ale minusem są na pewno oczekiwania finansowe

Kolega zartuje z tymi oczekiwaniami finansowymi albo :wink:

Jude kocha LFC wiec dostanie jakies “marne” 200 tysi na tydzien na poczatek+obietnice zostania kapitanem najpozniej od lipca 2025.
Ponadto dla rodziny sprezentuje sie dozywotnio 10 miejsc w lozy na stadionie,przyszla/obecna panienka przeprowadzi sesje zdjeciowa na Anfield i takie tam.
Moze dorzucimy jeszcze jakis deputat weglowy albo rabat na “zarlo” w jakies “fastfudowni” :rofl:

Mozliwosci jest wiele wiec Jude jest juz nasz! :grimacing:

Obecni właściciele to co najwyżej mogą mu dorzucić ten bezcenny argentyński kaktus

Pomocnicy Liverpoolu, lipiec 2023, koloryzowane:

images

Jude Bellingham, Ruben Neves, Matheus Nunes, Mason Mount

9 polubień

Ten najniższy to bardziej Kante :sweat_smile:

2 polubienia

Tak narzekamy na transfery a mało kto wydał więcej od nas w tym okienku :smile: (oczywiście żart)

To że Southampton i Bornemouth wydają więcej od nas - to bardzo wymowne

https://twitter.com/BeIIinghamShow/status/1621620189673521154?t=tm0AJXiXo2nnOTvzvnyurSliQd4GNMId4VQs92BDm3w&s=19

Ranking najbardziej obiecujących młodych ofensywnych pomocników wg CIES.

Co ciekawe, Barca miała problem z zarejestrowaniem nowej umowy Gaviego. Oby Fabio zmienił się z obiecujacego na rzeczywiście jednego z najlepszych.

o jest i Sucic :smiley:
sorka za złośliwość

A poważnie to o ile Eliot rokuje to Fabio gdzieś się zagubił i może wypaść z tej listy.

1 polubienie

Ja tylko się boję, że przez ewentualny brak LM, przegramy transfery na które czekaliśmy, czytajcie Bellingham. Ja osobiście nie wierzę w scenariusz, że przy braku LM Jude do nas przyjdzie, a to by oznaczało że przeczekaliśmy pół roku na darmo z zakupem pomocnika. Liverpool to naprawdę pechowy klub, zawsze mamy jakiś zły czas, jedna z najlepszych wersji Liverpoolu w historii trafiła na najlepszą +o wiele bogatszą wersję City, teraz gdy potencjalnie zmiana właściciela wisi w powietrzu i kto by to nie był na pierwsze/drugie okienko sypnąłby groszem to znowu może nam wypaść z kieszeni karta Ligi mistrzów. I tak w kółko.

@AleksanderFa @simok ja o niebie, Wy o chlebie.

Akurat to, że gramy słabo i jest opcja wypadnięcia z ligi mistrzów może być dobra dla sprzedaży. FSG będzie chciało jak najszybciej uciekać z tonącego statku.

1 polubienie

Jak zobaczą, że nie będzie dochodów z LM i do tego kibice zaczną ich bojkotować to szybko się zawiną z tego statku.

Jeżeli nie Jude - całą kasa na Gruzina z Napoli… Niesamowity.

Taaa kupuj kolejnego ofensywnego piłkarza, dobry towar chyba bierzesz. W lato wzmocnienia tylko w środku pola i defensywie.

Co innego jakby faktycznie coś z Salahem było na rzeczy . Wtedy można by się zastanowić :smiley: Z tym że jak nie Jude to Rice / Barella / Neves a najlepiej to dwóch z tej czwórki

Barella. Ogladalem derby wczoraj m.in. pod katem jego gry, swietny zawodnik. Taka lepsza wersja Thiago, bo nie spowalnia gry, częściej gra na jeden kontakt, nasz Hiszpan jednak najczęściej gra systemem przyjęcie/zwód/podanie.

2 polubienia

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1622535970045194242?s=20&t=-y3EhkvYA1xtgBkgUCtw_w

“Liverpool jest gotowy „rzucić wszystko” na pozyskanie Jude’a Bellinghama latem.” [Ben Jacobs]

Tymczasem Henry podczas wizyty Kloppa w jego biurze:

24 polubienia

“AS”: Liverpool chciałby pozyskać Nico Williamsa i Oihana Sanceta (Athletic Bilbao) - łącznie za 63 mln funtów. Williams ma ponobno klauzulę 50 mln i umowę do czerwca 2024, ciekawa opcja jako następca Salaha za rok-dwa.

Mam nadzieję, że spekulacje łączące nas ze sprowadzeniem N’Golo Kanté są tylko typową wrzutką dziennikarską, chce go do siebie nasze ulubione Atletico.

2 polubienia

Sancet very cool, ale Williams… Byłby niezłym zastępca zgodzę się ale myślę, że na ten moment to trzeba przede wszystkim wzmocnić inne linie niż sprowadzać kolejnego napastnika