Rozważania transferowe (dyskusja)

Samo FSG nie jest w stanie walczyć na dłuższą metę z ludźmi, którzy mają nielimitowaną gotówkę i nikt do tej pory tego skutecznie nie kontrolował, ale w parze z kimś już tak. Po to przecież szukają akcjonariusza mniejszościowego. A do tego stwierdzili, że wiecznie w Anglii nie będą, więc będą chcieli po jakimś czasie sprzedać resztę udziałów akcjonariuszowi mniejszościowemu.

Poza tym jest spora różnica w ilości zarobionych pieniędzy w zajęciu nawet nie pierwszego miejsca, a np. drugiego kontra zajęcie czwartego miejsca. Więc dlaczego FSG miałoby mieć na celu zarabianie mniejszej ilości gotówki.

Won.

2 polubienia

Napiszę Ci dużymi literami to może w końcu dotrze i przestaniesz mi coś imputować czego nie ma🤦🏻‍♂️

  • NIE RÓB MI WYKŁADU O HISTORII LFC BO BYĆ MOŻE ZNAM JĄ LEPIEJ NIŻ TY!

  • GRALIŚMY O 4 TYTUŁY W 2022 ROKU, GDZIE DO KUR… Y NĘDZY NAPISAŁEM ŻE NIE?

  • LECZ W TYM SEZONIE NIE GRAMY O NIC BO ZAWALILIŚMY(KLOPP I FSG) TRANSFERY

  • I UWAGA ODKRYCIE AMERYKI! :rofl: JAK NIE ZROBIMY ODPOWIEDNICH ZAKUPÓW W LATO O CZYM JEST MÓJ POST(A TY MASZ KŁOPOT ZE ZROZUMIENIEM TEGO CO NAPISAŁEM) TO BĘDZIEMY W CZARNEJ DUPIE A NIE W WALCE O PUCHARY W SEZONIE 23/24

DOSZŁO WRESZCIE???

Chłopie! z życzliwych Ci ludzi robisz sobie łagodnie mówiąc forumowiczów, których irytujesz.

Sorry Administracjo ale nie dało się inaczej🙂

7 polubień

takie gadanie City i Real zrobiły sobie super kadry, i wymieniają co rok poszczególne elementy, City nie wydaje tak kasy jak Chelsea, od 2018 roku trzeba było kupować po 1 graczu do pdstawy, przecież to że przyszedłby np. Touchmeini nie oznacza że Fabinho by już murawy nie powąchał, ludzie chcecie tylko zmienników, młodych do ogrywania a żeby być wielką drużyną trzeba mieć w środku pomocy minimum 5 kozaków na tym samym poziomie, Real ma Kroosa, Valverde, Touchmeini, Modric, Camavinga, chcą Bellinghama mimo to, a gdzieś dopiero 6-7 w hierarchii jest taki Ceballos który zjada wększość naszych graczy, dlaczego uparcie nie rozumiecie że trzeba mieć na każdej pozycji, może oprócz bramkarza graczy na podobnym poziomie, tylko w co 2 poście Trent nie do ruszenia, Fabinho nie do ruszenia, Salah niech gra do 40, na każdego naszego gracza z pola obecnie znajdzie się co najmniej 20 lepszych, za Trenta 200.

Gdyby babcia miała wąsy toby dziadkiem była. Gdybanie którego bardzo nie lubię. Równie dobrze można napisać, że jakby kupili Matica to by potem nie ściągneli Wijnalduma, bo pomocnik już był, i nie miałby kto strzelić 2 bramek z Barceloną i 4-0 nigdy by się nie wydarzyło. Albo jakbyśmy zainwestowali w napastnika to już dawno Origiego by w klubie nie było i byśmy przegrali finał czy coś. Kombinacji jest nieskończoność.

Powtarzam, to sport. Nie wygrywa ten kto wydaje najwięcej kasy.

I co? FSG powiedziało wtedy: "Chłopaki, wciskamy hamulec ręczny! Specjalnie wam nie zrobimy transferów (oprócz klubowego rekordu wysokosci transferu, ale kto by na to zwracał uwagę :roll_eyes: ) bo naszym celem w tym sezonie jest tylko top 4! O mistrza nawet nie ważcie się walczyć, bo to nie jest nasz cel! Takich ambicji nie mamy!

Tak? Tak powiedzieli? Bo takie rzeczy właśnie sugerujesz tymi 2 zdaniami, że niby nie maja ambicji nasi właściciele do walki o wszystko, tak jak to robili, zaledwie, powtórzę dla Ciebie wielkimi literami, ZALEDWIE 300 DNI TEMU, co w piłce nożnej i historii klubowej jest mrugnięciem okiem.

Bo co innego w takim razie chcesz zasugerować albo udowodnić? Ambicje klubu wyrażają się tylko w transferach? I to tych drogich? To klubowy rekord transferowy nie jest w takim razie pokazaniem takich ambicji?

Nie, nie będziemy. Oczywiście, to się nie stanie, ale możemy nie zrobić absolutnie żadnego transferu i wiesz co? Nadal w każdej gazecie i każdy ekspert będą nas stawiali jako pretendenta do każdego trofeum.

Nie wiem czy jesteś mi życzliwy. Takie średnie były te ironiczne wrzutki o “wojnie Radbuga” i kilka innych zaczepek typu “gdzie jest Radbug” pod postami na stronie głównej dotyczącymi FSG. :person_shrugging:

Trudno stwierdzić, ale jestem w stanie w to uwierzyć, zwłaszcza, ze jest cała masa ludzi jawnie mi przeciwnych, do których Cię nie zaliczam.

dziękuję, staram się :wink:

Tylko ten, kto najlepiej ją inwestuje.
Nie można być najlepiej inwestującym nie inwestując.

2 polubienia

Dla własnego zdrowia psychicznego polecam wejść na profil delikwenta i kliknąć ignoruj. Z każdym można prowadzić dyskusję, jeżeli ma to sens. Mam nawet znajomych pisowców i normalnie można porozmawiać z nimi. Z tym osobnikiem nie ma sensu dyskutować. Nie zmieni swojego zdania, a jeżeli dasz dobry argument to on rzuci ad personam. Strata czasu i zdrowia.

1 polubienie

serio? teraz to popłynąłeś. Chyba, że mowisz o lidze konferencji, to tam moze i bedziemy pretendentem. Nigdzie indziej, bo skoro juz teraz mamy taki problem, to za rok bedziemy mieli najstarsza jedenastke pewnie od 100 lat i wtedy to juz w ogole nikt nie bedzie biegac.

tak, ale tez nie wygrywa ten co ma starych doswiadczonych graczy - przyklad Lakersi z zeszlego sezonu. Milan i ich slynnym labem i nagle sie caly skład zestarzał i sie wszystko posypało.
My od 2018 zrobilismy 1 transfer do pomocy, formacji od ktorej wszystko zalezy w taktyce Kloppa. Do tego kupilismy 29 letniego gracza, ktory nigdy nie byl biegaczem. A nasi biegacze sa juz starzy i nie biegaja.
Ale w wakacje wroci Morton, jest Bajcetic, przedluzymy z Milnerem. Wiec w zasadzie licząc Elliota i Carvalho to nadal bedziemy mieli 9 pomocników, wiec jaki sens jest kupować kolejnych. 9 graczy na 3 pozycje, na co kolejny gracz do tej formacji?

3 polubienia

Ja tym razem w tej dyskusji tylko pokuszę się o dzienny reminder, że pieniądze za Nuneza spłacili Mane, Minamino, czy Williams. Świat musi znać prawdę i rozmawiajmy o faktach. Jak klub sprzeda Salaha, a Alisson pier**** rękawicami i zrobi transfer request po drugim w ostatnich trzech latach absolutnie kompromitującym sezonie (a już po meczu z Realem na Bernabeu odniósł się do grania za herb i dawaniu z siebie wszystkiego) i uzbieramy za nich 150 milionów na Bellinghama, to będziemy też skakać z radości, bo klub wydał tyle pieniędzy i pobił kolejny już rekord transferowy?

6 polubień

Jemu nie wytłumaczysz. On zawsze swoje wie. Henry to najlepszy właściciel i koniec dyskusji. Sprzedajmy jeszcze Tsimikasa i Jotę, nie miejmy żadnych rezerwowych, po co nam ? Kupimy jakiegoś pomocnika i będziemy chwalić właścicieli za mądre gospodarowanie finansami…

Bo to jest troll i w sumie trzeba przestać łykać.
Nie wierzę w taką głupotę i tyle.

1 polubienie

Boże, widzę że znowu się zaczęło XD

Niesamowite jest te forum, naprawdę niesamowite

Podejme ostatnia probe :joy:
Radbug posluchaj i przeczytaj uwaznie:

  • odkad jest Jürgen,ktorego sprowadzil FSG, to walczymy o najwyzsze cele i NIKT tego nie neguje
  • sprowadzalismy graczy w zdecydowanej wiekszosci na zasadzie “sprzedalismy to kupilismy” co ogolnie jest niezla badz nawet dobra polityka finansowa
  • niestety FSG zdarzaly sie tez bledy a te dwa najwieksze to brak zakupy SO w lato 20 a 2 lata pozniej pomocnika aby juz w 2022 roku rozpoczac przebudowe II linii
  • przestan w koncu widziec wszystko “zero-jedynkowo” w odniesieniu do FSG.Zdecydowana wiekszosc forumowiczow,moim zdaniem naturalnie, ma zdrowo-rozsadkowe podejscie do “mistera dablju” and company i dostrzega pozytywy ich rzadow ale jednoczesnie widzi tez i negatywne posuniecia
  • i na koniec jeszcze taki apel: przestan kazdego kto napisze cos o FSG co stawia ich w zlym swietle, a jest konstruktywna krytyka,traktowac jak wroga

To milego dzionka i sukcesow LFC zycze nam wszystkim.
Obysmy na mecie sezonu byli w top 4 a FSG wykazalo sie odpowiednim podejsciem do tematu i wzmocnilo zespol odpowiednio tego lata :grinning:

Ja tylko przypominam, że księga skarg i wniosków dot. FSG jest w oddzielnym wątku, ten dotyczy transferów.

3 polubienia

Jeśli serio powalczymy w lato o Bellinghama to zainteresowanie nim przez City martwi mnie bardziej niż Real.

Od paru miesięcy kurs u Buka dla City jest lepszy niż my czy Real.
Ekipa z Anglii, za rok mogą mieć ligę mistrzów my nie, lepsza tygodniówka dla samego piłkarza plus pewnie lepsze prowizję dla jego agenta ( gdzie jak wiadomo Ci próbują przekabacić klientów do ekipy dzięki której zarobią sami najwięcej ).
Gundogan po sezonie pewnie odejdzie, to i o miejsce w składzie nie ma się co martwić.

Jedynym argumentem dla Bellinghama żeby przyszedł do nas mogą być tylko osobiste sympatię co do kolegów z przyszłej drużyny czy trenera.

Trzeba czekać do lata, ale liczę , że nasze transfery ogarniemy już na początku okienka. Niekoniecznie to musi być Jude.

FA może zrobić psikusa City i nałożyć na nich bana transferowego za przekrety.

Ta patrz, już leci ban.

Co do Bellinghama to no on musi być nasz.

:rotating_light: NEW: Paul Mitchell has opened the door to join Liverpool by officially confirming he will be standing down as Monaco’s Sporting Director.

Liverpool are among those in the Premier League who have already had contacts and approaches for Mitchell. #LFC [fabrizio romano]

2 polubienia

Wydaję się on bardzo dobrym kandydatem. Mam nadzieję, że rozmowy skończą się happy endem.

image

4 polubienia

Ma być wolny przed rozpoczęciem okna transferowego, pierwotnie zakładano, że zostanie w Monaco do końca okienka.
Musimy mieć dobrego dyrektora sportowego, a Klopp niech się skupi na obowiązkach menadżera, mam wrażenie, że im więcej Jurgena w transferach tym gorzej dla drużyny.

1 polubienie