Rozważania transferowe (dyskusja)

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1643675916436905984?s=20

Romano donosi, że Lampard ma być tymczasowym menadżerem Chelsea. W międzyczasie trwają rozmowy z Nagelsmannem i Enrique, ale mogą one potrwać tygodnie. Ale to może położyć kres przejściu Mounta do Liverpoolu. Przypominam, że Mount u Lamparda był kluczowym zawodnikiem. Zobaczymy czy Lampard przyjdzie i czy Mount wróci do składu. Jeżeli Mount zacznie grać i się odbuduje to transfer do Liverpoolu może nie dojść do skutku. :slight_smile:

No ale przeciez Mude mowi lze Enrique :frowning:

Jak Lampard zostanie trenerem CFC to od razu mozna Mounta wykreslic z jakiegokolwiek transferu, to jego pupilek nie tylko z Chelsea ale nawet wczesniej z Derby, to on go zbudowal, przy nim rozkwitł i postawilby sobie za cel nr 1 zeby go odbudowac. Ale watpie zeby 2x wchodzili do tej samej rzeki, tym bardziej ze Franek oszalamiajacej kariery nie zrobil od tego czasu, a zatrudniac go na kilka spotkan nie ma zbytniego sensu.

Jeśli Frank zostanie trenerem Chelsea to chyba będzie mem sezonu :laughing:

Nagelsman czy Enrique pewnie będą chcieli po sezonie objąć klub, obaj, zwłaszcza Julek, nie znają za bardzo Premier League.

No wlasnie nie znaja, wiec mieliby teraz idealny poligon do cwiczen, w lidze o nic nie graja a w LM przy takiej drabince nikt nie bedzie oczekiwal cudow. Mozna przetestowac zawodnikow, ustawienie, powoli wdrazac swoja filozofie gry bez wiekszego cisnienia, zamiast od nowego sezonu zaczynac eksperymenty jak Potter.

Jakiś argentyński dziennikarz o całkiem niezłym zasięgu, ale nie wiem na ile legitne to źródło:

“Manchester United, Liverpool i Arsenal są szczególnie zainteresowane pozyskaniem Alexisa Mac Allistera. Dwa z tych klubów już negocjują w sprawie piłkarza z Brighton. Jego ojciec i agent monitorują sytuację w Anglii.”

https://twitter.com/CLMerlo/status/1643703130276732929?s=20

Kiedys Magath w Schalke mial tak szeroka kadre,ze sam przyznal iz polowy …to nawet nie zna :rofl:
Jakbysmy tych wszystkich obserwowanych-podobno-przez nas zakupili to Jürgen bedzie mial ten sam klopot :grimacing:

Z samego ostatniego tygodnia tylko Bellingam, Mount, Gallagher, Mac Allister, Caicedo, Lindstrom, Nunes, Lavia. A w lipcu nastanie cisza .

5 polubień

myślę że ta pierwsza piętka to powinna być nasza docelowa na przyszły sezon i można grać o mistrza tym bardziej bez LM.

Nastanie cisza, bo będą 4 transfery zaklepane w czerwcu…
Można przynajmniej pomarzyć :smiley:

1 polubienie

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1643959133362704384?s=20

Heheheherbata. To było do przewidzenia.

Ma to jakieś znaczenie w kontekscie tego, ze Lamparda po sezonie nie będzie :? Może sobie traktować Masona jak chce, ale jeżeli sama Chelsea go nie chce to nic tutaj nie zmienia

2 polubienia

Jak zacznie dostawać szansę i będzie grał dobrze, a Lampard go umiał ustawić to wtedy sam Mount nie będzie widział powodu do odejścia z Chelsea. Jak będzie grał dobrze i miał pierwszy skład to nowy menadżer go nie wywali nagle na ławkę. Gallagher<<<Mount, więc jeżeli dostaniemy tego pierwszego to będzie spore rozczarowanie. Ja generalnie jestem zdania, że Gallagher nie leży w kręgu zainteresowania Liverpoolu. Albo Mount, albo nikt inny z Chelsea. Może przynajmniej po Colwilla pójdziemy jeżeli nie pyknie z Mountem, ale wg mnie nie poszlibyśmy po dwóch zawodników z Chelsea jednocześnie, a powinniśmy.

“Clearly, he still has plenty to offer, and reports linking him with a move away from Anfield this summer should be ignored. Getting him back scoring, though, must be a priority for Klopp and Co.”

No ale raczej Lampard nie dołoży się do jego nowej powiększonej pensji.

Tu sprawa jest trochę skomplikowana, Mount który jakoś zasłużony jest dla klubu, wie że może wyciągnąć dużo siana od tych klubu. Znacznie więcej niż gdyby miał za mniej grać gdzie indziej.

Jestem w stanie uwierzyć że zrobili Franka trenejro do końca sezonu tylko dlatego żeby pracował nad Mountem lub żeby wybić z głowy innym szybki i tani deal.

Także transfer Mounta już mamy z głowy, i tak dziwiłbym się gdyby w ogóle Chelsea go wypuscila, byliby frajerami roku a przy Lampardzie nowy kontrakt to bedzie raczej formalność. Teraz jeszcze Bellingham i mozna sie rozgladac, za tanszymi zamiennikami.

2 polubienia

Tylko Lampard jest trenerem tymczasowym, nie wiadomo kto będzie nowym i jaki będzie miał pomysł na Mounta, zwłaszcza po wzmocnieniach zespołu. Fakt, że zwolnienie Pottera nie pomoże w ewentualnym transferze Anglika.

Bruuuh

Mount to był jeden z potencjalnych transferów, który bardzo mnie ciekawił i ekscytował

Pewnie za niego ściągniemy Argentyńczyka z Brighton