Rozważania transferowe (dyskusja)

Równie fajna i ekscytująca propozycja

Ciekawi mnie kto koordynuje nasze transfery. Ward przecież odchodzi po sezonie a transferów ma być sporo, wymaga to dużo rozsądnej i dobrze zorganizowanej pracy

Pewnie Jurgen z Milnerem, ziści się filmik który ktoś kiedyś tu wrzucał

1 polubienie

Halo? Po ile ten Embape, bo potrzebuje wzmocnić sile ognia :crazy_face:

3 polubienia

Widze, ze wreszcie jakas konkretna kandydatura na nowego dyrektora sportowego. Na pewno by się dogadał z naszymi doktorami i spółką.

1 polubienie

Wszystkie nazwiska jakie są łączone z transferem do Liverpoolu mogą się okazać ściemą jeśli FSG nie znajdzie mniejszościowego udziałowca. Widać jasno, że oni swoich pieniędzy nie wyłożą. Szukają inwestora który pokryje wydatki. Bez nowego inwestora żadnej dużej przebudowy składu nie będzie

Większośc tych nazwisk to wymysły dziennikarzy, więc trzeba podchodzić do nich z dystansem. Bellingham tylko był na ustach Kloppa, więc jak dla mnie to jedyny pewny target, reszta to mniej lub bardziej plotki/spekulacje.

3 polubienia

Nie wiem czy ta kandydatura już się tutaj pojawiła ale uważam, że powinniśmy jako cel numer 2 do pomocy rozważyć Manuela Ugarte (celem numer 1 powinnien być Bellingham). Mamy bardzo duże problemy z defensywnym pomocnikiem, a kupno Urugwajczyka pomogłoby zarówno w odciążeniu Fabinho,a jeżeli pozostałby w obecnej formie to po prostu nie wąchałby murawy. Poniżej przesyłam link do artykułu opisującego Manuela: Manuel Ugarte, the modern day Midfielder - by Moby Haque

Idealnym oknem transferowym byłoby dla mnie przyjście: Bellinghama, Ugarte i McAllistera/Mounta + jeszcze jakiś młody środkowy obrońca (szkoda kontuzji Seppa, bo uważam że mógłby pełnić rolę czwartego obrońcy po udanym sezonie w bundeslidze). Jednak pytanie o dostępne środki pozostanie otwarte do końca letniego okienka.

1 polubienie

Ugarte/Caicedo to mus

1 polubienie

Bellingham, Ugarte/Caicedo, McAllister i Mount :wink:

NEW: James Milner looks set to leave Liverpool in the summer. #lfc [@JacobsBen]


𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡 - @Santos_Relevo :

  • Jude Bellingham is no longer a priority signing for Real Madrid.

(…) The Spanish side have doubts over his high price & ability to adapt in La Liga.


NEW: Liverpool remain at the front of the queue for Mason Mount this summer and there is still a strong possibility that the midfielder leaves Chelsea. #lfc [@neiljonesgoal]

Oby to z Milnerem się potwierdziło, miło było, jednak przestał być wartością dodana. Po prostu wiek łapie w końcu każdego. Nie ma co na sile sztucznie przedłużać tego związku.

Jesli James odejdzie to niech weźmie ze sobą Jordana. Chociaż wolałbym zostawić Milnera niż Hendersona, mimo wieku.

1 polubienie

Niestety Milner nie starzeje się tak dobrze jak Modrić… Czas Anglika na Anfield minął, jeśli chciałby zostać i pracować w sztabie szkoleniowym to tak ale na boisku już nic nam nie pomoże

1 polubienie

Milner to może i starzeje się lepiej niż Modric, bo wszelki reżim zdaje się dalej trzyma, tylko po prostu nigdy nie był tak dobrym piłkarzem stąd ta różnica. Bardzo lubię Milliego, ale czas już na niego. Nie wydaje mi się, aby on chciał tu w sztabie zostać, może ewentualnie wrócić później, są zdaje się jeszcze chętni na jego usługi, facet wie że to już jego łabędzi śpiew w dziedzinie zarabiania milionów, no chyba żeby się okazał jakimś genialnym trenerem. Niech dostanie gdzieś choćby 1/3 a nawet i jeszcze mniej tego co dostaje teraz to i tak będzie dużo więcej niż dostałby tutaj podając piłki przy treningu.

Luka Modric wydaje mi się dalej tak dynamicznym i szybkim piłkarzem, jak był wcześniej. Jak widzę go dziś, to nie dostrzegam wielkich różnic z tym, co widziałem dziesięć lat temu.

Natomiast z Milnerem jest inaczej, widać po nim upływ lat. Kiedyś grał na skrzydle, zdarzało mu się też grać na dziesiątce, a dziś już nie ma takiej dynamiki jak dawniej. Sprinterem nigdy nie był, ale parametry szybkościowe poszły w dół.

Co do Bellinghama, ostatnio podczas jakiegoś meczu komentator mówił, że Jude cierpi na chroniczne zapalenie czegoś tam w kolanie. Na dodatek ponoć w każdym meczu gra z jakimś stabilizatorem na kolano. Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, jak ja grałem w piłkę, to mówiło się na to “kondom”.

1 polubienie

tak to jest kiedy eksploatuje się zawodnika od 15 roku życia, obciążenia w zawodowej piłce są ogromne, a w wieku dorastania nie powinno się zajeżdżać młodych graczy, Hochland też się sypie i za kilka lat jak zagra dla City połowę meczy w sezonie to będzie max, do 20 roku życia Bellingham powinien zagrać max połowę tych meczy co rozegrał.

To każe się zastanowić nad realną wartością zawodnika, uwzględniając stan zdrowia, dla nas powinno być to szczególnie ważne.

1 polubienie

Ciekawe ile w tym prawdy, sam Jude niby zrezygnował nawet z Realu. Lecz takie wpisy i spekulacje to można na długo rozwijać.