Rozważania transferowe (dyskusja)

Pamiętaj że nie zawsze ilość znaczy jakość. City wydało kupe siana za Haalanda i teraz są tego efekty. Transfer Anglika to bedzie skok jakościowy i jasny sygnał, ze ten sezon to tylko wypadek przy pracy nic więcej. Co do transferów to na pewno nie skończy się tylko na nim( mowa o ŚP)

City miało samych kozaków i brakowało im tylko jednego napastnika, tutaj sytuacja jest inna

2 polubienia

Podszyłeś się chyba pod tego Flymfa ze starego forum.

Ze wszystkich informacji które póki co wypływały maja być co najmniej dwa transfery do środka pola, zobaczymy czy faktycznie tak będzie, ale patrząc na to że najprawdopodobnie żegnamy się z Keita, Oxem Milnerem i Arthurem (xD) plus Hendo coraz starszy Flaco zjeżdża z formą, a Thiago wiecznie kontuzjowany to jeden transfer to zdecydowanie za mało. Warto dodać że jak jeszcze odchodzi Firmino i pewnie będzie parę transferów z klubu to z budżetu płacowego zjedzie sporo wysokich płac. Sam Ox inkasuje chyba ponad 100 k tygodniowo. Moim zdaniem czeka nas pracowite okienko.

Tygodniówki to jedno, ale kasa na transfer to drugie. I tego właśnie będzie brakować. Skoro kilku piłkarzy odchodzi za darmo to z kasą będzie krucho.

No właśnie też tak myślę. Nie porównujmy problemów City do naszych, bo to kompletnie inny level. Haaland był tym ktorego im po prostu brakowało. Bellingham mimo tej utopijnej wizji wzmacniania środka jest i będzie tylko cegiełką w tej przebudowie. To jak znaczącą, będzie zależało tylko od niego, ale on sam środka nie wyprowadzi z tego szamba.

2 polubienia

Wszystko zależy pewnie od inwestora. Czy się znajdzie przed okienkiem czy nie. Ja tam wierze chociaż mam tego świadomość, że to bardzo naiwne, iż możemy wydać 250 mln netto w przyszłe okienko. To przy braku przesadnego przepłacania powinno wystarczyć na odnowe drużyny.

Z drużyny już prawie na pewno odchodzą 4 osoby które chcąc nie chcąc miały tu całkiem nie małe role. Samo to sprawia, że zwalnia się miejsce na tygodniówkę dla nowych piłkarzy. Milner, Firo, Ox i Keita (tego drugiego chciałbym zobaczyć jeszcze w czerwonej koszulce No ale trudno. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść a bie ciągnąć kariery w nieskończoność. Odchodząc teraz pozostawi po sobie przekonanie, że jeszcze by się nam przydał. A takiego Hendo pewnie za rok dwa będziemy chcieli wywieść na taczkach. )

Napewno potrzebujemy conajmniej dwóch nowych klasowych pomocników. Oraz najprawdopodobniej również co najmniej jednego obrońcę. Zastanowił bym się również nad kimś do ofensywy i wonderkidzie na bramkę który realnie zagroziłby Alissonowi. Sprzedałbym Matipa i … sam nie wiem. Gomez jest wychowanym w Anglii. To jego największa zaleta. Zawsze miałem sentyment do Fabinho a jest tragiczny obecnie. Jota? Nie strzela ale chyba każdy widzi, że ma to coś ten dryg. Henderson nietykalny. Jones? Zasługuje na jeszcze jedna szanse bo ten sezon mu uciekł na kontuzje.

Liverpool have sent an offer to Dortmund for Jude Bellingham.

[@JanAageFjortoft]

Jakby nie chciał do nas przyjść to byśmy nie wysłali oferty.

1 polubienie

Nie wiem na ile rzetelny jest ten dziennikarz, ale jeśli jest dobrze poinformowany to ruszyliśmy pierwsi do ataku.

Jude jest nasz,tajemnica poliszynela :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

Podobno jeden z pierwszych o Gakpo pidał

Jan Aage Fjørtoft to były piłkarz i aktualny ekspert Viaplay, ESPN i Sky Sport.

Oferta to ponoć 95 mln funtów.

@Scooby_Doo
Racja, mój błąd - 95 mln euro.

Oferta wynosi ponoć 84m£ czyli 95m€

Borussia może i będzie chciała 120 baniek, ale takie transfery załatwia się na różne sposoby. Dajemy 95 mln euro, dorzucamy Keitę ubranego w strój piłkarza eliminując jego obraz kontuzji, do tego Oxa ktory pobudzi oficjalnego Tik Toka Borussi jakimś tańcem, a i moze z Bochum strzeli i Jude transfer przyklepany :grinning:

A teraz patrzcie na to:

BREAKING: Liverpool are drawing up a list of alternative targets to Jude Bellingham after deciding that the scale of their summer rebuild precludes a move for the England midfielder. #lfc [

@_pauljoyce

XD

To jego oficjalny artykuł z The Times: Liverpool cool pursuit of Jude Bellingham and seek midfield alternatives

3 polubienia

No tak, dorzucasz do 95 mln, zawodników którzy za kilka tygodni będą bez klubu, faktycznie - super polityka transferowa… Jak już, to możemy dorzucić kogoś typu Matip, Carvalho czy Phillips, aczkolwiek uważam że BVB będzie chciała tylko gotówki, żadnych piłkarzy, zresztą rzadko się słyszy że sie daję tyle siana + piłkarz.

Barring an unexpected change in circumstances, it now seems unlikely that Jude Bellingham will come to Anfield in the summer. [@_pauljoyce]

Może im jeszcze Mane dorzucić

Joyce raczej nie przyzwyczaił do jakichś zasłon dymnych, więc pozamiatane.

1 polubienie