Rozważania transferowe (dyskusja)

Czyli po Bellinghamie?:sweat_smile:

I Minamimo z Origim :smile:

1 polubienie

Haha, FSG stało się parodią siebie samych.

1 polubienie

Sygnał od Joyce raaaczej nieciekawy- wraz z resztą jego wpisu można chyba jednoznacznie powiedzieć, że Jude to temat dla nas zamknięty.

Bascombe również potwierdza wycofanie sie z wyścigu o Jude’a. Nie są pewni czy Bellingham w ogóle opuści Niemcy…
Inne opcje są takie, że United dołączyli do wyścigu o niego…

Ohooo, forum lfc teraz zapłonie!!! Co tydzień jest inna gadka, wiec nie nakręcajmy sie na nic. A nawet jak Jude nas nie wybierze, to są inni zawodnicy którzy również nas wzmocnią i będą stanowić o naszej sile. Już rzygam tym Jude, tak jakby bylo z góry pewne ze odmieni naszą gre.

Po tym jak nie było transferów bo "czekaliśmy’ na Juda, nie mają prawa tak zakończyć tej sagi transferowej. Inaczej będzie to zrobienie z fanów idiotów…

1 polubienie

Dziwne ze akurat po wplynieciu pierwszej oferty zaczeli pisac ze rezygnujemy a jeszcze 2-3 dni temu ten sam Joyce pisal ze lecimy po niego jak Dziki Gon po Cirille.

Skoro Joyce i Bascombe coś piszą to raczej można delikatnie przyjmować to za informację bliżej prawdy.

Jak my odpuścimy Bellinghama na ostatniej prostej to będzie jeden wielki żart i cała Europa słusznie się będzie z nas śmiała

To będzie tak żałosna decyzja

Jeżeli FSG nie planowało tyle na niego wydawać, to po co był ten cały wyścig i mydlenie wszystkim oczu o środkach na Anglika

Ja już nie mam siły do tych właścicieli

Joyce w ciągu jednego tygodnia zaprzecza sam sobie? Nowe, nie znałem. Już dawno był czas, żeby przestać traktować tę klubową marionetkę na poważnie. Ktoś w ogóle jest zaskoczony?

1 polubienie

Wg mnie to celowa zagrywka naszych bliskich dziennikarzy zeby obnizyc wymagania BVB na takiej zasadzie: “jak nie dacie rabatu to kupimy gdzie indziej i taniej”. Nie ma szans ze tak szybko rezygnujemy po pierwszej ofercie.

Joyce potrafi pisac jak Pearce dla dobra klubu. Idzie o wytargowanie korzystnej ceny.

Po polsku - gramy Janusza na wiejskim targu.

1 polubienie

Wypływa info o ofercie i nagle w ciągu 30 minut wszyscy dziennikarze bliscy klubowi piszą, że się wycofujemy. Czy tylko dla mnie jest to dziwne?

Chcesz mi powiedzieć, że cena jednego z najbardziej łakomych kąsków na rynków transferowych zostanie obniżona, bo artykuł Joyce’a i Bascombe :)?

7 polubień

Klopp is “fully on board” with the decision not to sign Bellingham. [@_ChrisBascombe]

King, Bascombe i Joyce piszą o tym. Zostaje opcja, że Jude wybrał pozostanie w Niemczech. Złożyliśmy może i tą oferte, która została z miejsca odrzucona i stad decyzja o wycofaniu sie i wybrania opcje kupna większej liczby pomocników. Zobaczymy latem. Ale na 99% Jude do nas niw trafi.

Klub wycofuje się w ostatnim momencie ze względu na cenę, która była znana od roku. Artykuł ukazuje się godzinę po informacjach, że złożyliśmy ofertę. Coś mi nie gra.

Serio ktoś myślał że nasi dusigrosze wyłożą 130 mln czy więcej za Jude’a? Po co się było nakręcać…

1 polubienie

jeszcze sam zawodnik musi wyrazic chec na jakis transfer. To ze sie nim interesuje PSG, Bayern czy City to jedno. On musi chciec tam grac a poki co jest mowa ze chetnie zagra w Liverpoolu i to jest jego cel. Real sie wycofal z licytacji juz wczesniej. A LFC to januszerka w targowaniu sie wiec utarguja odpowiednia cene jakies 110-120 milionow i deal done.

2 polubienia

Jeśli Bellingham jasno postawił sprawę, że przejdzie z BVB wyłącznie do LFC czy to teraz, czy za rok, czy za dwa lata, to takie zagrywki mają imo sens. Ale jeśli nie, no to FSG robi z siebie klauna xD