Rozważania transferowe (dyskusja)

https://mobile.twitter.com/LFCTransferRoom/status/1646150643734794245

Ty za to walisz ogólnikami i xD. Wiec ciężko Cię nazwać poważnym rozmówca heh

To nie ja wciskam do klubu piłkarzy z Ery sprzed Kloppa. Na szczęście ja jak i ty nie mamy żadnego wpływu kto przyjdzie do klubu.


Ciekawe

Dla tych co narzekają na wypalenie Kloppa, moze to wam nieco umysły rozjaśni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ale to w sumie by nie oznaczało całkowitego wycofania

1 polubienie

To może oznaczać, ze pali się nam dupa i chcemy mieć skład pełny na początek okienka. Nie bawić się w licytacje z wieloma bogatszymi od nas klubami.

No ciekawie…

To jeśli sa bardziej pewni alternatyw to mogliby juz kogos przyklepać i wtedy wyprowadzic news “odchodzimy od stolu z Borusia, skupiamy sie na pilkarzach bardziej adekwatnych do naszej sytuacji”

A nie kurna.

Przeciez kazdy zespol doskonale wie ze potrzebujemy na gwalt pomocnika i bedzie podwyzszal stawke w negocjacjach.

O Nas kibicach to juz sie zupełnie nie mysli w naszym cudownych klubie…

Ciagle tylko mydli oczy

Nie twierdzę że się wypalił ale dużo błędów popełnia, myślę że nie kupienie w zeszłym okienku żadnego pomocnika i czekanie na Judea to była nawet bardziej jego decyzja niż fsg

1 polubienie

Poczekam na jego postawę przy linii bocznej, pomysły na grę, pomysł na transfery. Jeśli się coś zmieni na lepsze to tym lepiej dla nas wszystkich.

1 polubienie

Ugarte ma klauzule odejścia o wartości £52mln. Świetny DM za rozsądną cenę.

1 polubienie

To nie było personalnie do Ciebie, akurat się zgrało z postem Twoim😜

1 polubienie

No cóż tego można było się spodziewać. Niestety FSG nie wyłoży tak dużych pieniędzy na jednego zawodnika, do tego jeden pomocnik nie rozwiązuje problemu. Pozostaje liczyć że sprowadzimy przynajmniej dwóch jakościowych pomocników.

Btw. wycena Bellingham jest kompletnie z czapy, ale teraz tak wygląda rynek a Borussia chce wyciągnąć ile tylko może…

Tylko ile oni myśleli, że będzie kosztować ?? Wiele osób mówi, że przepłacony, że fsg nie da tyle pieniędzy. To za ile chcieli go kupić ? Za 80mln, które zostały z miejsca wyśmiane ? Jeśli nie ma się dobrego dyrektora sportowego to potem wychodzi niewiedza, kto ile kosztuje, ile dany klub sobie życzy za piłkarza.

1 polubienie

Po tym jak Chelsea dała 120 milionów za Enzo to każdy kto się orientuje musiał się spodziewać że to będzie koło 150 milionów, naprawdę tam pracują ludzie którzy biorą za to ciężkie pieniądze a teraz udają zdziwionych albo co gorsza są zdziwieni

1 polubienie

Mi się Jakob Ramsey z Aston Villi podoba, ale nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, czy jest lepszy od Jonesa, między którymi widzę podobieństwo i od Elliotta. Już dwóch młodych Anglików do środka pola mamy, obu na razie nie chcemy powierzyć roli zawodników pierwszej jedenastki, ale może rozwiną się kiedyś na tyle, by przejąć tę rolę. Trzeciego zawodnika o takiej charakterystyce już nie potrzebujemy.

Jeśli mamy kupić aż trzech środkowych pomocników, to podejrzewam, że dwoje z nich będą nie drożsi niż 40 mln funtów. Na dodatek sztab musi też ocenić, co będzie z Fabinho. To nasza jedyna szóstka, więc jak wróci do formy, to można skupić się na uniwersalnych zawodnikach, którzy zagrają i na 6, i na 8. Ale jak dalej ma być trupem, to bardzo byśmy potrzebowali kogoś takiego jak Rice czy Neves.

Mało się tu mówi o Fofanie z Monako. Ma rok do końca kontraktu, podobał mi się w reprezentacji Francji, kilka razy oglądałem w tym sezonie Monako i też sprawiał dobre wrażenie. Tworzy tam duet środkowych pomocników z Camarą i Fofana ma tam więcej ofensywnych obowiązków od swojego partnera, ale to jest właśnie taki zawodnik, który zagra na pozycji 6 i 8.

Ja bym brał Mounta, Caicedo i Lavie.

1 polubienie

A pomyśleć, że niektórzy na tym forum w trakcie zimowego okienka zastanawiali się, czy nasze ewentualne ruchy w kierunku Enzo pokrzyżują plany pozyskania Bellinghama. Jak widać, nie miało to kompletnie żadnego wpływu na sprawę Jude :laughing: Śmiech przez łzy.

11 polubień

Dziś sobie poczytałem komentarze z grudnia, Jude był już naszym zawodnikiem pytanie było tylko styczeń czy lipiec. Po Enzo też byliśmy gotowi z ofertą 100 milionów :sweat_smile:. Fajnie się czyta :sweat_smile:

2 polubienia

Czy przypadkiem wciąż brak dyrektora sportowego w klubie o tylu miesięcy nie jest wysyłaniem sygnału, że tak naprawdę odpuszczamy jakiekolwiek transfery, albo przynajmniej nie jest to nasz priorytet na ten moment ?

Czeka nas następny rok najprawdopodobniej bez europejskich pucharów, LM już odjechalo, LE i Liga Konferencji przy naszej grze odjadą zapewne wciągu najbliższych 3/4 kolejek, więc to ogranicza możliwości sprowadzania klasowych zawodników, zwłaszcza w momencie gdy klub przechodzi metamorfozę i nawet wśród nas kibiców jest duża obawa, że raczej czekają nas lata bez walki o puchary a nawet walki o TOP 4. Klasowi zawodnicy przyciągają konkurencję, a nam może brakowac obecnie argumentów sportowych i finansowych do walki z innymi.

Sprowadzenie 2/3 pomocników jest wciąż możliwe, ale może się okazać, że ten Nunez z Wolves to będzie nasze najgłośniejsze nazwisko tego lata, sytuacja z Mountem może to jeszcze zmienić. Pozostałe nazwiska do klubu mogą być mniej znane, oczywiste i nie przyciągające tyłu chętnych kupców.