Rozważania transferowe (dyskusja)

A gdzie Rice czy Neves :joy:

Rice odpada, za drogi :joy:

Można zaktualizować tweeta, że ten budżet to będzie nie 160 mln, a 60 mln. Od razu czyści sie lista możliwych celów :smiley: w naszym zasięgu będzie co najwyżej ostatnia trójka

1 polubienie

Mialobyc 250M, jeszcze 90 na Gvardiola zostanie :rofl:

Caicedo, Barella i ze sprzedaży dokładamy do Ugarte/Thuram na DM. Deal idealny jako zastępstwo kupna Bellinghama. Niestety niemożliwy do spełnienia jak widać :joy: przecież Curtis Jones wcale nie zacznie znowu się łamać/siadać na ławce/nie grać, a wejścia Trenta do środka w naszej nowej taktyce to jak nowy transfer, who’s the fuck is Bellingham, when we’ve got trio Trent-Alexander-Arnold.

1 polubienie

Barella, Mount I Gravenberch

A za resztę siana + Kasa z tych co odejdą jakiś obrońca na ławkę jako solidna 3 opcja i przyszły zastępca virgila

Nie wierzę, że ktoś może być jeszcze takim optymistą. W rzeczywistości przyjdzie Gravenberch (alternatywa dla Bellinghama), Jones dostanie “prawdziwą szansę” (alternatywa dla Barelli) i TAA zostanie przesunięty do przodu (alternatywa dla Mounta). Na PO będzie transfer - Gomez przejdzie z ŚO.

1 polubienie

Myśle, że zrobimy 2 transfery do środka, jeśli nie będzie spektakularnych sprzedaży. Może jeszcze mlodziaka, czy dwóch na przyszłość. Chciałbym zostać zaskoczony, ale wszystko ku temu zmierza.

Wybacz, że na pytanie o to jak ja bym wydał te pieniądze, napisałem uwaga: na co bym je przeznaczył

Jeżeli chodzi o klub to przecież wiem, że jest to niestety niemożliwe i skończymy zapewne z 2 pomocnikami zaledwie…

Skad ten optymizm?
Ten Gravenberch to bedzie zastepstwo 1 do 1 za probe Bellinghama. O skrzynke piwa sie moge zalozyc, ze to bedzie jedyny pomocnik w tym okienku.

Dziwi mnie, ze wszyscy sobie wkrecili, ze Liverpool chce dwoch dobrych pomocnikow sciagnac. Jeden przeciętniak wedlug zarzadu styknie. :wink:

Wtedy nie byłoby żadnego który mógłby grać zamiast Fabinho, chociaż z tym podanych wyżej w sumie tylko Palhinha jest bardziej defensywny (jeszcze Caicedo ale on moim zdaniem nie jest realistyczny).

Jeżeli ten scenariusz się sprawdzi to będzie żal…
Gravenberch to spoko transfer jako zastępstwo Keity/Milnera/Oxa.

Nadal potrzeba 2 bardzo dobrych pomocników do środka.

Za Faba nam się poszczęściło i może tam grać Bajčetić.

Jeżeli Jones będzie grał coraz lepiej to jednego pomocnika można też pominąć.

Mimo wszystko potrzebny ktoś jak Barella ( lub ktoś na jego poziomie).

Wtedy mamy;

Thiago ( Jones) - Bajčetić (Fabinho) - Barella (Gravenberch) .

Elliot, Hehe w obiegu w razie licznych kontuzji.

Ale to tylko w optymistycznym przypadku, że Jones się ogarnie, a Bajčetić po kontuzji będzie grał jak przed nią.

Fabrizio kilka razy o tym wspominał. Może to i nieprawda, ale stad pewnie te założenia.

Barella,Neves i Mister X to wywołałoby uśmiech na mojej twarzy :grinning:

Wszystko też zależy,czy zagramy w pucharach. Ich brak zbiegłby się po prostu z uszczupleniem kadry a kolejni gracze nie będą potrzebni (wg klubu). Też myślę że max 2 pomocników i jeden będzie z Chelsea, oni muszą dosłownie zrobić miejsce w szatni. Stawiam na dość taniego Gallaghera. Tak po staremu i mało kreatywnie w stylu Kloppa. Nikt tu nie wspomina o sprzedaży a jestem tego pewny, kogoś poświęcą i tak wyjdą na zero jak zawsze. W styczniu przyszedł też Gakpo i trzeba to jakoś zbilansować. Lipcowe okienko zaczynamy z minusem za Holendra !! Wysłuchają ofert za Jote, bo ma już jakaś marke, Diaz zostanie.

Pierwsze słyszę, że zastępstwo może być 100mln tańsze😂

2 polubienia

Ciekawe czy oglądamy dziś tego Gravenbercha w spotkaniu z City, a jeśli tak to ciekawe kto go ogląda skoro nie ma nawet dyrektora sportowego ?
Chociaż to by się nawet zgadzało niewidzialny dyrektor ogląda niewidzialnego piłkarza, jak w takim krótkim czasie wszystko mogło się porypać w tym klubie to ja nie ogarniam

1 polubienie

No tak, bo wszyscy wiemy ze zgodnie z najnowszym regulaminem UEFA klub który zmienia dyrektora sportowego ma zakaz wysyłania skautów na mecze. Co więcej, obecny sztab po odejściu musi usunąć i spalić wszelkie dokumenty. Przekazanie obecnej wiedzy swoim następcom grozi pobytem w więzieniu.

Można co najwyżej pooglądać jakie pozy przyjmuje siedząc na ławce

6 polubień

Powiedział bym że gdzie indziej niż w więzieniu, ale niech Ci będzie