Rozważania transferowe (dyskusja)

bo przegraliśmy ten sezon przez brak Bellinghama xD Wcale nie przez kontuzje i zjazd formy. Jezu, jak wy coś wypalicie, to boki zrywać xD

IQ 4500.

Kontuzje to jedna wypadkowa, druga to żenujący środek pomocy. I obowiązkiem było kogoś kupić. Ale woleliśmy się skompromitować i liczyć na opady w postaci Oxa, Keity i Milnera. Przy czym każdy ze środkowych pomników zaliczył zjazd formy. (Ciekawe dlaczego hmmm pewnie przez ilość meczów w zeszłym sezonie). Ironia, naszym najlepszym pomocnikiem jest boczny obrońca co gra tam od kwietnia.
Przeliczyliśmy się. Trzeba być ślepym, albo zapatrzonym bezgraniczną miłoscią do Kloppa/klubu/FSG by tego nie widzieć.

a to pretensje do Kloppa, bo to on był przekonany, że ta drużyna znowu da radę walczyć o wszystko.

Oczywiście, że mam pretensje do Kloppa o to. Dziwi mnie jak bardzo ludzie zwalniają Kloppa z odpowiedzialności za ten sezon. Przerzucając wszystko na innych. Kiedy dosłownie wszyscy dali ciała.

Screenshot 2023-05-08 at 12-35-24 Anfield Edition na Twitterze

@Lucasss Już widzę jak zadłużona Barcelona, nie potrafiąca zarejestrować Gaviego kupuje kolejnego pomocnika za 60-80 mln

Messi tez mial isc do Barcy a okazuje sie ze jednak Al Hilal.

Neves to raczej połowa z tego co piszesz, ma rok kontraktu i nie jest Anglikiem, ani medialny mocno.

1 polubienie

Wolałbym Rice’a niż Nevesa z syndromem Barcelony, chociaż Nevesowi klasy nie sposób odmówić.

Były informacje, że Wilki oczekują około 30 mln za Nevesa, noale wiadomo jak do takich rewelacji należy podchodzić.

Aa to wszystko pewnie kaczki dziennikarskie. Zaczekajmy na rzetelne informacje. Po pierwsze dopiąć Maca. Potem iść po drugiego wymiatacza do środka. Potem zastanowić się nad nowym obrońca i pomocnikiem nr 3

Noale, nie mylić z koale :koala: :rofl: za 30 baniek to z pocałowaniem w rękę trzeba brać Nevesa!

Dzien dobry Panowie Szlachta :rofl:
To kogo dzisiaj kupujemy?

U mnie dalej na liscie zyczen Mac,Neves + Iksinski a jak tam u Was?

Screenshot 2023-05-09 at 08-59-03 Anfield Edition na Twitterze

Screenshot 2023-05-09 at 08-59-34 Anfield Edition na Twitterze

Co ci piłkarze i ojcowie :smiley: Juz ponoć z jednym ojcem piłkarza flirtowaliśmy :stuck_out_tongue:

Wszyscy tutaj o pomocnikach a mam wrażenie że zapomnieliśmy o 9.
Firminio odchodzi i nie ma nikogo na jego miejsce, zarówno Gakpo jak i Darwin nie są typowymi 9. Może nam w przyszłym sezonie kogoś takiego brakować.
Mi się marzy Archer co by go wyciągnąć z AV, po tym co pokazał na wypożyczeniu w Middlesbrough wnioskuje że będzie z niego pan piłkarz.

Tottenham dołącza do walki z Brentford i Brighton o podpis Kellehera. Według portalu Liverpool oczekuje około 20 mln funtów za bramkarza. Milner i Kelleher do Brighton, a MacAllister do Liverpoolu. Chyba zgoda, że to byłby dobry wymienny deal.

https://twitter.com/cfbayern/status/1655682240456654849?s=20

“Z naszych informacji wynika, że ​​Jörg Schmadtke prowadzi rozmowy z Liverpoolem na temat stanowiska „zewnętrznego konsultanta ds. transferów” w celu tymczasowego wsparcia”

Firmino też typową 9 nie jest i nigdy taką nie był. W Hoffenheim grał na skrzydle i czasami na 10, u Błendana to nawet nie pograł to “dostosowywał się do wymogów Premier League”, dopiero Klopp zrobił z niego fałszywą 9. A docelowym następcą Boba jest Gapko, ewentualnie Jota. Oczywiście Gakpo mógłby grać na skrzydle a w środku Nunez a nie na odwrót jak ma to miejsce dzisiaj ale przestań, to byłoby za proste…

3 polubienia

https://twitter.com/whufc_pl/status/1655819532693303298?s=20

WHU pozwoli na odejście Rice’a za cenę 120 mln funtów i musi to być klub występujący w Lidze Mistrzów. [Sky Sports]