Rozważania transferowe (dyskusja)

Bez prawego sie obedzie. Bo te kilka spotkan to obskoczy Gomez czy inny Bradley. Jesli Trent bedzie grac jak teraz. Gdzie nie ma sytuacji, ze jest objezdzANY na skrzydle.
Tylko sprzedac Fabinho i wziac kogos wybieganego w to miejsce.
To wtedy bedzie wlasnie to 7-8/10.

1 polubienie

Tego to nawet bym nie chciał jako transfer do pomocy numer 4 :nauseated_face:

Chociaż … jeśli okienko miałby być na pełnej pani wolnych obyczajów (a były już takie dwa za Kloppa) noo to wtedy ktoś musi robić za nowego Oxa czy Shaqiriego

1 polubienie

Jakoś dziwnie jestem przekonany że to zrobimy :grimacing:. Podziwiamy go od wielu lat … To będzie decyzja nowego dyrektora sportowego LFC który jest bez roboty od pół roku :sob:

1 polubienie

Dziwne, że tak odpuściliśmy Rice. Obejrzałem mecz z United i muszę przyznać, że gość jest warty tych pieniędzy.

przeciez Rice od dawna mówi, że chce zostać w Londynie.

[@MaddockMirror]
LFC will sign at least two players in the summer, with a holding midfielder their top priority. Last summer’s target Aurelien Tchouameni is unhappy at limited chances with Real Madrid and still on their radar !

Wielkie NIE dla Tchouameniego.

2 polubienia

Przecież gra sporo jak na pierwszy sezon w Realu Madryt? Jakaś bzdura

Rice>Barella>McAllister i odpuścić sobie odpady Chelsea w postaci jakichś Mountów czy inne wymysły, taki to byłby dobry za jakieś 20/30 baniek a nie 60/70.
Ten z Bayernu to samo, za 20/30 baniek można go wziąć i nie więcej.

Swoją drogą dobrze wyszło z Jude bo jesteśmy w takiej dupie, że w cenie Juda to my musimy kupić dwóch pomocników, niech sobie powygrywa trochę w Realu i się nasyci a później może spełnić małe marzenie i zagrać w czerwonej koszulce.
Potrzebny nam jeszcze ŚO i ktoś pokroju naszego greka z lewej obrony, z tym że po prawej stronie.

Dwóch klasowych ŚP, ktoś do rotacji na PO i jakis sensowny ŚO i myśle ze mielibyśmy okienko odhaczone, tylko skąd na to wziąć…

kolejne źródło pisze o Piotrku

Polak rodak w LFC zawsze spoko :smiling_face: Ale jedynie jako zawodnik numer 3 jak chodzi o zakupy do środka w tym okienku.

7 polubień

lepszy Zieliński niż Tielemans

5 polubień

Oby to była zwykła plotka z tym Zielińskim. Liga angielska nie jest dla niego. Taki Dunk wmuruje go w ziemie. Umiejętności nikt mu nie odmawia ale przygotowanie mentalne w PL to absolutna podstawa i obawiam się że Piotrek nie uciągnie, będzie znikać w czasie meczów. Jestem na nie.

1 polubienie

wmuruje go, tak jak Coutinho, czy bardziej?

bawią mnie te mity o fizyczności ligi angielskiej, względem innych.

4 polubienia

Wow, myślałem że takie myślenie skończyło się gdzieś tak przy 2015 roku, kiedy to Premier League dokonała ewolucji poprzez przyjście Kloppa, Pepa, Conte i wielu innych trenerów którzy stawiali na filigranowych piłkarzy tylko jakościowych.

Poza tym Zielu zbyt filigranowy nie jest :slight_smile:
Zdaje sie ze mentalnie chłop wkoncu dojrzał, utrzymal presje w Neapolu, był tam wiodącą postacią, a i w kadrze ostatnimi czasy się wyroznia na tle naszych kopaczy. Słowem nie znika już z radarow w waznych meczach jak kiedyś.
Tylko ten cholerny wiek. 29 lat.

29 lat to nie taki zły wiek, spójrz na Casemiro ile daje United (albo dawał chociaż wcześniej :D), a gość dwa lata starszy. Technicznie to jest top i moim zdaniem lepiej go wziąć niż Mounta czy Gravenbercha. Oczywiście jeden transfer solidny typu McAllister / Rice jest konieczny (przynajmniej w mojej opinii, nie wiem co sądzą wielcy geniusze, biznesmeni, wizjonerzy z FSG).

Totalna bzdura z tym Zielińskim. Kotlet odgrzewany już od ładnych paru lat. To już Zieliński się zdążył zestarzeć, bo w tym miesiącu skończy 29 lat, a oni dalej popychają tę plotkę.

4 polubienia

Screenshot 2023-05-08 at 10-30-55 Anfield Edition na Twitterze

@firo9 wam płacą za pisanie tych debilizmów?

tak było.

ale wiesz, że transfer mógł upaść z innych powodów niż finanse? Rzekoma przewlekła kontuzja czy niechęć Kloppa do długiej sagi transferowej, bo chce mieć zespół gotowy 8 lipca, to też mogły być powody.

3 polubienia

Z Bellinghamem podobno też warunki były dopięte, no, ale niestety Borussia zażądała zapłaty. Ciekawe, czy Brighton się ugnie i odda Alexisa za darmo.

@Lucasss Były podobne informacje o tym, że dopinamy warunki z Bellighamem, były informacje od dziennikarzy, że jest głównym celem od roku. Było tak, czy nie?

Dziwnym trafem jak przyszło co do czego to z Borussią przestali rozmawiać po 5 minutach. Prawda czy nie? Dlatego schowaj swoje personalne komentarze w dupę, jeżeli nie przyjdzie tutaj McAllister to będziesz pierwszym, który będzie bił brawo, bo Brighton chciało zbyt wysoką kwotę i FSG mądrą decyzję podjęło.

1 polubienie

I dlatego położyliśmy na szali ten sezon i się koniec w końców skompromitowali by czekać na niego rok i zbierać hajs.
IQ 3000, Big Brain time!