Rozważania transferowe (dyskusja)

ciekawa koncepcja, nie patrzyłem na to wcześniej z tej strony

Możecie nazwać mnie szaleńcem, ale ja jeszcze wierzę w transfer Bellinghama

Tak, transfer Jobe’a Bellinghama jest jeszcze realny

6 polubień

I to byłby bardzo mądry i fajny ruch! Zakładając oczywiście, że nie byłby to plan na fundament naszego środka pola i byłyby jeszcze przynajmniej 2 inne, solidne nazwiska przychodzące w to okienko (pokroju Barella/Mount/Mac Allister).

Dwóch panów z kwarteru Barella/Mac Allister/Ugarte/Mount (w tej kolejności preferencji) + Lavia/Gravenberch i już miałoby to jakieś nogi. Tylko chyba niezbyt realne, zważając na reguły HG player’ów (?).

Ktoś się orientuje jakiego rzędu kosztem może być Lavia, biorąc pod uwagę, że Southampton prawdopodobnie nie będzie na mocnej pozycji negocjacyjnej przy spadku z ligi?

Wyceniany jest na 25mln euro, klauzula w 2024 jest na 40 mln funtów. Myślę, że coś pomiędzy 30-40 mln euro. Mogą też równie dobrze poczekać z nim rok, jeśli nie będzie wymuszał transferu( i będą mogli sobie na to pozwolić) i po sezonie dobrym w championship może te 40 wyciągną.
Kosztował ich 10,5 plus 3,5 w bonusach milionów funtów. Praktycznie bez gier na poziomie seniorskim, więc podwojenie tego to minimum. 20 % kwoty transferu zapewniło sobie City, więc będziemy wzbogacać rywali przy okazji tego transferu :stuck_out_tongue: Ogólnie nie wydaje mi się, żeby był rzeczywistym celem.

@Lucasss zawsze pomoc jakas przy ffp :stuck_out_tongue:

brzmi to zabawnie w kontekście City :rofl:

Tak za 2 lata przychodzi Jobe Bellingham a po 4 dobrych sezonach odchodzi do Realu grac z bratem bo to był tylko przystanek w karierze…
Po odejściu Joba klub zaczyna interesowac sie mlodym zdolnym pomocnikiem z Ligue ktorym rowniez interesuje sie Real dalej chyba pisac nie trzeba.

Pain

No cóż, to było wiadome od początku.

Screenshot 2023-05-11 at 12-43-16 Anfield Edition na Twitterze

1 polubienie

Gdybyśmy nie byli frajerami to pewnie bylby u nas…No ale …

2 polubienia

Bardziej pasuje gołodupcami niż frajerami

2 polubienia

Nie trafia do mnie argument, że nie mamy kasy grając w najbogatszej lidze, będąc 3 razy w finale LM na 5 lat. Walcząc o mistrza prawie co sezon i notując rekordowe przychody z koszulek. Po prostu FSG bierze sobie kasę do kieszeni. Gdybyśmy co rok wywalali wielkie pieniądze na wzmocnienia to jeszcze bym to przyjął, ale teraz?
Poza tym wiadome było już rok temu że będzie tyle kosztował i nagle jesteśmy w szoku? Jesteśmy po prostu frajerami, a klub nas karmił propagandą którą łykaliśmy wierząc, że wreszcie zrobimy tak jak powinniśmy zrobić. FSG Out.

3 polubienia

Przyjdzie wielbiciel FSG i będzie pierdolił, że jak jest budżet, to nie można go rozciągnąć, bo nie jest z gumy i lepiej spożytkować na kilku innych, tańszych. Tylko no ktoś ten budżet ustala i jest to FSG, a nie odgórne limity. Spokojnie bez ograniczania się w FFP powinniśmy ogarnąć i Jude i tych, o których teraz się mówi + obrońca. No ale będziemy ograniczać się do minimum, moneyball :joy: i te sprawy, nie?

1 polubienie

Niech przychodzi, mam to gdzieś. Ale jak widzę, że sezon w sezon wydają od nas więcej takie kluby jak Notthingam, Leeds, Aston Villa, West Hamy itd. To mnie skręca. Jesteśmy jednym z najbogatszych i największych klubów na świecie. A “nie stać” nas na piłkarza który mógłby być tu na 10 lat, a jak by miał odejść to za również wielką kwotę.

FSG to za mali właściciele, na taki klub. Byli idealni, jak ten klub musiał się odbudować, teraz doją z tego klubu ile się da.

9 polubień

Dokładnie tak. W to okienko po prostu trzeba wyłożyć kasę. Nie ma co liczyć, że kogoś sprzedamy, trochę dołożymy i jakoś to będzie. A FSG nie jest chętne żeby to zrobić. szukanie udziałowca też idzie słabo… Henry był napalony na tą Superligę. A że projekt nie wypalił to gość nie chce wykładać kasy na transfery skoro może ją zarobić

Ile razy mają posty zostać usunięte albo ktoś zbanowany, żebyście nie spamowali na temat FSG i nie wywoływali gownoburzy w tym temacie. Ostatnio nie było mnie w majówkę to jak wróciłem było z 50 oflagowanych postów. Jest od tego temat specjalnej troski. Najpierw to było zabawne, potem stało się mało zabawne, a teraz jest już żenujące. Nikt już nie chce czytać tego kału o FSG i waszych kłótni z Radbugiem w roli prowadzącego. A przynajmniej nie w tym temacie.

10 polubień

I bardzo dobrze, już się robi nudno od wałkowania tamatu tego FSG. Zwłaszcza, że panowie mają swój osobny wątek.

Tzn. problem z tym tematem jest taki, że jest to już tak przewałkowane i przemielone, że robi się niedobrze kiedy po raz setny temat wraca. To jak z kotletem, jak ktoś ci go odgrzeje raz, spoko da się zjeść, drugi raz ee już jest gorzej ale jakoś przełkniesz. Jak dostaniesz go po raz setny nie ma innej drogi niż zwymiotowanie.

Edit @Lucasss 61 mln funtów za Barelle to byłby według mnie bardzo dobry deal. Plotka o Guimaralesie… absurd. Macallister, dziennikarze kreują rzeczywistość jakby już praktycznie był nasz. Ciekawe jak się to skończy.

1 polubienie

Tylko niestety jest to temat nierozerwany. Bo budżet jest zależy od właścicieli, a transfery od budżetu. Niektóre tematy po prostu muszą się pokrywać.

No, ale cóż.
Postaram się nie gadać.

Zostalo juz tylko 2 miesiace do okienka. To moze sie wstrzymac z FSG chociaz w tym temacie. Na kogo dadza a na kogo nie dadza. Jeszcze nikt nigdzie nie przeszedl. Ani do nas ani do innych klubow. Wiadomo, ze skapia na transfery i to przez to mamy w tym sezonie problem. Ale nikt nie ma pewnosci jak bedzie wygladac to okienko. Jak do sierpnia nie przyjdzie dwoch konkretnych pomocnikow to proponuje dopiero wtedy zaczac narzekac.

2 polubienia