Rozważania transferowe (dyskusja)

Na ile to jest wgl legitne info, skoro Ugarte ma klauzule?

1 polubienie


Brighton jest bliskie ściągnięcia Dahouda. Chyba już się przygotowują na czyjeś odejście :eyes:

2 polubienia

@EDIT

Mała poprawka, bo jednak miałem błędne dane. Sawiris jest bogatszy od Henryego o 2,5 miliarda.

Sawiris to 5 najbogatszy właściciel klubu w PL, tylko właściciele Fulham, Arsenalu, City i Newcastle są bogatsi.

TOP10:

image

3 polubienia

Pieprzyc wiekszosc pismakow🤣

Czyli pewnie planem jest Mac i Mount a na defensywnym zostaniemy z Fabinho i Bajceticem. Mam nadzieje, że Flaco wróci do formy albo że Hiszpana nie będą nawiedzać kontuzje i w razie czego wskoczy do pierwszej 11.

No, chyba że przyjdzie jakiś defensywny, o którym jeszcze nic nie było słychać :eyes:

Jeżeli serio w planach Liverpoolu jest w następnym sezonie granie Fabem w podstawie czy Bajčetićem to powodzenia…

Jeżeli nie znajdziemy chętnego na łysego to jako zastępstwo naszych podstawowych pomocników przez jeszcze jeden sezon się nada.

Młody Hiszpan miał fajne momenty w tym sezonie, ale również to nie może być nasz plan A. Po kontuzji w sumie nie wiadomo jak się będzie prezentował.

Dla mnie właśnie powinniśmy ściągnąć Barelle/Mac + jeden dobry ŚPD to minimum co do pomocy. Jak Jones do końca sezonu będzie trzymał poziom to w sumie może być tym 3 pomocnikiem z podstawy.
Reszta tylko i wyłącznie do rotacji.

Środkowy obrońca też jest potrzebny no i zastępstwo za TAA, bo chyba nie mamy w planach grać nim we wszystkich meczach.

Zobaczymy czy w klubie wyciągną wnioski z tego sezonu czy znowu dostaniemy:
• jeden dobry transfer na początku okienka
• dwa tanie / obiecujące i jakieś wypożyczenie

Za kulisami w klubie ( oczywiście żarcik, bo może wykonany dobrą pracę w okienko transferowe)

11 polubień

Screenshot 2023-05-13 at 07-05-34 Anfield Edition na Twitterze

Screenshot 2023-05-13 at 07-06-24 Anfield Edition na Twitterze

Screenshot 2023-05-13 at 07-06-40 Anfield Edition na Twitterze

Ja bym się jeszcze wstrzymał, bo dochodzą sprzeczne informacje.

Moim zdaniem dwa transfery są już dopięte - Allister i Ugarte. Teraz to tylko medialna szopka.

1 polubienie

Jeśli agent jakiegoś grajka zaczyna wykorzystywać zainteresowanie LFC do podbijania ceny, oficjalnie wycofujemy się z wyścigu. Taki wspólny mianownik widzę po analizie tych wszystkich transferowych doniesień.

1 polubienie

Moim zdaniem teraz tak naprawdę to większość tych dziennikarzy to sobie nabija wyświetleń i taka jest prawda. Jak to tam wygląda sytuacja naprawdę to nikt pewnie nie wie, wcale się nie zdziwię takim transferem jak Gakpo. Zero konkretów, jedno mocne źródło, zaraz potwierdzenie i Holendra mamy na pokładzie. Przypominam że o Alissona czy Van Dijka też już zrezygnowaliśmy i mieliśmy ich nie kupować i grają gdzie grają. Troszkę do mnie nie przemawia to, że interesujemy się graczami którzy tak naprawdę cały sezon przesiedzieli na ławce, i po prostu byli tylko uzupełnieniem składu. Ja wiem że w przypadku Gravenbecha czy Mounta, to że dalej są młodzi i są talentami, ale mimo wszystko uważam że jeżeli mamy bić się o najwyższe cele, to powinniśmy skupić swoje siły na takich graczach, którzy stanowią o sile w swoich zespołach ( Mac Allister, Ugarte czy nawet ten Barella). Czas pokaże, póki co nie ma co się nastawiać na żadnego z tych graczy, bo jest taki okres gdzie dziennikarze tylko pompują balonik żeby nabić im wyświetleń, a informacje są w ogóle zbieżne.

10 polubień

Czemu niektórzy na forum, zamiast Mac Allister, piszą Allister? Przecież jego pełne nazwisko brzmi Mac Allister, a imię Alexis.

2 polubienia

Zwykły skrót tak samo jak Fab czy Hehe. Czy wcześniej Steve G. Nie czepiał bym się tak bardzo :stuck_out_tongue:

Widzę ,że Liverpoolowi wszystkie negocjacje transferowe idą świetnie dopóki nie pojawia się temat ceny😂

12 polubień

James Ward-Prowse wg liverpoolskiego dziennikarza tez jest spoko

Przecież to tylko artykuły. Chyba nie siedzą razem z Wardem dziennikarze i relacjonują na bieżąco co się dzieje przy stole.

Na szczęście Echo wydaje się być odcięte od Liverpoolskich newsów. |

XD jak taki przegryw jak Pochettino zaora nam okno odbijając Mac’a i zatrzymując Mounta to jesteśmy w dupie i sfrajerzymy się po raz kolejny.

Na dobranoc




4 polubienia

Wiem, że rynek jest popierdzielony teraz, ale moim zdaniem 120 milionów za Mounta i Maca to przesada.

3 polubienia

@Igorix Nie zgodzę się. Za 120 mln City kupiło Grealisha. Tutaj masz dwóch zawodników, podobny wiek i podobny poziom do Jacka.

8 polubień