Rozważania transferowe (dyskusja)

W styczniu można podpisać tylko graczy z lig zagranicznych, jeśli chodzi o Prawo Bosmana.

W przypadku gracza z Premier League i tak trzeba czekać do czerwca.

Tak czy siak, NIE dla Mounta w LFC

1 polubienie

Ale mnie dupa boli przez tego Mounta jestem jego wielkim fanem, obyśmy jak zawsze znaleźli kogoś kto okazywał się lepszy od Transferu United.

Firmino > Depay
Mane > Mkhitarian
Gini > Pogba
itd.

3 polubienia

nie można w styczniu podpisac kontraktu z zawodnikiem z PL.

A czy Ornstein to już 100% pewniak, że Mount pójdzie do United? Joyce i inni też pisali, ze Lfc na pole position. Ma w czym wybierać, i tylko od niego zależy kogo wybierze. Czas pokaże. Ja bym go chciał w Lfc. Mam nadzieję, że jak nie on to Maddison będzie celem.

1 polubienie

Ornstein to jeden z najmniej wiarygodnych typów z TA, kiedyś ogarniał lepiej, ale tylko kwestie AFC, po przyjściu do TA to pisze dużo, ale nie zawsze trafia.

1 polubienie

A kto bogatemu zabroni

Wlasnie sprawdzilem sobie statystyki big chances created i bylem w malym szoku jak slaby wynik ma Mac Allister to zawodnik glownie 8/10 a ma ledwie 3… Dla porównania najlepszy KdB i Bruno 31 czy 34, a March 17, Gross 15, TAA 24, MacA ma tyle co DM Caicedo. Bardzo slabo biorac pod uwage ze jest gracz z bardzo dobrą technika, podaniem i niby ma dac tą wiekszą kreatywnosc ktorej szukamy w srodku pola od czasow Coutinho.

Ja tak szczerze nie rozumiem podjarki Mac-iem w kontekście plucia na Mounta. Chłop zrobił double/double w premier league! Ile zawodników coś takiego robi? Nie twierdzę, że bym się z Maca nie cieszył, ale taki Mount- młody, Anglik, z ofensywnym usposobieniem, z niezłym strzałem z dystansu itd.

Powinniśmy próbować wyciągnąc ich 2, bo obaj dawaliby cos innego.

8 polubień

ale przeciez Klopp chce wrocic do korzeni, a nie do kreatywnosci. On ma duzo biegac i nie dać sobie zabrac piłki. I potrafic przetransportować piłkę do przodu. Jak chcecie asyst i bramek od pomocnikow, to potrzebujecie innego trenera.

gdzie ja niby napisałem, że oczekuje tylko biegania? wiele osób na tym forum to ma manie nadinterpretowania.
@AquerdationLFC
ale jakbys przesledzil moje posty, to bys wiele znalazl, że chetnie bym u nas widział Mounta. Ktory moze obskoczyc 4 pozycje przynajmniej. Gośc co mial double-double to raczej przecietny nie może byc.

2 polubienia

Uważasz, że Mount by tego nie dał? Gość biegał, aż miło w poprzednich sezonach, a to właśnie co do Maca miałbym w tym zakresie większe wątpliwości.

Zwłaszcza, że jeżeli celujemy w to bieganie- to no cóż, są lepsze opcje jak Ugarte czy Caicedo.

A po co niby kupilismy Keite i Thiago? Jaki byl glowny zarzut do Giniego? Wlasnie kreatywnosci w srodku pola Klopp szuka dlatego celuje w MacA i Mounta ktorzy są swietni texhnicznie, a pilka nie przeszkadza im przy nodze, samo bieganie to za malo a na pewno za goscia co ma kilkadziesiat milionow funtow kosztowac i generalnie jest ofensywnie usposobionym pomocnikiem.
Edit. Btw. Wielu liczy na Nuneza w przyszlym sezonie, ktory rzekomo ma odpalic pod warunkiem ze beda bardziej kreatywni pomocnicy ktorzy beda mu serwowac podania. Tymczasem everlast oczekuje tylko biegania i powrotu do korzeni… Sam Nunez ma 11 big chances created.

1 polubienie

Im bliżej okienka tym co raz wieksze obawy mam co do naszych ruchów… Jak czytam, że ten Schmadtke ma szukać talentów z Niemiec… W plotkach pojawiają się co raz to słabsi piłkarze. Wiem, że to wszystko może być z braku informacji i tylko pismaki piszą a My dalej pracujemy nad MacAllisterem i Mountem i reszta naszych top 1 celów. Ale za długo już jestem z FSG tutaj, żebym nie wiedział jak to może być…

Mount w aktualnej sytuacji samego zawodnika jak i Chelsea nie jest wart więcej niż 40mln plus bonusy/ 50 mln bez. Jak smerfy serio chcą coś około 70/80 to go olać i szukać innych graczy.

Dla mnie jest ważne żeby 2 pomocników trafiło do nas na początku okienka, bo wiemy jak to i Kloppa jest z nowymi zawodnikami i ile czasu potrzebują na adaptację.

Z resztą transferów można się bawić do końca okienka.

@Ewagim Za tę cenę można starać się o Barelle który jest lepszy niż Anglik, jak dobrze poszukać to można znaleźć lepsza opcje niż rezerwowego 12 drużyny ligi, który ostatnio gra słabo. Sam jestem jego fanem , ale przy tak krótkim kontrakcie jak i innych czynnikach taka cena to absurd.

Zobacz ile my daliśmy za Gakpo, a Arsenal za Odegaarda. Czasami kluby płacą za ogórków górę pieniędzy, a czasami za dobrych zawodników rozsądną cenę.
Na tym polega sztuka żeby znaleźć taniego Salaha , a nie przepłaconego Oxa.

2 polubienia

Jeśli 24 letni Anglik, najlepszy piłkarz zdobywcy Ligi mistrzów z tamtego sezonu nie jest wart takiej kasy to XD. Gorsi piłkarze dzisiaj są warci tyle. I tyle za nich się płaci. Przypominam że Nottghiam zapłaciło za jakiegoś łaka 40 milionów.
Trochę nie znasz rynku kolego.

1 polubienie

Rok do końca kontraktu, tragiczny sezon za sobą na poziomie Oxlade-Chamberlaina, Chelsea z nożem na gardle odnośnie FFP. Jeśli ktoś zapłaci za niego więcej niz 50 milionów to jest szaleńcem

1 polubienie

Miał być Bellingham - za drogi. Potem Barella - nie bo Włosi nie chcą grać poza Italią. Teraz Mount - United nas przebiją… Nie wygląda to obiecująco

Jeżeli jeszcze jego stracimy…

Klopp w Borussi miał, Goetze czy Gundogana, chciał u nas oprzeć grę na Coutinho, chciał Fekira. Klopp nie szuka graczy do biegania i pressingu takich graczy po prostu ma. Nie kupiliśmy pomocnika od 4 lat więc to może tak wyglądać ale prawda jest taka że często grał z ofensywnymi, kreatywnymi pomocnikami.

1 polubienie

Z FSG tak to niestety będzie zawsze wyglądało. Tak czy inaczej, myślę, że warto poczekać na rozwój sytuacji i się na razie nie ekscytować. Okienko się jeszcze nie zaczęło, a my, póki co, opieramy się tylko na jakichś mało wiarygodnych plotkach. Też mam pełno obaw, ale narzekanie na tym etapie wcale nam nie pomoże.

1 polubienie

Z ruchu ust wyglądało to tak:
Pep: Alex, chodź do nas, dostaniesz 300k tygodniowo zamiast 150.
Mac: sorry Pep, obiecałem Kloppowi.

Zauważyliście, że po meczu realizator ciągle pokazywał Aleksisa? Zatem odejście z BHA pewne, pytanie czy rzeczywiście deal done z LFC?