Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie był, ale Chelsea go chciała już wtedy, ale większe ruchy robiła jak Lampard był w klubie i jego przyjaźń z Mountem mocno wpływała na to że chciał do Chelsea uciekać prawie co okno. |

Dlatego nawet nie boję pod uwagę żadnej plotki z nim. Będę zdziwiony jak nie trafi do Chelsea. Nawet jeśli zostanie na ostatni rok kontraktu.

Ze skrajności w skrajność. Nie wiem kto jest bardziej szalony. Wariaty z WHU wyceniające go na 100 mln czy twoja opinia o 20 mln wartości.

1 polubienie

Generalnie z utęsknieniem czekam na okienko bo jestem święcie przekonany, że klub dokona dobrych transferów. Nazwiska,które się przewijają są jak najbardziej ok i jestem spokojny .
Wyłączając okienko sprzed roku klub w ostatnich latach pokazał, że umie w transfery.
Tak tak wiem Keita.
Z drugiej strony Jak znam ten klub to wiem, że przyjdzie ktoś kto nie przewija się w spekulacjach.
4 transfery powinny załatwić powrót do walki o mistrzostwo

Ale Jak piszesz o tej przyjaźni z Mountem, a my niby Mounta chcemy…

Tylko Mount ma powód by z tej Chelsea iść, wcześniej nie miał. Sam fakt, że pojawia się okazja by go kupić to powinniśmy zrobić wszystko w granicach rozsądku by go kupić.

On ma dopiero 23 lata. To nie jest casus Nevesa który z ch*j powodu gnije w klubie którego nie jest nawet wychowankiem. Declan chyba dopiero od jakieś dwóch lat jest wymieniany jako crack. Coś jakby taki Caicedo ale za dwa/trzy lata.

1 polubienie

Dlatego tym bardziej nie powinno być oporów by zapłacić taką dużą sumę, a jednak są.

Ale tez bierz pod uwagę, że teraz WHU chce stówę, w zeszłym roku mogli sobie wołać 2😂

Gdyby Kane byl dobry to by grał już dawno… czekaj on jest dobry a gra w TOTTENHAMIE. Co do Rica to jest to już solidny zawodnik taki nie oszlifowany diament mam wrażenie że większość tutaj nie ma pojecia na jakim poziomie obecnie jest Rice… obecnie kazdy zawodnik jest przepłacony daleko nie trzeba szukac Nunes chłop nie potrafi presowac dryblować i nie mówi po angielsku a my dajemy 80 milionów.

To wygląda na taka plotke wymysloną i powielana moim zdaniem. Czuję, że albo skończy jako średniak, albo wróci do City :stuck_out_tongue:

Fsg :grin::grin::grin::grin:

3 polubienia

Nunes jest w spekulacjach łączony z nami, ale po pierwsze nie za 80 baniek, po drugie mam nadzieję, że to tylko plotki bo jest trochę bezjajeczny.

Rice u nas (i w zasadzie w każdym klubie PL) miałby pierwszy skład, tak jak w reprezentacji Anglii. Ale jestem pewien, że zostanie w Londynie, jeśli wybierze Arsenal to może postaramy się o Caicedo.

Wydaje mi sie, ze mial na mysli kolega Nuneza :stuck_out_tongue: Co do Nunesa to jest dopiero sredniak, a nie Rice czy Mount :smiley:

3 polubienia

Romeo Lavia propaganda.

Jeżeli on faktycznie za taką kwotę przyjdzie do realu to będzie to dla nas podwójne upokorzenie

1 polubienie

Najśmieszniejsze jest to, że obecnie nas nie łączą z żadnym, no może gówno plotki które można wygenerować na zasadzie, Liverpool potrzebuje pomocnika to ten będzie git.
Nic więcej, niestety. A szkoda. Bo powinnismy kupić 3 pomocników i każdy w innym typie.

Z Gakpo w zasadzie też nas nie łączono, miał być dogadany wiadomo z kim… może poza Aleksem mamy jakieś zaawansowane rozmowy z kolejnymi graczami.

2 polubienia

Mam nadzieje że tak jest, bo co raz gorsze nazwiska są z nami łączone.

Wy nie czaicie, że dla ang klubu cena byłaby zgoła inna ?