Rozważania transferowe (dyskusja)

On to już może nigdy nie grać na wysokim poziomie. Po ACL w takim wieku, a juz wcześniej coś sie z kolanem działo. W każdym razie nie ryzykowałbym takim transferem z pewnością.

Jesli ta zapowiadana, wielka przebudowa ma opierac sie na sciagnieciu zawodnikow ze spadkowiczow to ja dziekuje, a fsg moze jutro wyp… za ocean. Mamy sie wzmocnic, czy osiasc dupa na mieliznie w LE?

2 polubienia

Moim zdaniem potrzeba nam
Wymiana Kellehera - dajmy chłopakowi pograć. Nowy BR.
Wymiana Matipa i Phillipsa - Nowy ŚO
Nowy PO
Wymiana Tsimikasa (jeśli będzie dobra oferta)
Nowy ŚPD
Nowy ŚP
Carvalho wypożyczyć
Sprzedać Mortona

To jest 6 nowych zawodników, Kolejnego pomocnika kupić w zimę jako zastępstwo dla Thiago, który odejdzie za rok.

Becker, Nowy BR, Davies
Nowy PO, Bradley, Konate, Gomez, Van Dijk, Nowy ŚO, Roberstson, Nowy LO
Fabinho, Nowy ŚPD, Henderson, Arnold, Elliott, Jones, nowy ŚO, Thiago, Bajcetic
Salah, Jota, Gakpo, Nunez, Diaz

Pozostaje jeszcze kwestia HG?

11 polubień

O kurczaczek nawet Jimbo zaczyna takie rzeczy wypisywać, kto by pomyślał :smiley:

Gad dejm co to za zmiana narracji? Chyba przelew za odpowiedni artykuł nie doszedł.

Ciekawe czy po ogłoszeniu MacAllistera napisze że to dobry początek okienka w wykonaniu fsg, czy że o takie sięgnięcie do portfela mu chodziło i dziękuje jankesom

Nie ma się co napalać. Obstawiam że Liverpool dopnie transfer Argentyńczyka, do tego może wykupi kogoś z spadkowiczów/inny transfer w granicach 30-40mln i jeszcze jakis młodzian/ograny rezerwowy za 10-15 mln. Wszystko ponad to będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.

W sumie mogę się nawet chętnie z kimś założyć, jeśli będzie inaczej, czyt. Liverpool dokona większych transferów to w przyszłym sezonie powstrzymam się od pisania prawdy lub jak ktoś woli, od siania defetyzmu.

wolny jest Guerreiro który nie przedłużył umowy, bardzo chętnie bym go widział u nas w zespole za Kostasa który nie przekonuje.

5 polubień

i może zagrac tez w środku

Trochę już stary, ale nadal świetny zawodnik, do tego własnie bez opłaty transferowej. Na 3 lata można podpisać, powinien byc znacznie lepszy od Tsimikasa i do tego uniwersalny jest. Pieniądze z Tsimikasa można zainwestować gdzie indziej i spokój na LO mamy na 2-3 lata. Później byśmy musieli się zacząć rozglądac za następcą Robbo.

edit Raphaël Guerreiro obiera kurs na Półwysep Iberyjski | Transfery.info

2 polubienia

Na stole leży stała oferta za Fabio Carvalho z zagranicznego klubu ( Fabrizio Romano )

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1663100929044799489?s=20

dokładnie tak ale właśnie poszperałem i portugalskie media też piszą, że czeka na niego oferta z Benfiki.

Castagne niegryś robił furorę a K.W-P> ma status HG. Jeśli o mnie chodzi wolałbym Belga.

Sprzedać i nawet się nie zastanawiać. Potrzebujemy dużej przebudowy w drużynie na już, a nie liczyć, że może się rozwinie za 2-3 lata. Gdzie i tak najczęściej tacy piłkarze z wypożyczenia nic nie dają.

2 polubienia

Wolałbym, skorzystać z karty przetargowej i wcisnąć chłopaka do Sportingu w rozliczeniu za Inacio

swoją drogą takie porównanie

3 polubienia

Marco Asensio nie przedłuży umowy z Realem
Jako wolny transfer opcja do rozważenia
Chyba okolo 2018 roku interesowaliśmy się Marco chodziły wtedy ploty o 180 milionach euro na stole xd

Teoretycznie Alexis + Maddison w jakiejś promocji od Leicester i jakoś ta pomoc by nawet wyglądała. W przeciwieństwie do Hendersona Maddison potrafi sporo strzelać i asystować.

Błagam nie, on jest słaby, nawet “za darmo”

Mój kolega kibic Realu mówi na niego Bezsensio xd

2 polubienia