Rozważania transferowe (dyskusja)

Mniej niż 60 mln. Świetnie :slight_smile:

Kounde świetny, szybki dobry z piłka przy nodze, do tego ciężko go przestawić. Tez równie dobrze gra na prawej, jak i w srodku obrony. Jedynie wzrost bez szału, jednak my więcej sie ścigamy z tylu niż walczymy w powietrzu.
Jednak jest w Barcie i pewnie ciężko go będzie wyciągnąć.
Tez uważam, ze Thuram i Kone to znacznie sensowniejsze ruchy niż Gravenberch, ale nie spodziewalbym sie więcej niż 3 transferów do środka. Ponoć Hendo ma być mocno ukrócony na szczęście w przyszłym sezonie.

W każdym razie jeden obrońca raczej napewno przyjdzie, a ruchów z przodu bym się nie spodziewał. Obstawiam 5 transferów 3-środek, 1 obrońca, 1 rezerwowy bramkarz.

1 polubienie

Hej czerwoni. Zapraszam do obejrzenia filmiku na yt o transferze pomocnika a właściwie pomocników
i ich ustawieniu.
Przyjemnie sie ogląda.

Ten Gabri Veiga to jest przekot.

Veiga 2 bramki przeciwko Barcelonie.
Valladolid spadł i jestem ciekawy za ile byłby do wyjęcia Fresneda (prawy obrońca, 18 lat).

i ma podobno tylko 40 mln euro klauzule, czy nasi Janusze biznesu skierują się po niego, niestety wątpię. Kreatywność jest u nas źle widziana. Mógłby być to nas Silva. Plus Kone i Thuram którzy na kolejnym mundialu moą stanowić z Tochmeinim i Camavingą o sile Francji i Alister i pomoc w cenie Belinghama mamy na lata.

Z początkiem maja były artykuły o zainterwsowaniu LFC Veiga
https://thetransferroom.com/.amp/liverpool/report-gabriel-veiga-closer-to-liverpool-transfer-than-real-madrid

Veiga to wielki talent, porównywanie go do Kone jest nie na miejscu bo to zupełnie inny typ zawodnika. Jeśli jednak obaj są dostępni w podobnych widełkach cenowych i Gabri byłby zainteresowany grą dla LFC to wg. mnie nie ma się nad czym zastanawiać…

Gdzie Peugeot a gdzie Bugatti

A czy ten Veiga to nie jest przypadkiem bardziej AM?

Źródło “pretty reliable”
36spotkań, 11⚽️, 4A w La Liga w tym sezonie


tak po statystykach patrząc, to chłopak chyba nie lubi oddawać piłki :smiley:

A że strzelił 2 bramki Barcelonie, która już odpuścila sezon, to nie czyni z niego zaraz maestro futbolu.
Tak wyglądają, jego noty


Ja bym się tam nie napalał na niego, jest wielu zawodników z Hiszpanii co coś tam pograją, postrzelają i hype się robi, a za pare lat o nich nikt nie pamięta. My poza tym potrzebujemy zdaje się innego typu zawodnika, w każdym razie tych piłkarzy łączonych z nami się robią już dziesiątki :smiley:

1 polubienie


RB Lipsk planuje złożyć kolejną ofertę za Fabio

O dziwo bardziej przemawia do mnie dwóch dzików z Francji niż Veiga z La Liga.
Może jak byśmy sprzedali Jonesa/Carvalho czy kogoś tam jeszcze to można by było wziąć, ale nasze problemy były na początku sezonu z intensywnością. Z czego spadła kreatywność.

Ale jedno jest pewne nie jest to nudne okienko :stuck_out_tongue:

Ugarte jednak w PSG

już było powiedziane że się nim nie interesujemy, tematu Ugarte nie było, więc od początku uznali decydenci i Jurgen że do nas nie pasuje, myślę że po Diazie i Nunezie będą omijali Portugalię.

Why? Co jest złego szczególnie w Diazie?

4 polubienia

Huh?
Rozumiem, że Darwin nie miał zajebistego sezonu, ale Diaz to przecież nie dość że cały sezon przeleżał z kontuzją, to poprzedni miał świetny, dał nowe życie naszej ofensywie

Ja też chyba wola dwóch Francuzów zamiast niego, chyba że opcja Thuram i Veiga - wtedy mooże

klepać McAlistera, Thurama, Kone i skupić się na wzmocnieniu obrony.

3 polubienia

Oh, a więc mówicie że w Celta Vigo jest wyrożniający się piłkarz?

11 polubień