Rozważania transferowe (dyskusja)

To sciema jest, nigdzie lequipe nie napisalo tego. W nocy bylo juz to sprostowane przez jeden z kanałow o LFC na tt

Z czego widzę to napisał to gościu co ma 30k followersów Jacque Talbot

To sprawdzone info czy Twoje widzi mi się?

1 polubienie

Podobno w Bayernie szykuje się wyprzedaż. Ciekawe czy będziemy próbowali wyciągnąć kogoś od nich. Ja tym Gravenberchem bym nie pogardził. Na pewno utalentowany skurczybyk. Ciagle bardzo młody. Jeszcze może być przed nim wielka kariera.

Naby Lad oficjalnie w Werderze

6 polubień

I to jest właśnie jego poziom, a i tam nie wiem czy sobie poradzi z kondycją oldboja :stuck_out_tongue:
@simok posługiwał sie fejkowym prawo jazdy w Niemczech, ale dlaczego po co , to niewiadomo. Jednak daje to jakieś pole do spekulacji.

Może ma podbity licznik?

Z Liverpoolu do Kownackiego :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mało tego podobno obniżył swoje wymagania finansowe o 75%! w stosunku do tego co zarabiał u nas.

Czyli zarabia teraz 30 tys funtów (około 35 tysięcy eur) - nawet teraz nie jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w Werderze. Najlepszy tam inkasuje 50k eur.

Może umowa jest po angielsku i się nie doczytał :thinking:

2 polubienia

Heh, mowisz, że tak go podeszli? Hehe

1 polubienie

Ten Veiga równo 12 miesięcy temu był warty mniej niż średni talent z ekstraklasy. Jedno sezonowy wystrzał, w dodatku w lidze hiszpańskiej, która ostatnio jest słabiutka. Może za sezon będzie warty 100 milionów, może będzie grał w rezerwach. To jest typowy gambling

W Bremie mają takie modele szpitalnych uniformów? Te rękawy 3/4 muszą być całkiem wygodne. Życzę mu dużo powodzenia, żeby odnalazł swoje miejsce w piłkarskim świecie. Przynajmniej się przekonamy czy jest w stanie pokazać coś więcej niż wypis ze szpitala.

Po pierwsze nie ten wątek.
Po drugie daliście się podejść, widać przecież, że Naby wpisał się po prostu do ksiegi pamiątkowej Werderu :smile:

Zakładam, że będzie jakiś transfer z BL, w końcu nie po to braliśmy Schmadtke, żeby nie wykorzystać jego znajomości w Niemczech. I to raczej Kone niż ktoś z Bayernu.

Już nawet ubrany w szpitalne fatałaszki :joy:

29 polubień

Nie byłbyś sobą gdybyś się nie czepił, że dałem info w spekulacjach zamiast informacjach co? I po co to, skoro każdy zadowolony? Eh Polakowi nie dogodzisz.

Tradycyjnie pierdolisz chłopie jak potłuczony. Na jakiej kurna chata podstawie twierdzisz, że to jednosezonowy wystrzał???

Niee jemu chodzi raczej o wątek „byli piłkarze”

Ale generalnie tu mamy wątek otwartych dyskusji wiec według mnie całkiem odpowiedni dział wybrałeś. Bo przecież w jakimś chorym, kiepskim scenariuszu, mógł niczym Dembele podpisać kontrakt z …nami powtórnie po 2 tyg bez klubu :sweat_smile: