Liga Mistrzów 2022/23

Szejkowie czy nie, chce zobaczyć jak gigant DeBruyne zdobywa to trofeum.

Inter dzisiaj góra! Muszą…

3 polubienia

Obyś dotrzymał słowa, jeśli Inter przegra.

Niestety bardzo rzadko ogromny faworyt przegrywa finał LM. To byłaby największa niespodzianka od 2005 roku gdyby Inter to wygrał.

Edum nie wchodź z tym znaFCOM w dyskusję. Wystarczy tylko w niewielkim stopniu poczytać jego mądrości,żeby wyrobić sobie zdanie o jego wiedzy w temacie piłki…

1 polubienie

@SK21 kolejny atak personalny, więc leci zgłoszenie do moderacji

Sprawdziłem twoje utworzone wpisy. Z 19 utworzonych połowa to ataki personalne na różnych użytkowników wyśmiewanie i zwykłe chamstwo. Traktujesz siebie jak jakiegoś eksperta, a nie napisałeś żadnego treściwego wpisu. Dla takich jak ty nie powinno być tu miejsca, ale to nie ja o tym decyduję

Czy ty wiesz na czym polega krytyka? Kopiujesz wpis i później go rozkładasz na czynniki pierwsze wyjaśniając jego idiotyzm. Ty piszesz prymitywny tzw. hejt dlatego cię blokuję. Nie pozdrawiam

W kwestii pisania bzdur to ty akurat nie możesz mnie rozliczać

1 polubienie

Mordeczki, jest jakaś legalna darmowa transmisja w necie? Gdy TVP miało prawa to dawali na swojej stronie. Rozumiem, że Polsat nie ma takiej polityki?

przecież sport.tvp nadaje w necie transmisje chyba

To, że On pisze bzdury, to akurat wiem.

1 polubienie

Ja akurat wbrew większości dzisiaj kibicuje City. Angielska piłka, City prowadzi fajną grę, wyeliminowali Real co już dało im u mnie dużego plusa, a de Bruyne zasłużył na ten puchar. Jak nie Liverpool to niech to będzie nasz rywal.
Ps. Nie tak dawno spora część forum chciała by Liverpool przyjął jakiś szejk, a teraz “zabijanie sportu”, “petrodolary na boisku” ? :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes: Come on.

1 polubienie

To żaden atak personalny tylko obnażanie twojej totalnej niewiedzy. Mamie jeszcze zamelduj, że wypisujesz bzdury i tym samym narażasz się śmieszność

1 polubienie

@kuczq Z osobami sprawiającymi prymitywne wrażenie nie warto wchodzić w polemikę.

@MrocznyJaszczomp Znalazłem cos takiego:
Manchester City – Inter Mediolan:
TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1.

2 polubienia

Zasłuży, jeżeli go zdobędzie :man_shrugging: :man_facepalming:

Oglądacie na tvp sport? O co chodzi z tym studiem? :sweat_smile:

1 polubienie

Jest na Polsacie otwartym jak cos

1 polubienie

Super. Dzięki :slight_smile:
Znakiiii

Ciebie MG75 akurat mam za takiego co ma coś konstruktywnego do powiedzenia. Prymitywne wrażenie ? Serio?
Wbrew pozorom cenie takich co to mają inne zdanie od mojego,ale takich co regularnie wypisują bzdury , atakują zawodników itp. już nie!
Prawdopodobnie będę na zlocie w miejscowości Wilkasy,można mnie będzie więc wyjaśnić :wink:

1 polubienie

Ederson jaki zesrany jest.

2 polubienia

To, że Ty się nie zgadzasz z tym zdaniem, to nie znaczy, że jest to bzdura lol. imo Caicedo przydałby się Liverpoolowi bardziej niż MacA. No ale na reprezentanta Ekwadoru nas nie stać.

1 polubienie

Ktoś tu mówił, że mecz będzie jednostronny, a jednak Inter skutecznie odpiera ataki City. Środek pola bezzębny, nie to co z Realem. Ederson beznadziejny dzisiaj, jak padnie gol to pewnie po jego błędzie. Mecz typowy jak na finał, szachy, bez szaleństwa, z szacunkiem do rywala. Ale im dalej tym pewnie będzie bardziej otwarty.