Liga Mistrzów 2022/23

Inter dzisiaj góra! Muszą…

3 polubienia

Obyś dotrzymał słowa, jeśli Inter przegra.

Niestety bardzo rzadko ogromny faworyt przegrywa finał LM. To byłaby największa niespodzianka od 2005 roku gdyby Inter to wygrał.

Edum nie wchodź z tym znaFCOM w dyskusję. Wystarczy tylko w niewielkim stopniu poczytać jego mądrości,żeby wyrobić sobie zdanie o jego wiedzy w temacie piłki…

1 polubienie

@SK21 kolejny atak personalny, więc leci zgłoszenie do moderacji

Sprawdziłem twoje utworzone wpisy. Z 19 utworzonych połowa to ataki personalne na różnych użytkowników wyśmiewanie i zwykłe chamstwo. Traktujesz siebie jak jakiegoś eksperta, a nie napisałeś żadnego treściwego wpisu. Dla takich jak ty nie powinno być tu miejsca, ale to nie ja o tym decyduję

Czy ty wiesz na czym polega krytyka? Kopiujesz wpis i później go rozkładasz na czynniki pierwsze wyjaśniając jego idiotyzm. Ty piszesz prymitywny tzw. hejt dlatego cię blokuję. Nie pozdrawiam

W kwestii pisania bzdur to ty akurat nie możesz mnie rozliczać

1 polubienie

Mordeczki, jest jakaś legalna darmowa transmisja w necie? Gdy TVP miało prawa to dawali na swojej stronie. Rozumiem, że Polsat nie ma takiej polityki?

przecież sport.tvp nadaje w necie transmisje chyba

To, że On pisze bzdury, to akurat wiem.

1 polubienie

Ja akurat wbrew większości dzisiaj kibicuje City. Angielska piłka, City prowadzi fajną grę, wyeliminowali Real co już dało im u mnie dużego plusa, a de Bruyne zasłużył na ten puchar. Jak nie Liverpool to niech to będzie nasz rywal.
Ps. Nie tak dawno spora część forum chciała by Liverpool przyjął jakiś szejk, a teraz “zabijanie sportu”, “petrodolary na boisku” ? :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes: Come on.

1 polubienie

To żaden atak personalny tylko obnażanie twojej totalnej niewiedzy. Mamie jeszcze zamelduj, że wypisujesz bzdury i tym samym narażasz się śmieszność

1 polubienie

@kuczq Z osobami sprawiającymi prymitywne wrażenie nie warto wchodzić w polemikę.

@MrocznyJaszczomp Znalazłem cos takiego:
Manchester City – Inter Mediolan:
TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1.

2 polubienia

Zasłuży, jeżeli go zdobędzie :man_shrugging: :man_facepalming:

Oglądacie na tvp sport? O co chodzi z tym studiem? :sweat_smile:

1 polubienie

Jest na Polsacie otwartym jak cos

1 polubienie

Super. Dzięki :slight_smile:
Znakiiii

Ciebie MG75 akurat mam za takiego co ma coś konstruktywnego do powiedzenia. Prymitywne wrażenie ? Serio?
Wbrew pozorom cenie takich co to mają inne zdanie od mojego,ale takich co regularnie wypisują bzdury , atakują zawodników itp. już nie!
Prawdopodobnie będę na zlocie w miejscowości Wilkasy,można mnie będzie więc wyjaśnić :wink:

1 polubienie

Ederson jaki zesrany jest.

2 polubienia

To, że Ty się nie zgadzasz z tym zdaniem, to nie znaczy, że jest to bzdura lol. imo Caicedo przydałby się Liverpoolowi bardziej niż MacA. No ale na reprezentanta Ekwadoru nas nie stać.

1 polubienie

Ktoś tu mówił, że mecz będzie jednostronny, a jednak Inter skutecznie odpiera ataki City. Środek pola bezzębny, nie to co z Realem. Ederson beznadziejny dzisiaj, jak padnie gol to pewnie po jego błędzie. Mecz typowy jak na finał, szachy, bez szaleństwa, z szacunkiem do rywala. Ale im dalej tym pewnie będzie bardziej otwarty.

De Bruyne nic nie gra, to City nie istnieje, proste. Tyle, że ten Inter to jest cienki jak siki pająka i dlatego City i tak to wygra.