Liga Mistrzów 2022/23

Tak, parada przyczyną kryzysu mentalnego XD Nie no kuczq, Ty to momentami przechodzisz samego siebie.

Pseudo świętowanie po klęsce w lidze i LM może być jedną z przyczyn kryzysu mentalnego? Gdzie tam. Na pewno nie :smile:

To, że dla Ciebie to jest pseudo świętowanie, to nie znaczy, że piłkarze odbierają to tak samo. Zresztą po ich zachowaniu na tej paradzie nie było widać, że nie chcą tam być.

Naprawdę, to co tutaj momentami piszesz zahacza o absurd.

Idź powiedz tym tysiącom ludzi, którzy tam przyszli świętować razem z piłkarzami dobry sezon, że to co robią jest pseudo świętowaniem.

Zamilcz już chłopie i się nie pogrążaj.

3 polubienia

Istnieje na tym forum / stronie możliwość usunięcia konta?
Może mi się to przydać, gdyż jeżeli wygra dzisiaj City, to wieczyście kończę z tym sportem i co za tym idzie, nie udzielam się na tej stronie.
PS. Nie wiedziałem gdzie zamieścić mój wpis, więc dałem go tutaj.

2 polubienia

Mam nadzieję, że wszyscy dzisiaj trzymamy kciuki za futbol? :wink: Jedynie co trzyma przy nadziei to, że inter ma Chorwata w składzie, ale city cwaniaki dopinają Kovacicia pewnie liczą, że zadziała.
życzeniowo inter 1;0, realnie city 3;0.

Nie pamiętam finału, który zapowiadałby się bardziej jednostronnie niż ten dzisiejszy. Inter potrzebuje większego cudu dzisiaj niż my w 2005 i nie miałbym nic przeciwko gdyby takowy nastąpił :smiley:

A City, to już nie “futbol”? Rozumiem, o co Wam wszystkim chodzi, ale prawda jest taka, że kasa nie gra i właściciele jakich mają Obywatele też nie. Jest na to wiele przykładów (np. PSG i Manchester United), więc ciężko się z tym kłócić. Kasa to połowa sukcesu, ale City nigdy by nie doszło do tego co ma, bez takiego trenera jak Guardiola i decyzji klubowych realizowanych przez działaczy w Manchesterze.

Ja w sumie z jednej strony chce, aby to Inter wygrał, bo nie za bardzo podoba mi się ta potencjalna potrójna korona dla the Citizens. Z drugiej strony chce, aby to zespół angielski triumfował. Z pucharami UCL City, to nas raczej nigdy nie wyprzedzi:)

a przede wszystkim nie doszliby do tego co mają bez machlojek, sztucznych sponsorów i nadmuchania budżetu :wink: a przynajmniej nie tak szybko.
Śmieszy też jak w ostatnich latach ludzie mówią, że city wcale nie wydaje tak dużo pieniędzy. No przepraszam bardzo, ale jak w ciągu 10 lat zbudowali sobie takie fundamenty za miliardy to teraz mogą sobie już pozwolić na w miarę zbilansowaną politykę, a mimo wszystko ciągle mogą sobie pozwolić na danie “arabskiej pensji” dla Haalanda.
A z tymi pucharami ucl to też bym patrzył na to spokojniej, real potrafił zdobyć 5 w ciągu chyba niecałych 10 lat, a wcale nie byli tacy mocni jak aktualnie city. Swoją drogą city ma już 9 mistrzostw Anglii, wspinają się bardzo szybko, mnie bardzo dziwi że ludzie nie czują podobnego “zagrożenia” ze strony newcastle tam budżet będzie jeszcze większy, ale póki co zostańmy przy tym, że dla mnie LM i przy okazji potrójna korona dla city to nie jest dobra wiadomość dla futbolu.

6 polubień

Nie, City to nie futbol.
City to klub-państwo, którego żadne ograniczenia nie dotyczą.
Inna kategoria.

5 polubień

City spoko zespół by byl, gdyby nie:

  1. Lewe umowy sponsorskie
  2. Nietykalność względem FFP

Tak poza tym to dobre chłopaki, bez tych dwóch rzeczy nie powachaliby 1/4 LM, oby w pierwszej minucie dostali czerwo i karnego.

1 polubienie

Zawsze przeciwko szejkom, dziś tylko Inter

2 polubienia

Tylko dwóch sędziów w historii poprowadziło w jednym sezonie finał mundialu i Ligi Mistrzów:

Howard Webb

Szymon Marciniak

Gdy ostatnim razem do tego doszło to Inter Mediolan wygrał Ligę Mistrzów (2010).

Ogolnie ten finał mnie za bardzo nie interesuje. Piłkarsko wszystko wskazuje na to, że City zgwałci Inter i to tak przynajmniej z 4-0. Z drugiej strony to jest finał, który rządzi się innymi prawami, dużo większa presja, inne nastawienie. Aczkolwiek City już raz dało dupy w finale więc pewne doświadczenie wyniosło.
Obstawiam City, chociaż zwycięzca jest mi całkiem obojętny.

Również mam nadzieję, że futbol, który zresztą już nie jest tak ciekawy i emocjonujący, mimo wszystko przetrwa jeszcze trochę i szejki nie powąchają trofeum Ligi Mistrzów, choć dziś będzie o to bardzo ciężko.
FORZA INTER!

1 polubienie

Ale po potrójnej koronie może Pepek się znudzi?

@lfc96pp ja to się bardziej dziwie Jurgenowi, że się mu nie znudziło współpracowanie z dusigroszami. Najpierw Borussia (po ostatnim blamażu na mecie dla mnie to jest klub bez ambicji) a teraz moneyball xD

Edit2 przynajmniej jest w tym prawdziwy a nie jak Jude „zwycięstwa w pewnych klubach smakują inaczej” Bellingham

Nie, nie znudzi się.
Głupcem by był, gdyby porzucił klub ze studnią bez dna.

A ja się nie dziwię.
Dla mnie to typ osobowości, która na swój sposób lubi takie rzeczy.

Piłka nożna nigdy nie była tak blisko porażki jak dzisiaj. Z pewnością kiedyś klub zbudowany na petrodolarach zdominuje te rozgrywki, a złota era piłki nożnej się zakończy, ale niech to nie będzie ten dzień!

3 polubienia

Szkoda, że na tym forum nie ma reakcji “Trzymaj się”

Szejkowie czy nie, chce zobaczyć jak gigant DeBruyne zdobywa to trofeum.