Rozważania transferowe (dyskusja)

W Juve jest graczem szerokiego składu, w calym sezonie zagral kilkanascie meczów, z tego jeden 90 minut i chyba sześć powyżej godziny.
Bardzo dobry piłkarz, ale urazy hamują jego rozwój, czy potrzebny nam kolejny Thiago czy Keita? I do tego za ponad 50 mln? Raczej zasłona dymna pod inny transfer.

po drugie to po co nam skrzydłowy, gdzie problemy mamy obecnie gdzie indziej.

1 polubienie

O kurde Chiesa to od zawsze był mój wymarzony piłkarz, nie ma chyba innego piłkarza którego bym tak bardzo chciał zobaczyć w czerwonej koszulce. Kontuzję… Ehh po tym sezonie naszym priorytetem powinno być szukanie zawodników którzy przede wszystkim nie łapią kontuzji. Pomarzyć jednak można :thought_balloon:

@AngryRedGoose bawiąc się w teorie spiskowe jak Seb czy Fabian to kolega który ma bliski kontakt z osobami związanymi w klubie słyszał, że Chiesa przyjdzie w miejsce Salaha który odejdzie do arabów przy czym uzupełni nasz budżet transferowy na lato, a Bellinghama odpuściliśmy, bo zbieramy na odpowiednich piłkarzy jak Mbappé :joy::joy::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

Chiesa jest w naszej drużynie potrzebny jak sarnie toi toi w lesie, biorąc pod uwagę głębie w przodzie. To może być tylko zagrywka, żeby przyspieszyć negocjacje z innymi klubami. Obstawiam, że wyląduję u nas Thuram, Barella/Veiga i ten Micky Van Wolfsburg.

Zawsze mnie ciekawi ten tekst że to może być zagrywka dla innego klubu. Czyli teraz w Nicei uznają że puszczą Thurama za pół ceny bo ktoś napisał na Twitterze że Liverpool chce Chiesę, czy o co dokładnie chodzi?

1 polubienie

Raczej chodziło mi o to, że szybciej może pojawić się na stole w Turynie konretna oferta za Chiese, jeśli w mediach zacznie chulać plotka o domniemanej ofercie ze strony Liverpoolu.

1 polubienie

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1671920836448514048?s=20

Mogliśmy mieć wybitnego zawodnika, ale niestety Klopp z Wardem zbyt wolno myślą. Po raz kolejny zignorowano wcześniejsze raporty Huntera i Fallowsa. Za rok-dwa o tego gościa będzie walczyło City z Newcastle. Brawo.

Tu akurat dobrze że zignorowali, kolejne 60 kg chuchro które nie potrafi biegać jest tu potrzebne jak ku*wie majtki. W dodatku gość jest zadeklarowanym homofobem i klub nie będzie wizerunkowo strzelał sobie w kolano ściągając kogoś takiego

Meh, polityka jest zbyt istotna w kontekście niektórych klubów.

Może i Liverpool to klub patusow, ale z serduszkiem po lewej stronie xD

1 polubienie

Nie chce nic mówić, ale źródło to takie 0,5/10.

Branie takich informacji za pewniki, żeby utwierdzać swoją politykę anty Kloppową jest trochę słabe.

Kocku - wybitny gracz

Rice - przeciętny gracz

Twoje ostatnie postulaty na forum, to potężne abstrakcję.

P.S Tak samo za rok-dwa może wrócić z podkulonym ogonem do tego Feyenoordu. Ciągle się bawisz w jasnowidza, nie rozumiem tego zbytnio.

Ja się nie znam na tenisie to się nie wypowiadam. Ty zrób to samo z piłką nożną.

1 polubienie

Napisał gość, który Rice uważa za przeciętnego piłkarza, a Kocku za wybitnego. Już o pisaniu, że nie widzisz różnicy między Kloppem a de Zerbim nie wspomnę.

Nie no stary, ciężko Cię brać na poważnie ostatnimi czasy.

Ja widzę różnicę między De Zerbim i Kloppem. To ty jej nie widzisz. Poza tym nie widzisz podstawowych wad Kloppa. I jest to teraz osoba, która ma teraz najwięcej do powiedzenia.

Poza tym co ma Rice do Kokcu? To są zupełnie inni zawodnicy i inne pozycje. Może jeszcze zaczniesz porównywać Alissona do Odegaarda?

Kilka dni temu napisałeś

Dać De Zerbiemu obecny zespół Kloppa i z budżetem Liverpoolu robi mistrzostwo częściej niż Klopp.

Tak, już widzę jak de Zerbi robi sezony na 90+ pkt

Poza tym chłop ma ten sam dryg co Potter, czyli umie w talenty piłkarskie

Super, ale my nie jesteśmy Brighton, żeby rozwijać talenty.

Jednego trenera z Brighton, już większy klub zweryfikował, de Zerbi będzie następnym. A pisanie, że chłop z tym składem Liverpoolu osiągnął by więcej niż Klopp, to już potężna fantazja.

Czy ja porównuje tych piłkarzy ? Porównuje Twoje opinie na ich temat, które są bardzo, ale to bardzo kontrowersyjne.
Rice jest tak przeciętny, że chce Go Guardiola. Kokcu jest tak wybitny, że poszedł do Benfici. Tu nie trzeba za dużo dodawać.

Pogoda za oknem Ci ewidentnie nie służy, ale dam Ci dobrą radę: Ja się nie znam na tenisie to się nie wypowiadam. Ty zrób to samo z piłką nożną.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

7 polubień

Tak bardzo się zachwalasz tym De Zerbim, to chłopie, zakładaj konto na forum Brighton i podniecaj się tam z innymi użytkownikami. Akurat przychodzi do nich Milner, to powiesz jaki to był wybitny w ostatnich miesiącach w Liverpoolu. Podpiszemy Thurama czy np Inacio, to pierwszy tu przylecisz i będziesz się podniecał i mówił jacy to jesteśmy mocni. Albo Ci sie ktoś na konto włamał, ale serio coś Ci się odkleiło w ostatnich tygodniach bo to co piszesz to totalne nieporozumienie.

2 polubienia

Ile razy jeszcze musisz napisać, że nie ma sensu ze mną rozmawiać, a ciągle to robisz? Cieszy mnie twoje zmartwienie moją osobą, ale powoli zaczynam się czuć lekko zaniepokojony twoim natręctwem. Może w końcu wprowadzisz w życie swój plan? Jak mam inaczej ci wytłumaczyć, że Rice pasuje do pewnych taktyk, a do pewnych nie pasuje. Jeżeli nie pasuje ci moje wytłumaczenie to nie widzę innej możliwości jak poczekanie na rozpoczęcie sezonu i zobaczenie gościa w akcji. Kokcu to zawodnik, który kreuje co sezon 100 akcji. Można to zrobić raz. Raz komuś może wyjść sezon życia, ale nie dwa razy z rzędu. Kreuje trzy razy więcej sytuacji niż Bellingham, trzy razy więcej niż Mac Allister, trzy razy więcej niż Mount. Ale kreatywność to nie jedyny jego atut, bo ma również bardzo dobre podania. Długie, krótkie, krosy etc Poza tym był głównym architektem sukcesu Feeynordu. To nie może być przypadek. Jedynie co mogłoby go zahamować to poważna kontuzja.

Jeśli to było do mnie, to kiedy tak napisałem ? Trochę się gubisz.

Do taktyki defensywnego, wg Ciebie, WH pasuje, do ofensywnych Arsenalu/City nie. Tak, tak, wiem, ale WH wcale ostatnimi laty nie był defensywnym zespołem lol.

I gra, a właściwie grał, w nawet nie trzy razy, a pięć razy słabszej lidze. On grał w lidze, gdzie Dusan Tadic robi double double co sezon. Tak, ten sam Tadić, który nie mógł w PL strzelić 10 bramek w sezonie. Powtórzę się - gość jest takim kozakiem, że kupiła Go Benfica.
Nie ma to jak porównywać statystyk chłopa co grał w Eredivisie do graczy, którzy grają w w PL.

Abstrahując od tego czy ten Kokcu by się nadał czy nie to według tego tweeta Liverpool go chciał tylko że nie zdąrzył a on też nie bardzo chciał poczekać, a to już tragicznie o nas świadczy

Przecież ten tweet jest z tragicznego źródła lol.

1 polubienie