Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeśli chodzi o nas, to jeden z bardziej wiarygodnych…

Zaczyna się kręcenie. Przypominam, że komunikat w sprawie Bellinghama był taki:

klub zamiast jednego piłkarza potrzebuje kupić kilku więcej

Wychodzi z tego, że Liverpool dysponował ponad 100 milionowym budżetem. Mac Allister bez bonusów 40, więc jeszcze większość środków nie została wydana. Jeżeli klub nie wyda tylu pieniędzy to będzie znaczyć, że od początku robią nas w bambuko.

3 polubienia

Tylko, ze za marne 100mln nie przebuduje się pomocy, a jeśli już to na obrońcę i tak nie starczy.
Chyba, ze mówimy o zapchajdziurze po taniości.

Ciekawostka - Haverz w Arsenalu za £65 mln

1 polubienie


Na szczęście Gravenberch jest daleko na liście i ten Micky też lepiej niech tylko pozostanie opcja :stuck_out_tongue_winking_eye:

𝗡𝗘𝗪: Jurgen Klopp made enquiries over Josko Gvardiol back in January as being the type of player they are looking to add to their back line but were quickly ruled out of a move due to the potential price of a deal. #lfc [david lynch - football insider]


1 polubienie

No Thuram, Veiga i Inacio to byłoby naprawdę kozackie okienko.

3 polubienia

First time?

2 polubienia

Ten David Lynch z jakiegoś Football Insider to dobre źródło? Pytam, bo nie wiem, a może ktoś wie. A skoro gość twierdzi, że na 100% kupimy nowego CB, to brzmi to co najmniej podejrzanie.

Przecież z LFC nic nigdy nie wiadomo na 100% w kwestii transferów. Telenowena z Bellinghamem dosadnie to pokazała.

2 pomocników + środkowy obrońca, to powinna być uwertura tego lata. A następnie wzmocnenie ataku w postaci zastępstwa dla Salaha lub ryzykowanie z Elliottem na pozycji prawego RW i kupno trzeciego pomocnika, aby całkowicie zabezpieczyć tę formację (wówczas Elliott nie grałby w pomocy).

Mam wrażenie, że strasznie ociągamy się z Thuramem. Obym się mylił, ale zdaje się, że liczymy grosiki w skarbonce. Zobaczymy czym nas będą karmić media i dziennikarze powiązani z LFC po ME U21.

plus byłoby super wziąć jakiegoś PO, dziwie sie, że odpuszczamy Pavarda który za śmieszne pieniądze obstawiłby każdą pozycję w obronie.

Zakładając 2SP + 1SO to w kolejce stoja PO i LO jako backup i long term replacement dla TAA i Robbo odpowiednio.

Pamiętajmy też że w następnym sezonie kończą się umowy Matipa i Thiago więc to też będą dziury a więc kolejny SP się kłania a może nawet 2 patrząc że Hendi to już będzie na oparach leciał.

W mojej ocenie atak mamy bardzo solidny i zastąpienie Mo nie jest top priorytetem

juz tu chyba z 10 osób napisało, że Pavard nie chce grać na PO. wiec niby co to miałoby nam wnieść?

Według Anfield Edition to tier1 (wyżej jest tylko Elite jak np. Neil Jones)


Co jeśli kupienie przykładowego Thurama czy Gravenbercha sprawi, że za rok nie kupimy Kimmicha? Naprawdę chcecie kupować średniaków i półśrodki niczym United szukające kandydatów z głośnymi nazwiskami na transfermarkt? Śmiechu warte :wink:

1 polubienie

Dyskusja dyskusją, ale cytowanie i nawiązywanie do wypowiedzi użytkownika, który jest zbanowany na dłuższy czas, uważam za słabe, a w tym przypadku nawet kontrowersyjne. Po co dalej ciągnąć wątek tej wojenki i dolewać oliwy do ognia? Radbug dostał czas na odpoczynek i na tym powinno się zakończyć, bo nie ma nawet jak odnieść się do Twojego komentarza.

7 polubień

Dostał zawieszenie do końca okienka i to znaczy, że nie mogę cytować jego wpisów z przeszłości? Jeżeli tak to teraz działa to facet powinien dziękować @AirCanada za zawieszenie, bo dostał parasol ochronny w okresie ataku atomowego.

Nie, ale można przewidzieć ruchy LFC na podstawie plotek. Ale faktycznie z ostateczną oceną się jeszcze wstrzymam, bo może mnie zaskoczą pozytywnie.

Czy okienko transferowe się już zakończyło?