Rozważania transferowe (dyskusja)

Gravenberch ostatnie pol godziny to katastrofa, poza gra. Kilka razy łatwo minięty, może 2 podania wykonał.
Masakra, jak my chcemy zawodnika co na takim poziomie zawodzi…

Niby tylko pol godziny widziałem,ale no nie pokazał nic, co by tłumaczyło zainteresowanie jego osobą, wręcz odwrotnie.

@Nero najgorsze, że jesteśmy z nim łączeni i niektórych nawet to cieszy…
On za to chodzi po mediach i płacze, że nie gra mimo że się stara. Jak po niego sięgniemy to wyczuwam wtope a’la Arthur.

1 polubienie

On był wiele słabszy nawet od Sabitzera. Tu nie trzeba być jakimś doktorem z 10 fakultetami żeby stwierdzić, że jest daremny. Chłopski rozum to podpowiada :slight_smile:

6 polubień

A ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tego Holendra - Micky van de ven ? Tak patrząc nawet na kompilacje na YouTube, to niby są najlepsze zagrania zawodnika ale wydaje mi się taki mało kreatywny. Trochę tak biega jakby się miał zaraz wywrócić, a pamiętajmy że dopiero 1 sezon rozegrał na jakimkolwiek wysokim poziomie. Tak do 25 mln to może może, ale co więcej to ja bym się 2 razy zastanowił.

Jak dla mnie to wyglądał słabiej niż Van Hecke, który jest głębokim rezerwowym Brighton…

Co do kreatywności, to z reguły podawał do najbliższego, jakby sugerując, że nie czuje się na siłach do kreowania :sweat_smile::sweat_smile:

Osobiście wolałbym Thurama od czułameniego. Zresztą co tu dużo mówić. Mój wymarzony zestaw pomocników na ten monet w kontekście transferu to Thuram i Barella. Na obronę Inacio.

1 polubienie

Stoper przyjdzie wtedy kiedy odejdzie Matip. Nie wiem czy mam racje w 100% ale póki Van Dijk jest naszym 1 obrońcą to lewonożny stoper nie ma racji bytu. Chyba, że jako opcja nr4. Van Dijk zawsze gra na pół lewym stoperze. Prawy w nowej taktyce będzie krył Trentowe hektary. Konate spoko ale co wtedy kiedy złapie kontuzje?. Wchodzi pokraka Gomez i kwiczymy. Lewonożny stoper tam się nie sprawdzi raczej. Nie wiem czy dobrze dywaguje, ale tak mi się wydaje. Najgorszy jest ten Gomez

Najlepiej sciągać kogoś ala Timber, Pavard, Kounde. Ogarniaja i PO i SO.

Kounde to świetny zawodnik i by się zapewne sprawdził u nas. Tylko z Barcy będzie go ciężko wyciągnąć, trzeba było go brać z Sevilli. Teraz to raczej musztarda po obiedzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jankesy władające Milanem też odwalają niezły szajs. Jestem ciekaw jak ten klub byłby prowadzony gdyby premier league miała takie same problemy finansowe jak serie a lub liga hiszpańska.

1 polubienie

Hiszpania z Rumunia zaraz sie zaczyna. Veiga na ławce, ogólnie z mocno umiarkowanym optymizmem podchodzę do tego zawodnika, o czym już w sumie wspominałem😜

Gravenberch nie bez powodu siedział większość czasu na ławce Bayernu i nie oszukujmy się że Klopp nagle zrobi z niego wybitnego piłkarza. @Loku64 ma racje to może być drugi Melo i oby nigdy do nas nie trafił.

6 polubień

Czy naprawdę chcemy gościa, który dosłownie rok temu nas opluł? Jego słowa (przetłumaczone na Polski):

Pierwszym, który się zgłosił, był Liverpool. Prowadziliśmy zaawansowane rozmowy. Szybko jednak sytuacja się zmieniła. Potem pojawił się Real. I w mojej głowie wszystko było jasne. To był Real, Real Madryt. Największy klub na świecie. Jeśli twierdzisz, że chcesz dokonać wielkich rzeczy, zaznaczyć historię swojego sportu, nie ma lepszego. Więc nie wahałem się ani przez sekundę

Nie wahał się nawet przez sekundę, więc niech teraz siedzi do końca kariery na ławce w Madrycie. Po wydarzeniach z Coutinho nie chcę tutaj kolejnego szczura napalonego na giganta z Hiszpanii.

17 polubień

Jak chodzi o nabytki realu które nam podwędzili, to można by wrócić jeśli będzie taka okazja za parę lat ale po Bellinghama.

Dla tych chłopaków to jest biznes. Wybrał Real ponad Lfc nie pierwszy i nie ostatni. Nie widzę żeby kogokolwiek obraził. Natomiast należy patrzeć na niego przez pryzmat tego niezbyt udanego sezonu.


Pomocnik jakikolwiek nie jest priorytetem?

Mam nadzieje, że oznacza to bardziej na zasadzie podpisujemy Thurama i Veiga później jest możliwością, a nie priorytetem😅

Thuram mnie ciekawi, jutro w końcu go zobacze w akcji. To coś podzielę się wrażeniami, jednak te nasze biedafundusze to normalnie potwarz jest…

@KaczoreQ tak, tez jak przeczytałem drugi raz tak to zrozumiałem. Te krótkie notki😅

1 polubienie

Nie, Veiga nie jest priorytetem po Thuramie

2 polubienia

A widziałeś, żeby taki Mac Allister gdzieś powiedział w wywiadzie, że miał ofertę z United, ale zgłosił się Liverpool i ten się nawet sekundy nie zastanawiał? Takich rzeczy się nie wyjawia publicznie, bo zwyczajnie nie wypada. Fragment wypowiedzi, że nawet sekundy się nie zastanawiał wskazuje, że jest idiotą, bo takie kwestie jak szanse gry w pierwszym składzie zawsze należy rozważyć.

I dobrze. Gość się nie łapie do pierwszego składu Hiszpanii u21, a niektórzy myślą, że on będzie wzmocnieniem :rofl:

1 polubienie

Nie wiem czy wy też tak uważacie, ale mi te wszystkie doniesienia układają się w taki sposób. Thuram jest celem a Kone, Veiga etc to alternatywy.

Na to wyglada, że chcemy Thurama dopiąć. Po dopięciu go może sięgniemy po jeszcze jednego pomocnika, a może jak za dużo będzie trzeba wyłożyć, to tylko obrońcę i na tym koniec okienka…

Jeśli Neiljones to obecnie wiarygodne źródło to po zdaniu “depending on how much money they have left” ręce mi opadły do samej ziemi.

1 polubienie