Rozważania transferowe (dyskusja)

Sprzedać musza prawdopodobnie, bo on tam już nie chce grać i po sezonie odejdzie za darmo. Odrzucali, bo liczyli, ze Manu da więcej. Teraz jak postanowili im grajka podebrać (Caicedo) to raczej w dobrych stosunkach nie są i już Manu odpadnie z walki o Mounta Ogólnie Manu miało problem , że wszystko wyciekło do mediów i pewnie juz do transferów między klubami nie dojdzie.

Jak nikt inny chętny na Mounta się nie pojawi to i z cena zejdą, a my może wtedy wkroczymy, a może nie :sweat_smile:

Tylko, że Trent nie zostanie przesunięty do środka pola.

1 polubienie

A kto powiedział, że nie chcą, jest bogaty klub chętny to chcą wycisnąć na maxa.
tyle tu jest komentarzy, że to nie jest FM. Ale wlasnie to może być FM. daje ktoś oferte na 55, ty chcesz 60. on rezygnuje i kolejne oferty przychodza na 40.
Tu może być podobnie, najbogatszy chętny rezygnuje i albo sprzedajesz taniej albo za rok za darmo.
Tak czy inaczej jakbysmy mieli zaplacic do 50, to ja bym widział Mounta, a w tej taktyce z Trentem, jakby to Mount schodził do skrzydła zamiast Hendo to byłoby idealnie.
Ogolnie co do transferów, to przez to, że robimy 1 na sezon to jeszcze nie rozpoczęło się okienko, a już jest napięta atmosfera, że nie ma transferów. Jakbysmy regularnie robili zmiany w składzie co roku, to teraz byłby względny spokój, że jest 1.5 miesiaca do rozpoczęcia sezonu i kogoś kupimy.
To, że sa ME 21 to żadna wymówka, można ustalic cene z klubem, kontrakt i tak negocjuje się z agentem. a sam podpis i badania to można zrobić po mistrzostwach. owszem na Fekirze, się przejechalismy, ale że drugi raz coś takiego się zdaży to małe prawdopodobienstwo

1 polubienie

skąd informacja?

znaki znaki

@Lfc_Dream nie pomogłeś, to są zwykłe fantazje. Po za tym, jeśli przejdziemy na trzech obrońców, to z prawej będzie Konate.

Bo zagra tak może 1 mecz i Gomez wypadnie na pol roku, a FSG nie zapłaci za PO, mam nadzieje ze pomogłem

Żeby przejść na trzech obrońców trzeba ich najpierw mieć.

8 polubień

Tak właśnie przechodząc na 3 obrońców trzeba mieć co najmniej 5 dobrych obrońców. My mamy całych 2 :sweat_smile:

1 polubienie

Jestem ciekaw o co tu może chodzic, skoro rano pojawiły się informacje że jesteśmy blisko sfinalizowania umowy z Thuramem, a zaraz te newsy zniknęły. Albo to jest bzdura, albo po prostu chcemy działać cicho i nagle ogłosić transfer Francuza. Brzmi ciekawie…

Mam nadzieję, że dopiniemy transfer Thurama. Wiele źródeł sugeruje nasze zainteresowanie, co wskazuje na to, że toczą się poważne rozmowy.

Mam wrażenie, że Klopp mógłby z powodzeniem przekwalifikować go na defensywnego pomocnika lub wykorzystywać również w rej roli.

Polecam poczytać ciekawą analizę tego zawodnika na The Coache’s Voice: link. (artykuł po angielsku).

Działamy tak cicho, że od dwóch tygodni mamy codziennie newsy o tym transferze :rofl:

Z Liverpoolem jest tak, że najlepiej czekać na officjalki.

XD a przed chwilą wrzucili coś takiego

zauważ, że tamten news jest od Romano, a ten od jakiegoś no name.

1 polubienie

Niestety Romano jest chyba najrzetelniejszych źródłem informacji obecnie. Ale na jego Twitterze tego nie widziałem. Powołania stron trzecich często są fałszywe.

Edit. U Romano jedyne co znalazłem związanego z nami z ostatniego dnia to:

No ale my oferte składać możemy, kto nam zabroni? Kwestia tego czy Inter ją przyjmie i czy sam zawodnik będzie zainteresowany - a tu już może być problem.

Bardzo dużo informacji Romano przekazuje w podcastach, a nie tylko na TT. I tam wspominał o Barelli.

Ale co konkretnie powiedział. Doceniamy ale transfer byłby zbyt trudny do realizacji? Czy wydźwięk był taki, że będziemy próbować ale transfer będzie ciężki do zrealizowania?

1 polubienie

Że naszym celem jest teraz finalizacja silnego fizycznie pomocnika, wybór między Kone/Thuram, przyglądamy się Barelli i jesteśmy zainteresowani i sprawdzamy czy chciałby dołączyć do LFC. Plus dodał, że ten deal byłby bardzo trudny do realizacji.
Także nie nastawiałbym się, ale akurat dziwny wysyp informacji z włoch, że niby już złożyliśmy ofertę za Barellę. Także no. No i wydźwięk był taki, że najpierw Kone/Thuram a potem się zobaczy kto dalej.

Ciekawe, Thuram i Kone poza składem dzisiaj.

Czysto fantazjując: czy w przypadku podpisania Barelli „pozwolilibyście” alby Thiago odszedł?

I czy przypadkiem na LO nie gra Larouci, którego LFC wypchnęło za paczkę fajek? Aż widzę Rickiego z fajkiem w gębie mówiącego o interesach…

1 polubienie