Rozważania transferowe (dyskusja)

Ten David Lynch to ktoś wiarygodny?

Niby jeden z bardziej wiarygodnych. To on pisał pare dni temu, że na 100% kupimy środkowego obrońcę. Był nawet news na stronie o tym.

Co do Thurama. Ciekawe jak sie rozwinie. Przyszły sezon pewnie będzie przystosowywany do naszego stylu i nie będzie pierwszym wyborem. Ja bym jeszcze dołożył tego Kone. Ogrywać ich w przyszłym sezonie i od następnego sezonu wrzucić już do pierwszej 11. Jedno jest pewne. Nie ma miejsca na błąd przy rekrutacji pomocników w tym okienku. To oni będą stanowić o sile w przyszłości, a kasy nie będzie żeby np. za 2 lata znowu kupić z 2 pomocników.

Według doniesień prasy Włoskiej, Liverpool przygotowuje 69 milinów funtów za Barelle ;D Ale by były jaja jakby nam się udało kupić Thurama i Nico :smiley: To przecież byście tutaj FSG wychwalali pod niebiosa :smiley: Oczywiscie to mało prawdopodobne, ale jakieś małe marzenia trzeba mieć : D

3 polubienia

A kto ma byc pierwszym wyborem, Henderson i Jones?
Musza przyjsc zawodnicy ktorzy od razu wskocza do pierwszej 11 bo 2 lata z rzędu w lidze europy to byłaby katastrofa

1 polubienie

Fabs- MacAllister- Thiago/Hendo. Niestety ale tak będzie. Kto zna Kloppa wie jak jest z nowymi zawodnikami.

Dochodzi do tego zmiana taktyki, że Trent będzie grywał jako pomocnik wiec, nie wiadomo jak będzie dlatego Klopp będzie grał doświadczeniem. Thuram i oby ktoś jeszcze będą powoli wprowadzi do zespołu.

2 polubienia

Fabinho też odrazu nie wleciał do pierwszej 11

chyba to był jakiś kapiszon bo pousuwali te tłity

We are so back, błagam niech to będzie prawda

Mam nadzieję, że David Lynch poza byciem wspaniałym reżyserem, również się zna na dziennikarstwie sportowym👍

3 polubienia

Przecież takie transfery powinny być zrobione na przestrzeni dwóch ostatnich lat. Normalnie, takie okienko byłoby kosmiczne jak na FSG i dostaliby ode mnie 10/10. Tyle, że za to, że te transfery są tak mocno spóźnione, to jeśli dopną do końca okienka w całości 3 pomocników i 1 obrońcę, to dostaną 6-7/10 (zależnie kim będzie obrońca i drugi/trzeci pomocnik). Nie można ich błogosławić, że ZNOWU po pladze kontuzji w jednej formacji zaczęli ją wzmacniać.

Jeśli będą wystarczająco dobrzy, to dostaną minuty i pokażą się na boisku - jeśli nie, to niestety taka kolej rzeczy. Wiem, że to wygląda jakbyśmy zmierzali ku byciu takim BVB/Ajaxem ze względu na to, że konkurencja ma niemal nieskończone środki do wydawania (City, Newcastle, MU, Chelsea, nawet… Arsenal XD), ale jeszcze sprawiajmy pozory, że tak nie jest i póki sportowo się trzymamy na powierzchni, to wykorzystajmy ten czas. Co będzie później? Zobaczymy właśnie po wzmocnieniach i regularności ich dokonywania.

4 polubienia

Gvardiol to przeciętny piłkarz za chore pieniądze i dobrze, że klub zrezygnował ze starań o niego. Odchodząc jednak od całej tej giełdy nazwisk, chciałbym zwrócić uwagę, że nowe transfery do środka pola nie mogą zablokować rozwoju Elliotta i Bajcetica. Oni są przyszłością tego klubu. W minionym sezonie przeszli chrzest bojowy, okrzepli i nabrali doświadczenia, są gotowi na regularną grę. Przy transferze Mac Allistera i potencjalnym przesunięciu Trenta do środka pola, zacznie się robić ciasno. Szkoda, żeby chłopaki grzały ławę.

3 polubienia

Relatywnie tak. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Jeszcze Inacio i bym wysłał Radbugowi whisky xD

Tradycyjnie : póki nie będzie oficjalki to nie uwierzę.

2 polubienia

Jakimś dziwnym tropem, newsy dotyczący Thurama jak blisko jesteśmy jego podpisania zniknęły… Ot, i chyba tyle by było :smiley:

2 polubienia

Na football insider wisi

1 polubienie

Pewnie Henry zadzwonił, że tyle nie zapłaci :slight_smile:

1 polubienie

Czyli pewnie w tym tygodniu będzie oficjalna informacja. Ktoś chyba się pośpieszył z ogłoszeniem i dlatego poznikało.

Zadzwonił i powiedział, ze za darmo to uczciwa cena <bezsilny śmiech>

Ale oni odrzucili wszystkie te oferty bo nie chcą go sprzedać, czemu cena miała by nagle spaść dla Liverpoolu ?