Rozważania transferowe (dyskusja)

Grzechu otrząśnij się, my nie jesteśmy i nie byliśmy nim zainteresowani…

6 polubień

Jeśli klub w rankingu pomocników na równi stawia Thurama i Gravenbercha a nieco niżej Veige i Lavia to naprawdę zaczynam się poważnie martwić o przyszłość naszego klubu.

What do you think they’re smoking over there at Anfield?

Ciekawe, czy martwiłeś się, kiedy przychodzili tacy Robertson czy inny Wijnaldum
I jak po czasie wyszliśmy na tym my, a jak wyszli rywale kupując przeciętniaków (dajmy na to takich Sancho czy Wernera).
E. Tak, w momencie transferu to dla mnie byli przeciętniacy.

1 polubienie

Akurat Thuram jest najlepszym gościem z tej wymienionej czwórki. Veiga to moim zdaniem taka typowa 10, przykład Carvalho pięknie pokazał co może stać się z takim zawodnikiem. Lavia czym specjalnym nie wykazał się w Świętych. Reasumując Klopp chyba chce u siebie dwóch fizycznych potworów do środka pola a takie warunki spełnia Thuram i Graven.

2 polubienia

Robertson nie był gotowym piłkarzem jak do nas przychodził, Gini to przeciętny piłkarz do bólu pasujący do naszego stylu nic innego.
Uważam, że Sancho przy Kloppie byłby lepszy niż Saka np.

Transfer transferowi nierówny, co pokazuje choćby transfer Darwina i Gakpo. Ale możemy mieć pewne wątpliwości bo zjechaliśmy z Bellighama przez Barellę (też się pojawiał ) do młokosów grających w u21.

Może będzie dobrze, może nie. Ale widać co robi konkurencja to wypadamy nie wiem jak Aston Villa czy Brighton przy poważnych klubach.

6 polubień

Gościu rozwaliłeś mnie totalnie :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Muszę rozwinąć swoją myśl.
Stawiając na samej górze priorytetów gościa który w Bayernie przesiedział większość sezonu na ławce (nie bez przyczyny) z resztą wymienionych graczy jest dla mnie grubym nieporozumieniem.

Nic specjalnego nie widzę w Gravenberchu a jego mityczny potencjał który co jakiś czas pokazywał w Ajaxie do mnie nie trafia. Przypomnę że tam nawet Milik był kozakiem w tej słabiutkiej lidze.

Ja to widzę tak:

Thuram → Jak najbardziej
Laiva → Być może, coś pograł w lidze, może być tylko lepszy.
Veiga → Być może, coś pokazał w silnej lidze hiszpańskiej, może być tylko lepszy.
Gravenberch → Broń cie panie Boże i trzymajcie się od tego gościa z daleka.

2 polubienia

Akurat podzielam twoje zdanie. W punkt!

1 polubienie

To jak rozumiem jest ostateczny argument i uzasadnienie dla kupowania jakichs przecietniakow, ktorzy siedza na lawce w slabszych ligach?
Sciagnijmy sobie Furmana i Kozlowskiego, przeciez kazdy moze sie stac nowym Robertsonem i Wijnaldumem (chociaz tym drugim to lepiej zeby sie nikt nie stawal).

3 polubienia

https://twitter.com/DeadlineDayLive/status/1673418920328327185

kompletnie nie znam źródła.

Edit @Ewagim - no tak, przecież 21 latek musi napierda.lać gole co kwadrans.

Przepraszam za wulgaryzm ale czasem człowiek musi.

Oby nie, w 73 meczach w Ligue 1 strzelił 9 goli. Tragiczny poziom

Mamy od zajebania skrzydłowych, a Jeremy Doku to odświeżona plotka sprzed lat. Nie rozwija się jak powinien od tamtego czasu, I jak na nastolatka z Ligue 1 to wypada strasznie przeciętnie.

Diaz, Jota i Elliott mogą grać też na stronie Salaha. Nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na gorszego zawodnika gdzie i tak na 3 miejsca mamy 6 piłkarzy. Bo liczę że Elliott będzie jednak bardziej na skrzydle ustawiany.

Obudź się człowieku!

@Ewagim - mamy ich tyle z tym, że to lewoskrzydłowi/lewi napastnicy. Jota, Gapko, Diaz a nawet ten nieszczęsny Nunez byli ustawiani na LS/LN. Z prawych jest tylko Salah i od biedy Elliot.


2 polubienia

Dla mnie Gravenberch to podobna melodia co Donny van de Beek w United. W Ajaxie jeden i drugi kocur z wizją na dobrą karierę, a dalej jednak kaszana.

Po prostu nie wierzę w gościa, który nie załapał minut w słabym w tym sezonie Bayernie w Buli. Tylko cud mógłby sprawić, że w Premier League odpali, a my nie mamy kasy żeby grać na loterii.

9 polubień

Lavia, Thuram czy nawet ten Kone idealnie wpasowaliby się w obecną sytuację. Nie mam pojęcia kto mógłby przyjść na inne pozycje a spełniałby te warunki.

Była prośba o wklejanie tweetow, nie samych linków. Dołączam do niej.

Tutaj Jeremy Doku:

Ma robić za Oxa/Keite?

1 polubienie

Jeszcze od siebie dorzucę, że Premier League to nie jest liga w której odbudowujesz pewność siebie czy odzyskujesz dawna jakość.

Powinniśmy się skupić na transferach jak Mac Allister. Wchodzący w najlepszy wiek, pewny siebie po udanym sezonie i z półkę słabszego klubu żeby miał co udowadniać. Tak jak z Salahem, Firmino, Mane, Fabsem, Virgilem, Alim czy Diazem.

Żadnych przepiórek i popychadeł. Przepiórki to ten młode talenty które może przy odpowiedniej koniunkcji gwiazd i oceanicznych pływów eksplodują jak Elliotta czy Carvalho, a popychadła to ten Gravenberch. U nas nie ma na to czasu i miejsca.

4 polubienia

Jeszcze 4 takich Phillipsów i nawet zwróci się transfer Maca. Trzymamy wszyscy kciuki, żeby i reszta się znalazła na sprzedaż, inaczej niestety obawiam się, że klub może popaść w długi.

1 polubienie

Typowy dzień na wątku transferowym lfc.pl od trzech tygodni;

-Liverpool obserwuje Thurama/Gravenbercha/Kone/Veige

-Liverpool ma na liście życzeń Thurama/Gravenbercha/Kone/Veige

-Klopp jest wielkim fanem Thurama/Gravenbercha/Kone/Veigi

-Liverpool uczynił dziś mały krok w negocjacjach w sprawie Thurama/Gravenbercha/Kone/Veigi

-Liverpool obserwuje Barelle, ale są wątpliwości co do jego ceny

-transfer Barelli jest mało prawdopodobny z uwagi na wymagania Interu

-Liverpool traktuje Thurama/Gravenbercha/Kone/Veige jako cele transferowe

-Liverpool złożył zapytanie w sprawie Thurama/Gravenbercha/Kone/Veigi

O czymś zapomniałem?

9 polubień