Rozważania transferowe (dyskusja)

Mocne słowa jak na kibica klubu, który dopiero co zapłacił 80mln za średniaka w ataku.

Tak czy inaczej, płacą. A my po 3 finałach LM, zwycięstwie w PL nadal zapłacić nie możemy,

7 polubień

No musialby byc raczej lekko przyglupi godzac sie na 30 milionow € za sezon. Jezeli jakis Kante, ktory nie dosc, ze jest juz pilkarskim emerytem, do tego jest slaby, do tego jest Francuzem, do tego jest (jak tutaj bylo wspominane) lekko glupawy i daje sie wykorzystywac dostaje 100 milionow € za sezon (1.9 miliona tygodniowo). Salah to najlepszy w historii arabski pilkarz i zawodnik, ktory nadal jest w swiatowej czolowce pomimo wieku. Gdyby dostal kolo 2 milionow € tygodniowo, wtedy pewnie moglby sie poczuc jakos doceniony, a i za te pieniadze nie przymieralby glodem przynajmniej.

Latynoskie newsy o piłce nożnej to całkowicie inny świat ;D

3 polubienia

Doszlo do jakiejś fuzji internetowej i forum LFC.PL zostalo przejęte przez jakiegoś Plotka czy Fakt? 🫨
Smieci w stylu “Valverde/Mbappe w Liverpoolu” co najwyżej do działu Humor, a i to nie wiem.

9 polubień

Wrzucam tu plotki transferowe. Wrzucam je w temat forum o spekulacjach transferowych. Poszło info o tym, że Liverpool chce kupić ŚO tego lata, więc wrzucam tu info o grajkach, którzy są z nami łaczeni przez różne źrodła. Nie wiem, w czym ty masz problem? Bo ktoś przerwał te szlochanie i pierdolenie na temat FSG?

1 polubienie

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1673980562506129409?t=8Xr3S2akLlfF9doiEJxrdw&s=19

Carvalho jedzie na testy medyczne do Niemiec. Umowa ma być do czerwca 2024 roku bez klauzuli kupna.

1 polubienie

I bardzo dobrze, albo się rozwinie, albo przepadnie. Te około 10mln co byśmy za niego mogli wyciągnąć dziś, nas nie ratuje. Za to po dobrym sezonie może być warty dobre 30, a po słabym zawsze te 10 odzyskamy :sweat_smile:

1 polubienie

No temat Mbappe/Valverde to owszem można śmiało traktować jaką totalną odklejkę, ale akurat Inacio, to dla mnie realny kandydat do wzmocnienia środka obrony, zwłaszcza, że jakiś czas temu rzucił mi się w oczy jakiś artukuł o domniemanej wyprzedaży w Sportingu (to się chyba jakoś przewinęło przy potwierdzeniu Ugarte w PSG, ale nie mogę znaleźć źródła).

Maddison to jest ta sam pozycja co Carvalho, mimo że to dobry grajek, to u kloppa byłby przyspawany do ławki albo wystawiany na lewym skrzydle jak kiedyś Cou. Jak mamy ograniczony budżet to lepiej wydać pieniądze na kogoś bardziej pasującego do zespołu.

Ja to jeszcze potrafię sobie uargumentować. Caomin i Alisson lubią złapać uraz. Dodatkowo Irlandczyk może i według mnie dla dobra swojej kariery powinien odejść bo jest za dobry na ławkę, za słaby na Alissona i pewnie jak się pojawi dobra oferta to ją przyjmiemy.

1 polubienie

odpowiem tak:

To w końcu płacimy czy nie płacimy? :wink:

1 polubienie

Inacio napewno cenowo osiągalny. Pytanie czy na great character…

Zapłaciliśmy tyle, ale zwolnił nam się budżet, zarobiliśmy na paru piłkarzach w tym na Mane 35 miliionów, Nunez miał mniejszą tygodniówkę niż Senegalczyk, a jak Dodamy Minamino i odejście Origiego(wiem że za darmo, ale zwolniła się płaca) to wyjdzie, że ten Nunez to wcale aż tak dużo nie kosztował

Oj błagam

2 polubienia

image

błagasz żeby ciebie nie rozśmieszali jak z Mbape, błagasz aby przyszedł czy żeby nie przychodził ?

Błagam żeby przyszedł bo to świetny piłkarz i na pewno przydałby nam się piłkarz o takim wachlarzu umiejętności bo takiego w kadrze nie mamy, z drugiej strony nie wierzę w ten transfer, bo nawet tak niezły transfer nasi się nie zaangażują. Ściągniemy jakiegoś typa z Championship, zrobimy 20 artykułów na Echo z analizą jaki to jest wybitny talent, a potem pójdzie na wypożyczenie do Lipska po tym jak zagra jakieś 700 minut bo będzie cienki jak siki pająka.
Oh wait…

Ornstein dodał, że ten deal będzie trudny do przeprowadzenia.

A Romano podał, że klauzula 70 mln obowiązuje jeszcze 2 dni (do 30 czerwca), potem Lipsk może se wołać nawet 100 mln.

“Liverpool rozważa transfer Dominika Szoboszlaia z RB Lipsk. Klub spotkał się w tym tygodniu z agentami piłkarza w sprawie sprowadzenia go tego lata.”

“The Reds zdają sobie jednak sprawę, że przeprowadzenie tego transferu będzie bardzo trudne.Węgier ma w kontrakcie klauzulę wykupu wynoszącą 70 milionów, a ponadto nie znamy dokładnej daty jej wygaśnięcia. Niemniej jednak każdy ruch wymagałby dużych nakładów finansowych.”

Podoba mi się to, że interesujemy się piłkarzem i rozmawiamy z jego agentami, ale w sumie to od buta wiemy, że ciężko będzie go kupić. To po co w sumie się nim interesujemy skoro od razu wiadomo, że załatwienie jego transferu to będą ciężary.

1 polubienie