Rozważania transferowe (dyskusja)

Joyce też wjechał o Szoboszlaju więc jak on wjeżdża to może być coś na rzeczy i może rzeczywiście są jakieś rozmowy wtedy by zainteresowanie nie miało by sensu. Szczególnie że zgrali sie trzej inni dziennikarze.

Jesli Salah miałby odejść to włodarze musieliby pójść po mukembe innej opcji nie widze

Po 1 Salah nie odejdzie, po 2 niezły offtop xD

Kurde no taki Szoboszlaj byłby niezłą bomba, która by mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła

Thuram in, Szoboszlaj in i problem środkowej linii mógłby zostać uznany wstępnie za załatwiony

Plus Szoboszlaj zamiast Barelli też brzmi nieźle, bo coraz pewniejsze chyba jest to, że Włoch niezbyt chce opuszczać Mediolan

1 polubienie

Kolejny transfer LFC potwierdzony. Fabio Carvalho w 2024 będzie piłkarzem Liverpoolu! Here we go

8 polubień

Znaczy ja nie wątpię ze się nim interesujemy tylko śmiesznie wygląda ze “'No bylibyśmy chętni, ale to by był transfer rzędu 70 mln a bez klauzuli pewnie i ze 100 mln wiec będzie ciężko”. Tak jakby ja z góry już zakładam ze to się nie uda jak wkraczają takie ceny :smiley:

to Newcastle zrezygnowali z Szoboszlaia? Bo ja juz z 3 tyg temu czytalem, że go kupują

image

2 polubienia

Uważam że to jest dobra cena, Mogli by nawet próbować zbić, a jak nie to aktywować klazulę. 60 milionów funtów, za zawodnika o podobnej jakości jak nie lepszej co Mount i dodatkowo młodszy. Więc znaleźlibyśmy idealnego zastępce naszego pierwotnego celu transferowego. Który nie jest gorszy.

Ależ ja się z tobą zgadzam, że Szoboszlai to piłkarz wart tych pieniędzy. Ja tylko uważam, że go nie kupimy, bo będzie za drogi. Ale kto wie może się pomylę.

@Edum O, o wilku mowa xd

Wbrew pozorom myślę żę jest coś na rzeczy. Z prostej przyczyny wszyscy wiarygodni dziennikarze się uaktywnili. I to w jednym momencie. Nie było żadnych ITK itd. Trochę przypomina mi transfery w naszym stylu Diaz, Gakpo, Fabinho itd.

Przecież to tylko Ornstein napisał, w dodatku dodał, że deal będzie trudny do przeprowadzenia.

Romano tylko nadpisał tweeta w którym pisał o klauzuli.

A dziennikarze z otoczenia LFC podali tweet Ornstein dalej.

Czy taki środek miały rację bytu?:

—Sobo—
-MA–TAA-

1 polubienie

Hahah, czyli dzisiaj wraca temat mbappe i valverde. Spokojnie panowie, jeszcze przynajmniej raz o tym duecie usłyszymy gdzies na przełomie lipca i sierpnia. Naszych właścicieli to stać jeszcze najwyżej na jeden transfer i to za 40 milionów funtów. Szoboszlai nie przyjdzie tutaj bo jest za drogi, więc tu nie ma na co liczyć tak samo.

każdy transfer jest ciężki. To nie działa tak jak w Fifie, że dwoma kliknięcia kupuje się zawodnika.

Węgier to ciekawy gracz, ale jeśli klauzula obowiązuje tylko do końca czerwca, to Liverpool musi być konkretny, bo potem może być za późno.

za ofensywnie.

Bez DM, to można powalczyć o Championship co najwyżej.

Trent dalej będzie grał jako prawy obrońca schodzący do środka, tutaj nic się nie zmieni.

Pomoc za to będzie bardziej ruchliwa, co pomoże łatwać ewentualne dziury, chłopaki na pewno będą szbciej wracać niż Hendo kryjący prawą flankę.

Przecież Joyce już się na ten temat wypowiedział XD. Niemieckie źródła potwierdzają słowa Ornsteina.
Liverpool are looking into a deal for for Dominik Szoboszlai after holding talks with his agents -

@ptgorst

To jaki Meldtown się zdarzył musi świadczyć, ze coś zaczęliśmy robić w tym kierunku.

#LFC

Absolutnie nie, ale nie musi, ale każdy z tych piłkarzy sią nam przyda. I istnieje wiele formacji nie tylko 4-3-3- ale nawet 4-2-2-2 którą Klopp próbował np.

jeśli Szabla(ten Węgier z dziwnym nazwiskiem) miałby przyjść to można próbować 4-2-3-1.