Rozważania transferowe (dyskusja)

Tu masz występy Alexisa z minionego sezonu.

alexis

Z tego co widziałem, to często był ustawiany razem z Caicedo w podwójnym pivocie.

Tylko widzisz, Alexis i Thuram zapewnią nam mnóstwo mocy w środku pola. Obaj są cholernie wybiegani.

Ma być typowy dm i basta. Nawet jeśli miałby przy Jurku rozkładać tylko siatki w bramkach to ma być :sweat_smile:

1 polubienie

Nie jestem za, ani przeciw temu transferowi. Ten transfer może oznaczać bardzo dużo bramek całej formacji ofensywnej. Tylko boje się, że dalej będziemy tracić niestety tak często bramki jak w ubiegłym sezonie, przez brak odpowiednich ruchów w defensywie i środku pola…

Ja mam poczucie, że będziemy grali w ataku z Trentem jako częścią podwójnego pivota.

Ogólnie środek będzie wyglądał w moim odczuciu coś na zasadzie 6tka(Fabs, może Bajcetic,może ktoś nowy) od betonowania, po prawej stronie silnik drużyny, co będzie asekurował Trenta i będzie musiał dużo pracować w obronie i wyprowadzaniu(Mac Alister, może Thuram, Hendo) po lewej stronie ofensywnie ustawiony zawodnik którego zadaniem będzie stwarzać sytuacje(Szobi?,Mac, Elliott), czy to dla siebie, czy to w grze kombinacyjnej.

Do tego będzie wchodził na środek właśnie Trent, ktory będzie posyłał piłki z głębi pola, lub asekurował z 6tka kontry.
Taka mam wizje :sweat_smile:

1 polubienie

Rozumiem ,że Szobo z zestawem swoich umiejętności powinien w perspektywie rzucić wyzwanie KdB. Dalej potrzeba zdrowego konia do środka pola.

2 polubienia

To co raz bardziej idzie w stronę 4-2-3-1. Fab i Mac z tyłu. Bedą ubezpieczać naszych bocznych obrońców, a w szczególności TAA. Szobo/Gakpo za Nunezem/Jota w ataku. Skrzydła Diaz i Salah.

1 polubienie

Alexis Mac Allister.

szobo2

No nie wiem… kurcze jesli wydamy 70 mln na Niego to bedzie duzy niedosyt ze odpuscilismy Belingama ktory kosztowal 100…

Bardzo mieszane uczucia mam przy tym ruchu klubu… niby statystyki do przodu fajne ale jednak z nami rywale graja na mur i skupiaja sie na szybkich kontrach ktore coraz to czesciej zamieniane sa na bramki…

Oby zaraz nie bylo ze brakuje nam kasy na obronce/dm’a a przeciez jeszcze dziur jest wiecej np prawa obrona…

1 polubienie

Teraz to już na pewno nie kupimy DM. I w sumie dobrze, po co blokować rozwój Bajceticia.
Fabs i młody na 6, MacA na 8 i Szabo na 10. Inne wyjścia nie widze.

@up
Jude kosztował dużo więcej niż 100 + większą tygodniówka i prowizje. Transfer Jude to pewnie by się zamknął całkowicie w 150mln +.

1 polubienie

A później będzie płacz jak Fabinho nie wróci do wysokiej formy (albo dojdzie i złapie jakieś poważne konti) i Bajcetic jednak nie będzie dowoził.

1 polubienie


Romano potwierdza rozmowy na bardzo zaawansowanym stadium.


Do tego świetny w pressingu.

To teraz jeszcze, ŚP, ŚO i może RB i git

Serio uważasz, że świat się kończy na jednej taktyce świata? xD Boże, dajcie już spokój z tym typowym DM. Gdyby Jurgen chciał tak grać to na pewno by mu ściągnęli jakiegoś typa od kasowania akcji…

1 polubienie

Ja mam nadzieję tylko, że ten transfer nie zablokuje nam Thurama, bo od pierwszych wieści o nim bardzo trzymam kciuki za ten transfer

1 polubienie

Jeszcze max jeden transfer (Thuram), chyba że sprzedamy Matipa.

Też liczę na Thuram , oby się nie skończyło na Gravenberchu :pray: A prawie dopięty już transfer Dominika to cudowna niespodzianka :slight_smile:

1 polubienie

lLicze ze przyjdzie Thuram i Srodkowy obronca.

3 polubienia

Jeszcze Thuram i środkowy obrońca i będzie super. Sprzedać Matipa, Phillipsa i będzie pięknie. Marzy mi się też sprzedanie Gomeza, ale pogodziłem się z tym, że to nierealne.