Rozważania transferowe (dyskusja)

Myślicie że weźmie ósemeczkę czy ta jednak dla Trenta trzymana ?
Ewentualnie 15, 16 23 ?

Ja właśnie liczyłem, że Mac weźmie 8 a ten bardziej ofensywny pomocnik wyląduje z 10. Ale jako że w te stronę nie wyszło to myślę, że Szobo skończy z numere 8.

Liverpool FC — Dominik Szoboszlai set for Liverpool transfer after £60m release clause met nawet na oficjalce już podali za Liverpool Echo póki co, więc niedługo pewnie będzie jakieś zdjęcie w naszej koszulce :smiley:

Wyżej był temat propo Maca na dmf. On sam się wypowiadał, że gra gdzie jest potrzebny i może grać wszędzie w środku, jednak preferuje pozycję 10 :slight_smile:

I bardzo ważna sprawa. Dominik zna język angielski, i całkiem dobrze mu wychodzi wypowiadanie się w tym języku, także ten aspekt jest również ważny :slight_smile:

2 polubienia

175 wpisow nie chce mi sie wszystkiego czytac, ale nie wiem czy ktos juz napisal to ,ze Szobo czyli ofensywny pomocnik, ale tez lewy lub prawy napastnik, docelowo moze byc nastepca Salaha. Taki moze byc na niego plan Kloppa. Nie ufam fsg na tyle, ze podejrzewam jesli robią duzy transfer to juz z pieniedzy za Salaha.

1 polubienie

Dokładnie. Matip z gomezem ogarną jak pomóc będzie trochę pomagać. Thuram i styka

Wy z tym odejściem Salaha to serio piszecie ? XD

4 polubienia

Nie na jaja…Nie mam watpliwosci ze zostanie sprzedany i to za grubą kase, pytanie tylko czy teraz, w zime czy za rok. Obstawiam, ze jednak za rok, chyba ze PSG bedzie zdeterminowane. Pisalem, juz o tym pol roku temu. I to bedzie nasz strzal w kolano.

W połowie sierpnia zaczną go plecy boleć. Tylko w Paryżu leczą takie urazy :wink:

Oho, kolejny ekspert. Już odchodzi. Tak daj się człowieku nacieszyć nowym nabatykiem, a nie wiecznie polak cebularz musi do wszystkiego podchodzić z pesymizmem. Póki co jest nasz, i nie zanosi się na jego odejście. Będzie chciał odejść, to się wtedy będziemy martwić

2 polubienia

Podaj numery totka jeszcze. Kolejny po josifie jasnowidz z lfc.pl

1 polubienie

Nie ma atmosfery do odejścia Salaha. To za duży piłkarz, żeby było nagłe bum. Jakby odchodził to byśmy mieli serie artykułów, że Salah chce zmienić otoczenie, że konkretny klub się nim interesuje itd. itp. Jednym słowem byłaby cała ta szopka pod przygotowanie transferu.

Też myślę, że Salah zostanie. Szybciej jestem w stanie uwierzyć, że po prostu znaleźliśmy kolejnego inwestora, niż że planujemy sprzedaż Egipcjanina.

Pozyjemy zobaczymy to kto mial racje, bedziecie jeszcze ralfy i edumy odszczekiwac swoje podsmiechujki. Salah nie doczeka w LFC konca obecnego kontraktu. Nic nie trwa wiecznie, a cieszyc to sie bedzie mozna jak bedzie nowy wlasciciel z ambicjami adekwatnymi do wielkosci klubu.

Nie edumy tylko mudy. Toż to gra słów jak Abes. Ja tam się nie denerwuje na ludzi co zawsze wiedza wszystko najlepiej. Sam bym chciał żyć w takiej błogiej nieświadomości jak wiele nie wiem na tematy na których się znam.

Nie ma co na siłę wymyślać teorie spiskowe. Po prostu dzieje się to, co zapowiadał w trakcie sezonu Klopp. Mówił, że będą transfery, że będziemy kontynuować przebudowę. Jest wola managera, znajdą się pieniądze. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, dlatego też zrezygnowaliśmy z Bellinghama. Ja zdecydowanie wolę dwójkę Mac Allister & Szoboszlai niż jednego Bellinghama i uważam, że klub dobrze zrobił.

“We will spend in the summer, that’s what I can say, definitely. The club will spend in the summer, definitely,”

“For who and how many? There’s nothing to say about it really. We are busy, you can imagine.”

2 polubienia

I niby kto ma odejść?

Węgierski czarodziej :hungary::soccer:
https://twitter.com/empireofthekop/status/1674876538976706564

1 polubienie

Word.

Typy tu dzień w dzień mieli gorzkie żale i teraz dupka polacka szczypie, że gówno wiedzieli i nie mieli racji. Mam wrażenie, że niektórzy tu by wręcz chcieli, żeby klub nie zrobił transferów, to by wyszło na ich xd

2 polubienia