Rozważania transferowe (dyskusja)

Mega dobry transfer. Oczywiście forumkowi spece lepiej wiedzą od sztabu kto się wkomponuje do drużyny xD a jeszcze do wczoraj był tu płacz, że na nikogo nie wydamy pieniędzy i skończy się na samym MacAllisterze. Niesamowicie odklejeni są niektórzy tutaj.

Fajnie że transfer w typowym dla Liverpoolu stylu - bez żadnej sagi w mediach.

4 polubienia

Ale wy wiecie że mamy jeszcze tylko dwa miejsca dla obcokrajowców?

Inacio pod to nie podpada

z dzisiaj. @Loku64 wrzucił.
https://discourse.lfc.pl/uploads/default/original/2X/4/4bcb95a38e36a1ae732859666c6aa417d606fd62.jpeg

Ale Wy wiecie, że w okienko można też sprzedawać, a nie tylko kupować?

1 polubienie

podpada w LE, ale tam mozna np nie zglosic Matipa, a pozniej w fazie pucharowej nie zglosic Adriana i nie będzie problemu.

tylko, że jedyny do sprzedania to Matip. Ewentualnie Fabinho, ale to wtedy potrzebujemy nowego DM, wiec jedynie w gre wchodzi Matip
@down. Kelleher nie zwalnia nam miejsca nonHg, wiec jakby to nic nie zmienia, poza gotowką. Poza tym nie sądzę, ze w to okienko go sprzedamy, bo nie mamy dobrego drugiego bramkarza.

4 polubienia

nadal nie wiadomo, co z Kelleherem.

No no spokojniej chłopaczku. Dotychczas od 3 lat fsg zawalało okienka, a czy się zrehabilitują, to jeszcze zobaczymy, bo Mac i Węgier to za mało (aczkolwiek jest w końcu jakiś powiew nadziei)

1 polubienie

Wszystkim szczęki opadną, jak FSG odpali Salaha za niemałe pieniądze. LOL

I nie będzie to głupi ruch.

3 polubienia

Salah chce zostać, klub chce, żeby Salah został, Klopp chce żeby Salah został, jego agent potwierdza, że on nigdzie się nie rusza. Nie widzę podstaw do tego, żeby twierdzić, że Momo gdzieś wyjeżdża.

4 polubienia

Co do sprzedawania to szansa jest na sprzedaż - Kellehera, MAtipa, Tsimikasa, Thiago, Phillipsa, Gomeza, Fabsa. Z takich co się pojawiały już jakieś głosy plus może coś o czym nie wiemy. Wydaje mi się, że tyle transferów do środka ( biorąc pod uwagę fakt, że bierzemy jeszcze Thurama) może oznaczać pożegnanie się z Thiago.

@grypka po prostu pojawiła się informacja o takiej możliwości przed mundialem i jakoś w maju. Jak dla mnie, jeślli kupimy dobrego następce to czemu nie :smiley:

Nie będę kłamał, że jakoś śledziłem tego piłkarza , ale na zagranicznych forach fani Liverpoolu pisali, że być może będzie on przymierzany na prawą stronę za Salaha. Tzn główna pozycja to środek, ale podobno radzi sobie także z prawej strony. Jeżeli to prawda to fajnie, bo w razie słabszej formy Faraona może będziemy mieli kogoś sensownego w jego miejsce.

@grypka ale dlaczego nie, Fab jest za słaby na podstawę, a szkoda żeby z ławki wchodził on, a nie Bajcetic.

Oczywiście to przy transferze śpd, jak nikt taki nie przyjdzie to niestety będzie pewnie musiał zostać.

Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda Fabsa, może za sezon, ale nie teraz, co do reszty pełna zgoda.

3 polubienia

niby dlaczego? jakby ktos dal 30 baniek to ja bym od razu sprzedawał. za rok to on bedzie wart 10 baniek. Mysle, ze za 30-40 to można kupic mlodego DM, ktory da wiecej niz Fabinho z poprzedniego sezonu.
Fabinho zaczynal przeciez kariere na prawej obronie

3 polubienia

Może Klopp widzi w nim zajebistego prawego obrońcę, w takich akcjach ma doświadczenie :blush: Klopp oczywiście

A może to jest własnie ten 2 i ostatni jednak transfer do środka pola? Wszystko możliwe. Zamiast 2 po ok 40mln euro będzie 1 za 70mln euro. I zostaje kupno środkowego obrońcy. Mega by było jakby Thuram też dołaczył. Wtedy faktycznie mamy środek pola wzmocniony. Zobaczymy też, kto odejdzie i za jaką kasę.

Chodziło mi o Szobo :wink:

1 polubienie

ja bym wolal kupic Thurama a obrone zostawic jak jest. Od biedy Fabinho tam zagra, nawet mu na początku niezle szlo. A jak kupimy obronce, to w przyszlym roku Thuram pewnie z 60-70 bedzie kosztowac i juz go nie kupimy, a bedzie trzeba kupic 2 pomocnikow znowu. Bo odejdzie Thiago a Hendo to juz sie bedzie nadawac do robienia atmosfery. Fabinho zresztą też

10 polubień

Możemy tu dumać ile wlezie, a Klopp i tak zrobi co będzie chciał, więc ja to już zostawiam, oby się chłopak (Szobo :blush:) szybko wkomponował w zespół i żebyśmy wszyscy mieli z niego pociechę.

1 polubienie

Tak sobie myślę, że Klopp chciał pomocników którzy potrafią uderzyć zza 16, bo Szoboszlai parę takich bramek zdobył, a i Mac Allister ma dobrze ułożoną nogę i dobre strzały. Może w końcu doczekamy się bramek z większych odległości, a nie tych platfusów Keity.

7 polubień