Rozważania transferowe (dyskusja)

Ciekawe czy dojdzie jeszcze Thuram. Wyobraźcie sobie jaki mamy wachlarz możliwości w pomocy, jeśli jeszcze on przyjdzie.

Thiago, TAA, Fabinho, Bajcetic, Mac Alister, Szoboszlai, Thuram (być może), Elliott, Jones, Hendo, CDM za Faba też by się przydał typowy.

1 polubienie

Ja osobiście najbardziej czekam na Thurama

3 polubienia

Ciężko nam się robi deale z Chelsea więc łatwiejszy chyba będzie ten portugalczyk ze Sportingu, tym bardziej że ma klauzulę co ostatnio bardzo lubimy i jest U21 więc nie będzie łapał się pod non HG

1 polubienie

Uwielbiam wysyp takich postów po transferach spóźnionych rok/dwa.

Nie mając szans na Ugarte i raczej tak samo prawdopodobny transfer Tchouameniego jak Mbappe :joy: to również czekam teraz na Thurama jako ostatni klocek układanki. Oby tylko jeszcze zostało na obrońcę…

1 polubienie

Colwill jest nie do wyciągnięcia niestety. Chelsea już zapowiedziała że odrzuci każdą ofertę za niego.
Inacio wygląda na rozsądne rozwiązanie. Mnie zastanawia dlaczego Hincapie nie jest brany pod uwagę?

3 polubienia

Dzisiaj był News, że Chelsea mu oferuje nowy kontrakt

2 polubienia

11 polubień

Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Dlaczego robienie dobrych transferów na pozycje, które u nas kuleją to jest jakieś święto nie normalność xd

Przecież to dla klubu takiego jak Liverpool powinno być normalną sprawą a teraz nagle masa postów o tym jak FSG nie jest genialne, bo dało na transfery.

Nie nazwałbym się ich hejterem, ale no ludzie to, co widzicie to tak powinno wyglądać w klubie z topu. Mamy braki na danej pozycji albo ów pozycja kuleje to robimy odpowiednie wzmocnienia.

Swoją drogą bardzo się cieszę z transferu Dominika i mam nadzieję, że da nam wiele radości.

3 polubienia

Zaniemówiłem i jedyne co mam do powiedzenia to że jestem na imprezie i właśnie pije piwo w celebracji Szoboszlaja

1 polubienie

Od tygodni dziennikarze męczyli nazwiska Kone, Veigi, Gravenbercha i Thurama. Nazwisko Szoboszlaia pojawiło się wczoraj / przedwczoraj (?) i mamy szybkie here we go. Świetna sprawa, bardzo dobre rozpoczęcie okienka. Nie zdziwię się, jeśli nikogo do środka pola już nie dokupimy, aczkolwiek jeśli Fabinho wróci do swojej dawnej dyspozycji, to taki stan osobowy wystarczy.

No to chyba można zaraz opić ten transfer. :grin:

2 polubienia

Bardzo fajnie, że transfer udało się ogarnąć przed obozem przygotowawczym, już mamy 2 nowych pomocników, więc już nie ma takiego parcia i ten śpd może przyjść później, więc jest czas na negocjowanie ceny.

Z perspektywy czasu wycofanie się z pozyskania Bellinghama chyba wyszło na plus.

Ciekawy jestem jaki wpływ na sukces przy tym transferze miał Pan Schmadtke.

10 polubień

Spozniony o jeden dzien prezent urodzinowy, ale niech im bedzie😀 Szobo powodzenia!

1 polubienie

Jeśli faktycznie to się zdziwiłem.

2 polubienia

Jestem jednym z niewielu, który totalnie nie jara się tym transferem, jedyny plus jaki widzę to wiek i historia kontuzji, cena mnie przeraża, ale mam nadzieję, że macie rację co do niego, niech da czadu co najmniej tak jak Salah.

1 polubienie

Wreszcie HereWeGo cieszę się że udało się to przed weekendem klepnąć. Szabla to świetny grajek, ciekawie zapowiada się nasza pomoc, czekam jeszcze na Thurama i Inacio

2 polubienia

Jeśli mieliśmy przeznaczyć jakieś 150 milionów na Bellinghama, to jednak wolę zestaw Alexis, Dominik i Khéphren. Trzy konkretne wzmocnienia w cenie jednego. Czapki z głów.

11 polubień

też nie jestem zachwycony tym transferem i nie bardzo widzę wkomponowanie Szobo w naszą pierwszą jedenastkę. Oby mi szybko zamknął mordę, bo jak na nas to kasa wydana na ten transfer jest bardzo duża.

1 polubienie

no i jakby pozostałe jeszcze około 50 mln poszło na nowego CB to by się wtedy okazało, że rzeczywiście dysponowaliśmy tymi mitycznymi 200 mln w tym okienku

Inácio ma klauzule w okolicach 40 milionów. To by się idealnie zgadzało.

A robimy coś konkretnego w sprawie Inacio? Bo poza tym, że ma klauzulę chyba 38,5 mln to nie bardzo kojarzę jakąś dużą ilość newsów łączących go z nami. Więcej chyba było pisane o tym holendrze lewonożnym stoperze z Wolfsburga.