Rozważania transferowe (dyskusja)

1 polubienie

Coś jak Wolves, Hoever i Jota.

Tak, to przemyślane.
Czuję się jak w pracy. Poproszę następne pytanie.
Edit: jest daaaaawno po szesnastej i jest piątek btw. omg

Tak właśnie bym to widział. Spośród wszystkich piłkarzy lig top 5 najbardziej Dr Bruyne stylem gry przypomina właśnie Węgier. Dynamika, siła, strzał, prostopadle piłki.
Darwin zeszły sezon miał niezły, ale widać było braki w zrozumieniu taktyki i kolegów. W tym sezonie powinien być naszym numerem 9.

2 polubienia

Podobno na sam koniec mamy wykupić tę zawodniczkę. To najbardziej pasujący profil.

Lana-Del-Rey-1a5034e

1 polubienie

A kto to jest? Tak serio pytam. Bo chyba nie ogarnąłem żartu.

Lana Del Rey
Klikasz PPM na zdjęciu → Przeszukaj obraz za pomocą narzędzia Google :wink:
Pozdrawiam

Czyli najprawdopodobniej chcemy po prostu te 70 baniek rozłożyć w czasie jak najkorzystniej.

Here we go! :grin:

10 polubień

chyba siedzi. Kontrakt na 4 lub 5 lat.

szobo4

Tak jeeest! Jaram się

Panowie my tu marudzimy od tygodni, a okienko się nie zaczęło, a my stówkę w plecy jesteśmy :sweat_smile: Jakoś coś się dziwnego dzieje, albo klub zmienia właściciela, albo kogos sprzedajemy, albo FSG jednak chce dobrze :joy:

12 polubień

Świetny news, przyznam że byłem sceptyczny, ale niech mnie miło zaskakują dalej.

Co do negocjacji to pewnie one dotyczyły nie wysokości transferu, a rozłożenia płatności.


A tu porównanie Węgra z tego sezonu z Mountem z tamtego (czyli Jego najlepszego w karierze). Wiadomo, grają w innych ligach, ale i tak robi wrażenie.

9 polubień

Sympatycznie, pomoc zaczyna nabierać fajnego kształtu.

Co w takim razie dalej? Próbujemy wyciągać Thurama czy skupimy się jednak na obrońcy. Chyba byłbym znacznie bardziej skłonny transferu jakiegoś solidnego środkowego obrońcy, aczkolwiek zobaczymy co tam nam Schmadtke wyczaruje.

Heh, jeszcze się okaże, że wszyscy bedziemy musieli przepraszać Radbuga, bo to faktycznie Henry na fejku :joy:
IMG_3438

16 polubień

Co tu dużo pisać, bardzo się jaram. Za 100 milionów z hakiem klub kupił dwóch bardzo dobrych pomocników. Liczę, że po mistrzostwach kontrakt podpisze Thuram. A później już tylko ŚO.

2 polubienia

Idealny byłby Colwill, ale dalej nie wiadomo czy Chelsea go by nam sprzedała. Czy Brighton ma pierwokup czy nie. Nie martwił bym się o konkurencję.

Bardzo dobry ruch, sprowadzamy w miarę sprawdzone, ograne nazwiska w futbolu, mam nadzieję, że zarówno Alexis jak i Węgier dadzą nam mnóstwo świeżości i radości

6 polubień

Chcieliśmy Mounta, nie udało się przychodzi Dominik - też fajna opcja. Idealne okienko dla nas to kupno Thurama i jakiegoś ŚO. I dla tych co tak napierdalacie na te FSG codziennie, stulcie pyski i dajcie pracować zarządowi, bo gówno wiecie jak działa klub. Czekamy na oficjalke.

1 polubienie