Rozważania transferowe (dyskusja)

Czyli co, LCM i PCM kupieni, teraz ŚPD i ŚO. Bo na PO Bradley

Na razie podpiszmy Dominika. Potem będą z 2 dni podniecenia, a później wracamy do standardu, czyli wyzywamy FSG :smiley: A tak na poważnie, super transfer i jakbyśmy dopieli transfer Thurama i np Inacio to okienko 10/10. Ale poczekajmy, póki co jeszcze nie mamy Węgra, a doświadczony życiem wiem że nie ma co się cieszyć póki nie podpisze papieru :smiley:

4 polubienia

Cykl życia tego forum jest nawet bardziej powtarzalny niż cykl życia Stonogi :wink:
A tak poważnie to Pan Schmadtke chyba właśnie dlatego został sprowadzony, że zna niemiecki rynek, spodziewam się jeszcze 1 transferu z bundesligi i to takiego zawodnika, o którym tak jak Szobo, nie było zbyt głośno.

4 polubienia

Pasuje mu w czerwonym.

I takie transfery są najlepsze i potrafimy to robić! Thuram, Lavia Kone, Veiga a tu nagle informacja o Dominiku i za kilka godzin go zaklepujemy. Wcale się nie zdziwię jak nasze przyszłe transfery (o ile będą) zostaną przeprowadzone bez jakiejkolwiek plotki, i podpiszemy kogoś o kim w ogóle nie ma mowy.

2 polubienia

https://twitter.com/_pauljoyce/status/1675059262148550657?t=9jDqSELxlGJd_4DzHVSKQQ&s=19

Szoboszlai podróżuje do Liverpoolu by przejść badania.

9 polubień

Czy naprawdę tak trudno wrzucić screena z twittera? Po co wrzucać te linki skoro pół godziny później już nie działają?

16 polubień


Pod linkiem przecież masz przepisana treść tweeta, ale trzymaj :smiley:

Nie po to wchodzę na forum po całym dniu, by otwierać dodatkowe 17 kart z linkami z twittera, gdzie 15 z nich jest już nieaktywnych. Jeszcze ok jak ktoś dorzuci krótką notkę, ale tu:


:smiley:

3 polubienia

Nie wiem, które linki ci znikają, ale zapewniam cię, że te od poważnych dziennikarzy nie znikną.

3 polubienia

To filmik, filmiku nie da się wrzucać z twittera. Screeny wrzucam, doedukuj się, a nie szukaj problemów :stuck_out_tongue: Akurat chyba ja zawsze wrzucam screeny z informacji, więc no nie pod to drzewo szczekasz :smiley:

1 polubienie

@josif a choćby Twój powyższy

Zauważyłem i doceniam. Zwyczajnie użyłem Twojego posta jako przykładu, a nie żeby Ciebie w jakiś sposób grillować, więc ostatnią część posta możesz sobie darować :wink:
Poza tym ciekawe skąd mam widzieć, że to był filmik skoro link nie działa xD

3 polubienia

To LAVIA ma być ostatnim wzmocnieniem środka pola. Coraz więcej ruchu w tym kierunku podobno wykonujemy. Byłoby idealnie. Thuram pewnie za rok bo nie sądzę że kupimy ich obu (choć chciałbym się mylić)

Co ważne LAVIA może być uznany w przyszłości za homegrown player więc tym bardziej jest naszym :key: targetem

1 polubienie

Najpierw się zaloguj na Twittera, bo inaczej nie zobaczysz tweeta.

Thuram nie pojawił się na materiał marketingowych jakie wypuściło Nice dzisiaj. Nie ma go na filmie ani zdjęciach zapowiadających nowy sezon i zakup karnetów. Czyżby LAVIA + THURAM?

Wtedy pewnie Thiago out do :saudi_arabia:

1 polubienie

A jak ktos nie ma twiteta to gorszy? :slight_smile:

11 polubień

Thuram to jest kwestia mistrzostw. Nie będzie kontuzji, to podpisze kontrakt z Liverpoolem. W Lavię wątpię, za ciasno by się już zrobiło.

@mateo227 za dużo byłoby pomocników, gdyby doszedł Thuram i Lavia. Thiago raczej się nie ruszy z klubu, nie było żadnych plotek o odejściu. Trzech odeszło i trzech przyjdzie.

2 polubienia

Coraz mocniej wygląda na to że Klopp chce totalnie przebudować środek pola. Więc Thuram+Lavia to realna opcja. Thiago pewnie wyląduje w :saudi_arabia: ale kończy się mu kontrakt wiec byłoby to logiczne. Pamietajmy ze Milner, Keita i Ox odeszli wiec moglibysmy zastąpić ich 1:1

Tak. Przecież konto na tt możesz założyć w 1 minutę jeśli zależy ci żeby być na bieżąco z informacjami i móc wyświetlać to co jest tu wklejane. Ale wiadomo, lepiej wymagać od innych bo komuś się wydaje, że jest pępkiem świata.

A co do transferów, to wątpię żebyśmy sprowadzili Thurama i Lavię - większość źródeł mówiła o max jeszcze 2 pomocnikach (lub nawet jeszcze tylko 1). Z obu piłkarzy dużo bardziej wolałbym Thurama i mam nadzieję, że uda się jednak dopiąć ten transfer.

2 polubienia

To ktoś kto nie ma i nie chce mieć Twittera jest wg Ciebie pępkiem świata :slightly_smiling_face:, dobre.

10 polubień