Rozważania transferowe (dyskusja)

Dokładnie tak. Jeśli nie chce ci się poświęcić minuty własnego czasu na założenie konta i wolisz wymagać od innych, żeby robili screeny, to dokładnie świadczy o tym, że masz się za pępek świata. A skoro nie masz i nie chcesz mieć konta to twój wybór.

2 polubienia

no, ale warto pomyśleć że skoro ktoś chce widzieć twitty to powinien mieć twittera, to serio zajmuje 30 sekund nawet połączyć konto z gmailem czy czymkolwiek, przypadkowe nazwa i tyle. Jak mi się np zdarza przeglądać twittera na komputerze i będę chciał coś wstawić tutaj to mam robić zrzut ekranu?

Edit @Lapaino czyli sugerujesz, że w związku z tym, że ludzie nie mają twittera i chcą w pewien sposób uzyskać informacje, to nie oni powinni “poświęcić” minute aby ją uzyskać, tylko ja który tą informacje już mam powinienem wam podać ją jeszcze bardziej na tacy niż linkiem? Może jeszcze przetłumaczyć trzeba? :slight_smile:

3 polubienia

Ja np tez nie mam tweetera I nie zamierzam zakładać tam konta .

Ba jestem przekonany, że znacznie więcej użytkowników czy ludzi którzy to forum czytają, a nie mają konta jest więcej.

Co lepsze żeby osoba która wrzuciła link zrobiła zrzut ekranu który zajmuję dosłownie 1 sekundę ( telefon kombinacja 2 przycisków, pc kombinacja 3 przycisków)
Zabawne, że i tak poświęcasz swój czas wrzucając link i pisząc koment.

Czy żeby naście użytkowników robiła konta gdzie nawet jak zajmie to minutę, to łącznie już trochę będzie.

Co tobie podpowiada zdrowy rozsądek hmm?
Która opcja lepsza dla ogółu? :wink:

@qba3 czy chce informacji pewnie, czy z tweetera niekoniecznie, bo jak widać chwila moment i tak do mnie ta informacja dotrze, masz rację, że jak ktoś chce przeglądać tweeta to najwygodniej mieć tam konto, z tym, że są użytkownicy którzy chcą przeglądać tylko forum, a wrzucając link bez zrzutu pozbywasz się części użytkowników którzy tę informację przeczytają.
To zwykła sugestia, że można ułatwić dostęp do informacji sporej części ludzi, nie jednego użytkownika.
Każdy zrobi jak chce, a ja już więcej się nie rozpisuje, bo już za bardzo zasmiecam wątki nie na temat.

8 polubień

Założenie konta przez tych co nie mają. Robienie screenów zaśmieca pamięć w telefonie. A jak jesteś uparty jak osioł, to pogódź się z tym, że nie będziesz widzieć niektórych informacji.

3 polubienia

halo, halo? admin śpi?

Tak szybko zacząłeś obrażać?
W telefonie screen zajmie miejsce ?
W czasach gdzie najmniejszy standard to chyba 64gb :joy:

Tu ciebie zaskoczę, ale można w telefonie usuwać zdjęcia.

Rację masz z tym, że jeżeli ktoś wrzucił linka bez zrzutu to po prostu użytkownicy bez konta nie będą tego widzieli i to jest ok.

Nie mam nikogo do tego zmuszać, każdy ma swój rozum.

Ale forum fanów w zamyśle ma zbierać dane z całego internetu na temat klubu w jednym miejscu.

Fajnie właśnie, że nie trzeba szperać na innych stronach tylko za pomocą innych użytkowników można mieć szybko i wszystkie istotne informacje w jednym miejscu :wink:.

Pokój i nie gorączkuj się tak.

1 polubienie

Nie wiem gdzie widzisz tu jakąkolwiek obrazę… Ja za to widzę, że poza roszczeniowym podejściem masz jeszcze mentalność płatka śniegu.

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1675098163529625600?t=Z163ErUZjN2c_qVTRoKRHg&s=19

Milan dołączył do klubów zainteresowanych zakupem jednego z zawodników z shortlisy LFC.

2 polubienia

XD śmieszny pstryczek muszę przyznać.

1 polubienie

Ten Van den Veny i Gravenberche to chyba były rzucone specjalnie na zmylenie przeciwnika, że niby Liverpool skromnie się bawi w transfery.

A potem z grubej rury Mac Alister za pol darmo i jeden z najlepszych zawodników Bundesligi za gruba w sumie kasę :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Proponuję w najbliższym czasie wybrać się na konsultację do psychologa, bo coś tam pod kopułką nie bangla.

1 polubienie

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1675090933132455936?t=-35coKCwn-eCgm3QMeMOpw&s=19

Dość oczywiste, ale warto wkleić bo przynajmniej jest to informacja na temat.

Wg echo Liverpool nie zamierza poprzestawać na transferze Szobo.

1 polubienie

Oby był zdrowszy niż Fekir i Keita :grinning:

Plan: IN: Thuram, Lavia i SO (Inacio) OUT: Thiago i Matip i gitówa.

Tak wracając do planu sprzedaży Slaha to ja bym dodał swoje zdanie, że mimo, że to gwiazda to nie można dopuścić, że na nim nic nie zarobimy albo odejdzie za psie pieniądze na koniec kontraktu. Wydaje mi się, że patrząc realnie na strategie naszych właścicieli (samowystarczalność) to bardziej optymalne jest sprzedawanie gwiazd w momencie gdy zaraz mają zjeżdżać z formą. Wtedy wykorzystać te fundusze (+ ekstra kasa jako inwestycja) na cracka młodszego.

Patrzmy co zrobił Real. Kasa z Casemiro mocno zasiliła budżet na zakup młodszego cracka.

I tu pojawia się Salah, Ali i VvD… Wymiana tego ostatniego na Gvardiola czy innego gracza o podobnej wycenie wydaje się bardziej prawdopodobne gdy sprzedamy Virgila za 45 i dołożymy 50 niż gdy dopuścimy aż Dzik będzie na końcu kontraktu, dostaniemy za niego 15 mln i trzeba dokładać 80…

3 polubienia

Co do szabli, to z ciekawostek będzie naszym 4 zawodnikiem w drużynie który jest kapitanem drużyny narodowej. Obok Van dzika, Robo I Faraona.

5 polubień

Widziałem jakieś rozważanie twitterowe, ale w żadnym poważnym źródle, że będziemy próbowali wyciągać Colwill najprawdopodobniej.

Dunno ile w tym prawdy. Możliwe, ze niewiele, aczkolwiek jeden twitterowy fejm z ostatniego czasu- coś takiego hintował.

Taka jest piłka. Za Salaha albo dostaniemy dużą kasę w to okienko albo najprawdopodobniej pozwolimy mu u nas skończyć karierę bądź przynajmniej jej poważną cześć. Ludzi często się kierują sentymentem z tym, że wystarczy jeden słaby sezon i sentyment zmienia się w nienawiść.

Domink już na lotnisku. Tylko nie wiem na którym xD

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1675114857866067972

2 polubienia

Jest van :smiley: z tego co piszą, to w Liverpoolu

1 polubienie