Rozważania transferowe (dyskusja)

Tylko Chelsea nie chce go puścic, by musiał sam zawodnik mocno wojować, aby do nas odejść. W Londynie po odejściu Azpilicuety, Koulibaly’ego robi sie miejsce na obronie, do tego Thiago Silva w przyszłym roku kończy 40 lat, raczej nie będzie grał w każdym meczu.
Kontrakt ma do 2025 z opcją przedłużenia o rok, zobaczymy co sie będzie działo w najlizszych dniach, czy podpisze nową umowę, czy nie.

W każdym razie no napewno zawodnik juz dobry, z potencjałem na klasę światową, do tego uniwersalny i chętnie bym go u nas widział :slight_smile:

To przedłużmy im kontrakty, wtedy za rok ich się sprzeda.
Atmosfera top przez kolejny rok i przy okazji zarobimy.

No chyba że jak nowy kontrakt z ekstra Kaśka której nikt im nie będzie chciał dać za rok to taki Thiago nie będzie chciał się ruszyć… Pamiętajmy że to ktoś musi chcieć kupić, my musimy chcieć sprzedać a Thiago musi chcieć odejść. Jeżeli zabraknie 1 elementu to nie ma transakcji.

Thiago jest w takim wieku i stanie zdrowia że chce odcinać kupony. Przedłużając go zostaniemy z drugim Oxem.

1 polubienie

Nie wierzę w kierunek Turecki , natomiast Thiago co miał zrobić w LFC już zrobił. Jeśli będzie oferta powinien iść.

1 polubienie

Ale też z potencjałem na ogromny zjazd przez jego wątpliwe zdrowie. Gdyby ktoś rzucił 70 milionów to bym go oddał z pocałowaniem ręki

1 polubienie

Z tej trójki to najchętniej Hehe bym pożegnał, ale to nierealne. Thiago powinien zostać na jeszcze jeden sezon.

1 polubienie

image

1 polubienie

A mi trudno sobie wyobrazić zespół z Europy, który chciałby zapłacić te €15 mln (akurat bazuję na tej kwocie, bo tak jest Thiago wyceniany przez transfermarkt). Natomiast z Saudi Pro League mogłaby wpłynąć ciekawa oferta. Jak na razie idzie im całkiem nieźle z podkradaniem przyszłych emerytów.

Z tym, że Thiago to ambitny piłkarz i podejrzewam, że kierunek Arabski by go nie interesował - chyba, że chęć dorobienia do emerytury okazałaby się zbyt kusząca.

Dla mnie sprawa wygląda następująco. Jeśli pozostanie Thiago = brak sprowadzenia Thurama, lub innego przyszłościowego zawodnika, to nie jestem w opozycji nawołującej do jego pozostania w klubie do końca kontraktu.

Już trzymaliśmy Keitę do usranej śmierci licząc na to, że w końcu pokona wszystkie zdrowotne przeciwności losu. A jak mamy przebudowywać linię pomocy, to równie dobrze można iść w tym okienku za ciosem.

Thiago to świetny piłkarz. Zrobił dla nas dużo dobrego, elegancko się go ogląda i będąc zdrowym byłby mocnym konkurentem do pierwszego składu. Nawet nie myślałem, że mógłby odejść w tym okienku. Przynajmniej do zakontraktowania Szobo i informacji sugerujących, że transfer Węgrą nie wyklucza transferu Thurama, czy kolejnych wzmocnień pomocy. Wówczas pewne kwestie zaczynają składać się w sensowną całość.

Mianowicie chodzi o to, że Thiago za rok i tak musiałby być zastąpiony. A tak, to potencjalnie jego następca (na pozycję Thiago, a nie 1 do 1), który przyjdzie w to okienko za rok mógłby już być zgrany z zespołem i (miejmy nadzieję) być gotowy na występy w LM i powalczenie o coś więcej w PL (niż tylko Top4).

Czy zarząd LFC i Klopp doszli do podobnych wniosków, to się okaże. Kwestie finansowe na pewno też nie będą tu bez znaczenia.

2 polubienia

Nowy kontrakt dla 32 latka łamiącego się średnio raz na tydzień? Co do ku*wy?

3 polubienia

image

Liverpool jest również zainteresowany gwiazdą Southampton, Romeo Lavią i Khephrenem Thuramem z Nicei, ponieważ próbują zrobić z tego trio przechwytywania pomocników.

Pomoc nie jest jednak jedyną pozycją, którą Liverpool musi wzmocnić, ponieważ przed następnym sezonem musi także poprawić opcje środkowego obrońcy. A jednym z graczy, na którego patrzyli, jest Levi Colwill z Chelsea.
Raport z 90Min dostarczył teraz aktualne informacje na temat sytuacji . Ujawniają, że Liverpool niedawno wrócił z „drugim dochodzeniem” w sprawie Colwilla, aby zobaczyć, jakie pieniądze skłoniłyby Chelsea do sprzedaży.

To podejście zostało „szybko odrzucone”, podobnie jak pierwsze ( 30 £ milionow Brighton) Wygląda jednak na to, że Liverpool bardzo lubi obrońcę i może to oznaczać, że powrócą z lukratywną propozycją przetestowania determinacji Chelsea.
90Min stwierdza, że ​​​​Colwill odbędzie kluczowe spotkanie z Pochettino, gdy tylko wróci z akcji Anglii do lat 21, aby dowiedzieć się, gdzie leży jego przyszłość.

Uważa się, że tego lata nadal chcemy pozyskac Khephrena Thurama ale nasz niemiecki taktyk może teraz skupić się na dodaniu posiłków do swojej tylnej linii.

Goncalo Inacio
Sporting Libson jest jednym z obrońców branych pod uwagę przez klub, więc ciekawe będzie, jakie dalsze sprawy zakończymy tego lata.

W Chelsea mogą mieć ciężki orzech do zgryzenia jeśli Colwill chce być key player. Nie wiem jakim ustawieniem będzie grać Poch tym razem ale mając do wyboru Fofane, Chalobaha, Silve, Badiashile, szczególnie tego ostatniego którego kupili za niemała kasę w styczniu z kontraktem do 2030 roku (a przypomnijmy jest też lewonożny i wydaje się być głównym konkurentem do składu dla Colwilla) to może rzeczywiście warto powalczyć o anglika i nasz klub będąc świadomy olbrzymiej konkurencji w Chelsea chce to wykorzystać.

Trzymam kciuki bo Levi to kot i dla mnie może być godnym następcą VVD.

2 polubienia

Podobno Liverpool przygotowuje się do podpisania kontraktu z pomocnikiem Borussii Monchengladbach, Manu Kone, z francuskim młodzieńcem, który jest długoterminowym celem dla The Reds.

Kone jest wysoko oceniany jako jeden z najlepszych talentów pomocników w Bundeslidze. A ta najnowsza aktualizacja wydaje się wskazywać, że Liverpool jest teraz gotowy do złożenia oferty otwarcia za młodzieńca z Gladbach.
Jak donosi dziennikarz Sky Germany , Florian Plettenberg, strona niemiecka żąda tego lata zaledwie 30 milionów euro (26 milionów funtów) za Kone, co jest kwotą transferową, którą Liverpool uzna za bardzo akceptowalną, biorąc pod uwagę duże sumy, jakie The Reds wydali już na Alexisa Maca Allistera i Dominika. Szoboszlai

A wiadomo, co z urazem Kone?

1 polubienie

Jak wyglada sprawa z kontuzja Kone tego nie wiem w kazdym badz razie wczesniej byly informacje i z po jego kontuzji stracilismy nim zainteresowanie.

I chociaż This Is Anfield rozumie, że the Reds nie otrzymali jeszcze żadnych ofert tego lata, są świadomi sugestii, że kilka klubów obserwuje Thiago .

Tureccy giganci Fenerbahce są jednymi z najsilniej powiązanych z zamachem na 32-latka, a także reklamowano powrót do Barcelony.

Liverpool z radością pozwoliłby swojemu numerowi 6 zobaczyć pozostałe 12 miesięcy kontraktu, ale jeśli zainteresowanie nim wzrośnie, trzeba będzie podjąć trudną decyzję.

Matko Bosko, ale że zamach chcą na chłopa zrobić?

14 polubień