Rozważania transferowe (dyskusja)

Mówiło się na początku o 70-75 mln skonczylo się na 55+5, co niby nie jest jakoś tragedia, ale w wypadku jakby był w formie. A w sumie jest po słabym sezonie zakończonym kontuzja :sweat_smile: jednak jak PSG za Lucasa co piłki nie kopnął od pol roku płaci prawie 50 baniek, to w sumie nie wyglada ta kwota źle :upside_down_face:

Dać tyle ile chce Chelsea, albo zrobić wyraźny krok w jego stronę i liczyć na to, że on nas delikatnie wspomoże w tym transferze, bo po prostu go zażąda w klubie, co pozwoli na uzyskanie lepszej pozycji negocjacyjnej.

1 polubienie

Wydaje mi się, że liczymy na te wsparcie, gdyż Chelsea nie chce go puścić, więc w sumie ceny nie ma określonej, a jak już to zrobią to wypalą ze 100 mln…
W każdym razie na ten moment się mówi o 80mln+

To może licząc jak z Mountem te 10-20 jest do zejścia, ale raczej do 50 mln nie zejdziemy :smiley: Co i tak byłoby chorymi pieniędzmi za 20letniego stopera. Jednak Levi jest uważany za zawodnika już na pierwszą reprezentacje(i to pierwszy skład), a stoperzy to jednak peakuja zwykle później niż inni zawodnicy z pola.

https://twitter.com/fabrizioromano/status/1677749648973340673?s=46&t=2M6L7E3ORNbEmT0tuz2SmA
tu filmik o którym wspominał @AleksanderFa

Wygląda jakby nie chciał wracać rzeczywiście :smiley:

W kontekście transferu Szobo, to nadal nie jest cena zaporowa. Faktem jednak jest, że płacenie 50 milionów za Mounta z rocznym kontraktem, to :rofl: Transfer w stylu United.

Chcieli najpierw nierealne 70 milionów za gościa z rokiem kontraktu i po słabym sezonie, a potem trochę zeszli, choć i tak kwota zawyżona. Adekwatna i realna kwota do zapłaty to było właśnie takie 35-40 milionów, ale ostatecznie i tak znalazło się United które wiecznie przepłacą i każdy ich dyma na pieniądze. Poza nimi nikt nie zapłaciłby za niego tych 60 milionów.

Z Colwillem może być podobnie. Zaśpiewają nierealne 100 milionów czy ile i weź się z nimi dogadaj.

Racja, o 3 nad ranem ciężko myśleć

1 polubienie


Moze byc ciężko go sprowadzić hm

[@Plettigoal]

Talks between Liverpool & Romeo Lavia are concrete and ongoing. - There is no agreement in terms of salary conditions yet and as earlier reported, his price tag is around £50m.

Coś się zaczyna dziać w końcu.

Czyli Thiago poleci z klubu


Słabe źródło ale myślę że idealny do taktyki z Trentem, w Atletico również występuje zamiennie w środku pomocy, po prawej stronie i również na prawej obronie


Ja czuje jutro potwierdzenie transferu :slight_smile:

A ten plettigoal to dobre źródło?

Niezłe, ale nienajlepsze :sweat_smile:

Roman jeszcze nie potwierdził haha

Będzie jutro Oficjalnie czy nie ? Jak sądzicie ?

Jeżeli przyjdzie Lavia to Bajcetic musi iść na wypożyczenie. Nie możemy mieć w kadrze trzech spd

A ja sądzę ze nie powinni go wypożyczać. LE w czwartek liga sobota i niedziela wiec troche nie bardzo.

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu :wink:
Najpierw kupmy Lavie, potem zobaczmy, jak rozwinie się temat transferu Thiago i jakie będą wnioski sztabu po presezonie, a na końcu zastanowimy się, czy faktycznie mamy nadmiar zawodników.

Mogę sie założyć o browara z kimkolwiek że nie będzie żadnej oficjalki jutro. Zdziwię się jak w ogóle XD w przyszłym tygodniu się ruszy.

1 polubienie

Real Madryt rozważa sprzedaż Federico Valverde by zdobyć pieniądze na Mbappe. A z tego co wyczytałem to mamy go na radarze Federico Valverde. Może być ciekawie :grin:

PSG nie chce sie wydymać i chce sprzedać Mbappe. A Real juz kupił jude więc będa szukać gotówki na Mbappe.