Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie ma ani szansy, ani potrzeby. Za stary, za cienki, ani trochę w naszym stylu i jeszcze mniej nam potrzebny :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja dla mnie zastępstwo od biedy za Hendo to może i tak , ale jednak młody już nie jest a ja ciągle liczę na każdy kolejny transfer to będzie max 24 lata żebyśmy faktycznie przez 2/3 okienka odmłodzili kadrę bo mieliśmy wysoką średnią wieku w poprzednim sezonie .

nierealny Kimmich byłby idealny, mógłby grać obok Trenta i za Trenta,obok Faninho w pewnym sensie spełnialiby tą samą rolę na boisku jakby Trent musiał odpocząć co anglik, czyli Kimmich schodzący do prawej strony obrony grający w fazie ataku jako defensywny pomocnik i mogliby grać razem z Trentem w innych meczach, Goretzka nie chciałbym.

Liverpool spent £77m, exploded a blockbuster from Real Madrid (justbartanews.com)

Jakiś bait :smiley: powołują się rzekomo na The Guardian

There is potential for Thiago to leave Liverpool this summer. [

[@neiljonesgoal]

for

[@TheRedmenTV]

Obstawiam, że Liverpool nie ma nic przeciwko, ale sam Thiago pewnie chce zostać do końca kontraktu. Nie mam nic przeciwko - przyda się przy tylu meczach, zwłaszcza czwartkowych i pewnie by dalej niańczyć i pomagać Nunezowi. Nie obrażę się, jak jeszcze pokaże parę magicznych rzeczy, także cieszyłbym się z jeszcze roku Thiago u Nas - chyba, że to polegałoby Thiago albo Thuram, to wtedy zdanie bym trochę zmienił.

1 polubienie

Podczas gdy Liverpool skutecznie dał Leeds zielone światło na przejęcie Phillipsa, obie strony sie jeszcze nie porozumialy. Liverpool chce sprzedać Phillipsa, podczas gdy Leeds chce go wypozyczyc.

Liverpool jest podobno gotowy zapłacić 30 milionów euro (25,6 miliona funtów) za usługi pomocnika Nicei, Khephrena Thurama.

W rozmowie z Born and Red , znany włoski ekspert od transferów stwierdził:

Według Fabrizio Romano, środkowy pomocnik OGC Nice jest skłonny zgodzić się na przeprowadzkę na Anfield, ale wymagałby wyższych opłat i zarobków niż Romeo Lavia

„Oczywiście zawodnik (Thuram) chce przenieść się do Liverpoolu, ale wiesz lepiej ode mnie, że w piłce nożnej są pensje i tego rodzaju koszty”.

Tak więc Liverpool chce zrobić coś mądrego. Na przykład Lavia będzie kosztować znacznie mniej niż Khephren Thuram, również pod względem wynagrodzeń i przyszłych kosztów dla klubu

Tak sobie myślę ze przecież był… Kiwior no ale Arsenal nas ubiegł w zimę.

Colwill wydaje się nieosiągalny, ale poczekajmy na rozwój wydarzeń.

A może jednak Hincapie i tylko czekamy aż Ekwadorczyk wyleczy kontuzję aby mógł przejść bez obaw testy medyczne? To taki transfer last minute w ostatnim dniu okienka byłby jak znalazł.

No i zostaje Inacio ale z jakiegoś powodu na razie nie robimy zdecydowanych ruchów w jego kierunku.

Liverpool przeprowadzi „wewnętrzne dyskusje” na temat transferu pomocnika Southampton, Roméo Lavii, w ciągu najbliższych trzech dni, powiedział dziennikarz Fabrizio Romano w rozmowie z Born 'n Red .

Wśród personelu rekrutacyjnego na Anfield panuje zgoda co do tego, że Lavia jest „bardzo wyjątkowym” talentem, ale najwyraźniej klub nie podjął jeszcze żadnych działań.

Zakulisowe rozmowy mogą obracać się wokół ceny Belga, a poprzednie doniesienia sugerowały, że Liverpool uważał żądania Southampton w wysokości 64 milionów dolarów (50 milionów funtów / 58 milionów euro) za wygórowane (za pośrednictwem Sky Sports ).

Inacio pewnie trzymamy jako opcję B,czy C. Patrząc na mało HG w składzie to w pierwszej kolejności rozglądamy sie za zawodnikami HG. Colwill wydaje się być taka opcją wymarzoną i dopóki będzie szansa go ściągnąć to będziemy się w okół niego kręcić. Chłopak pewnie wróci na przyszły tydzień z urlopu to wtedy może coś sie wyjasni.

2 polubienia

Chciałbym być w siedzibie Nicei kiedy przychodzi do nich oferta 30 milionów za Thurama, przecież ze śmiechu to by z krzeseł pospadali

1 polubienie

Uważa się, że ruch Khephrena Thurama z Nicei utknął w martwym punkcie. Wyjaśniając dlaczego, Fabrizio Romano wskazał, że zarówno [**Nice, jak i Thuram stawiali żądania finansowe, które Liverpool uznał za zbyt wygorowane.

Kone ma ponoc wrócić do gry w ciągu 6 tygodni

Nie wiem jak wy ale liczę na transfer Gonçalo Inácio. Zamiast pomocnika wole żeby obrońcę kupili. Bo znów będzie sito w obronie.

5 polubień

Klub podobno bardzo mocno chce przemyśleć transfer Kone, który przez ostatni rok miał pięć drobnych kontuzji(na transfermarkt wyróżnione są tylko 4). Do tego ma ominąć cały presezon, a każdy wie jak ważne to jest dla Kloppa. Rozważamy zatem, żeby został w Monchengladbach na kolejny rok i wtedy się po niego zgłosimy, gdy odejść by miał Thiago/Henderson.

1 polubienie

Klub ma kupić jeszcze jednego pomocnika i obrońcę. Także spokojnie.

Veiga odpadł z wyścigu.

Na EuroU21 nic nie pokazał w sumie. Ogólnie to jak już wspominałem on pol sezonu nic nie strzelił. Jest mało kreatywny. Jedynie miał okres dobrej formy strzeleckiej i zakończył sezon dubletem z Barca. Może się okazać po prostu przehypowany mocno.

O tym ze on odpada to juz rano czytałem.

Ponoc z torino bardzo sie interesujemy Perr Schuurs.
Nie wiem nie znam ale poslucham opini o nim z chęcią.

I cos czuje ze to będzie transfer bo nie przekracza koszt transferu 40 mil. A FSG to sknery. Mimo że wydali 100 baniek ale powinni wydać drugie tyle jeśli chcemy walczyć o mistrzostwo. Takie moje zdanie.