Rozważania transferowe (dyskusja)

Ziomek, Ty masz jakąś obsesję na punkcie tych silnych murzynów? To co, gdyby zawodnik o zbliżonych parametrach i białym kolorze skóry został zarekomendowany Kloppowi przez skautów, to ten by go odrzucił “bo nie jest czarny”?

To jest forum piłkarskie, może skupmy się na aspektach piłkarskich. Tobie jako moderatorowi chyba tym bardziej nie przystoi…

@Down

Nawet jeśli (w co wątpie), to w dalszym ciągu powinniśmy rozmawiać o “typie” zawodnika, a nie o kolorze skóry

10 polubień

Przykro mi, ale nie ma na rynku białych zawodników w takim typie.

1 polubienie

a właśnie że są. Choćby ten pan - Mats Wieffer - Profil zawodnika 23/24 | Transfermarkt
Nie oglądam holenderskiej, ale mówi się, że naprawdę rozegrał dobry sezon i jest kawał zawodnika. Właśnie taki silnik drużyny.

Dla mnie takim silnym murzynem jest Rice, ale za kwotę 50 mln Max.

@Loku64 mi bardziej chodziło, że silnie na nogach stoi, potrafi odebrać itp, swego czasu u nas był w tym wybitny Wijnaldum, a z obecnych to chyba tylko Jones potrafi się zastawić

5 polubień

Ugarte czy Milinković-Savić akurat wpisują się idealnie w role silnego białasa.

O, o właśnie Rice. I był kiedyś Hendo.

Edit. Tak swoją drogą, patrząc na dotychczasowe transfery czyli kreatywny Węgier i pracowity Mac, szkoda, że uciekł nam ten Ugarte. To byłby taki nasz Gennaro Gattuso. Chłop jest zdecydowany w odbiorze jak cholera. Twardy, nieustępliwy i agresywny. Do tego potrafi rzucić dobrą piłkę czego nie ma chociażby Lavia jak na razie.

@Kolumbjajo oo widzisz Kolumbjajo? Mi się optyka zmienia względem tego jakie transferu już zostały zrealizowane. Ale zdanie o piłkarzu może co najwyżej trochę. Tak jak Ugarte nazywałem potencjalnie nowym Gattuso tak Thurama wielokrotnie nazywałem potencjalnie nowym Y.Toure. Z tym, że wtedy miał być naszym największym transferem a w plotkach przewijały się Gravenberchy. Na pewno byłby bardzo dobrym dodatkiem do już zrealizowanych transferów ale za 50 mln funtów to ja bym wolał, żeby poszli po 3go gotowca wymiatacza.

1 polubienie

Wydaje mi się, że Rice aż tak nie jest wybiegany. On dużo ustawianiem się dobrym robi roboty :smiley:

Tonali właśnie wylądował w NUFC, ale one też wykracza poza zakres kolorów widzialnych dla @josif

1 polubienie

Ale oni wszyscy są niedostępni bądź byli zbyt drodzy dla Liverpoolu. Poza tym czarni są genetycznie mocniej zbudowani niż biali, a to nie jest rasizm tylko pochwała i coś czego można im zazdrościć.

2 polubienia

Czarni mają delikatniejszą strukturę mięśniową niż biali i częściej padają ofiarą kontuzji. Jednak również jestem za silnym i przede wszystkim wybieganym Murzynem.

2 polubienia

Liverpool are ready to make an offer for Chelsea centre-back Levi Colwill, 90min understands.

Sources have confirmed to 90min that Liverpool are confident they can lure Colwill away from Stamford Bridge, despite Chelsea’s insistence that he is not for sale.

Colwill, who was one of the stars of England’s European Under-21 Championship success this summer, impressed hugely on loan at Brighton & Hove Albion last season. The Seagulls have already failed with a couple of bids to land him on a permanent basis.

Chelsea have stated since January, when Brighton first floated the idea of a permanent deal, that they are not looking to sell the defender.

However, 90min has been told that Colwill is far from convinced that his long-term future should be at Chelsea despite their insistence that he will get chances to prove himself this coming season.

Colwill’s current deal is due to expire in 2025 and Chelsea are looking to extend it, but as it stands talks have not advanced. Chelsea have made it clear to their squad that players unwilling to sign new deals will be sold. highlighted by the departures of Mason Mount and Mateo Kovacic this summer.

Liverpool have been focussing on overhauling their midfield this summer and with Alexis Mac Allister and Dominik Szoboszlai already signed, they are now also looking at defensive options and a new centre-half is in their sights and Colwill is in their sights.

Autora newsa obserwuje Obama :joy:

Według Bascombe’a Henderson ma rozważyć wyjazd do Arabii.

Henderson rozważa odejście do Arabii. Decyzja ma zapaść do końca tygodnia. [ian doyle]

Czas zacząć kręcić Małysza.

Od czego wzięło się powiedzenie ,,kręcić Małysza ...

Tu się zgodzę że Mac, Szobo + Thuram byłoby zbyt ofensywnym ustawieniem i wolę nawet slabszego piłkarsko od francuza ale typowego śpd

1 polubienie

No przecież to się kupy nie trzyma. Odejście Hendersona oznaczałoby odejście zawodnika z statusem HG, których mamy jak na lekarstwo. A na zakup innego zawodnika z statusem HG się nie zapowiada, bo nie oszukujmy się, nie wyłożymy 50-70 mln(!) funtów na młodego, perspektywicznego, ale wciąż niedoświadczonego Colwilla. A o zainteresowaniu innymi Anglikami (od czasu transferów Rice’a i Mounta) nie pojawiają się żadne plotki. No chyba, że Hendersona za 30-40 mln sprzedamy i dołożymy drugie tyle na Colwilla, ale to, jak już wiemy, jest baaardzo nieprawdopodobne.

Jak odejdzie Hehe to wypada dokupić 2/3 do tego defensywnego pomocnika. A obrona jest jak sito nadal.
Albo kupić PO i trend do pomocy. I wtedy nie trzeba 2/3 pomocników tylko 1/2 do tego PO. I git. Można zaczynać sezon xD

VVD raczej ale tak naprawdę Salahowi się należy przez lata gry i strzelonych bramek to mu się należy. Ale no VVD ma charyzmę i temperament.

łączono nas w maju z Alexem Scottem z Bristol FC, może wciąż realne

Póki co to w kolejce podobno Bournemouth, Totki i Młoty i Wilki

Ponoć nasi pewni co Colwilla że go ściągną hmm źródło srednie.

Teraz Joyce.


Ja wyczowam że szukamy gotówki na Colwilla.