Rozważania transferowe (dyskusja)

Weź odłóż lepiej tego Football Managera. Żaden Adams tu nie trafi. Tu trzeba kupić kogoś pokroju Barelli!

No właśnie dlatego że nie jesteśmy City czy Chelsea trzeba doić arabów póki płacą bo nie wiadomo kiedy im się znudzi, jest niepowtarzalna szansa na zmianę silnika na nowszy, wydajniejszy i mam nadzieję że się uda

2 polubienia

No to teraz najważniejsze żeby klub sprowadził jakościowych zawodników, którzy mogą wskoczyć od razu do pierwszego składu

Mam nadzieję, że mają to zaplanowane, bo Lavia niezależnie od tego jak perspektywicznym jest piłkarzem to nie jest jakością, która jest nam teraz potrzebna w pierwszym składzie

Oby na nim nie skończyli i ściągnęli jeszcze jakąś gwiazdę. Ciekawe się robi

Człowieku :sweat_smile: w 22ce dołożyli (albo wcześniej nie wiem) że możesz se dać 1 mld na start. U mnie Hendo, Milner, Keita, Matip etc lecieli odrazu. Ale Fabs i otwieracz do konserw akurat byli tak zarąbiści, że ich zostawiałem.

Jak nam araby dadzą 20 mln to wyświadczą nie tylko przysługę Jordanowi ale i nam. On kupi sobie jacht i będzie z Henrym gadał o transferach a my dostaniem gruby bilon na dołożenie do jakiegoś transferu.

Człowieku, Liverpool nie robi transferów w stylu Barelli, więc taki transfer to właśnie możesz futbol menadżer że co najwyżej zrobić. Liverpool robi transfery gdzie jako jedyny proponuje Kontrakt A w przypadku Barelli to trzeba by się pewnie licytować z Newcastle czy chelsea. A Tyler Adams To produkt gotowy według mnie na rynku teraz jedyne do zastąpienia Fabinho

1 polubienie

Opchnąć Fabinho a sprowadzić Kimmicha to fajna przebudowa. Taka niezbyt długofalowa.

2 polubienia

Nunez, Diaz, Van Dijk, Szoboszlai

2 polubienia

Człowiek wypożyczenie.

2 polubienia

Masz racje. Prawie. Zapomniałeś dodać, ze to produkt gotowy na West Ham United a nie Liverpool

Poprosiłem Cie wyżej, żebyś podał 1 przykład zespołu, który wymienił całą formację w 1 okienku i miał dobry sezon, mógłbyś podać taki zespół? Bo ja mogę podać multum zespołów, które tak nie zrobiły (myślę, że jest to 100% poważnych zespołów, ale dla bezpieczeństwa napiszę że 99% :slight_smile: )
Grałeś kiedykolwiek w piłkę? To nie jest moje bo tak, to jest rzeczywistość, środek pola to serce zespołu, tam musi wszystko klikać, musi być zgranie, piłkarze muszą znać się nawzajem i wiedzieć kto jaki ruch wykona, jaką podać piłkę i w którym momencie, to nie jest takie proste jak się wydaje.

podałem, tylko nie czytasz ze zrozumieniem kolejny raz. Ty czekasz aż napiszę, że moim zdaniem są kozakami i powinni zostać do końca kariery, żeby Ci pod tezę pasowało, a ja piszę tylko, że wymiana całej formacji to głupota, musi zostać przynajmniej kilku doświadczonych zawodników na DANEJ POZYCJI, a nie Salah czy VVD.

i znowu nic takiego nie pisałem, tak samo jak o 5 miejscu, wstukujesz mi w klawiature swoją tezę i oczekujesz, że będę jej bronił. Cała dyskusja wgl zaczęła się od tego, że nie zrozumiałeś o co mi chodziło w 1 poście i teraz drążysz nie wiem po co. I dla zasady dopiszę - niczego nie bronie :slight_smile:

1 polubienie

Weźcie proszę te osobistą kłótnie na priv przenieście, bo nie wiem już która godzinę trwa, a tylko wy jesteście w nią zaangażowani

1 polubienie

Ja mam inne zdanie, o Fabsue grającym w Monaco jeszcze głównie na RB tez byś powiedział ze produkt na West Ham. Zreszta my swoje, a FSG pewnie i tak zrobi co innego

Ee tam ryzyko z wymianą pomocy jest wtedy kiedy ona funkcjonuje i powiedzmy bijemy się o mistrza, to jest jakieś prawdopodobieństwo, że nowi nabytkowie potrzebowali by zgrania żeby wygrać ligę mistrzów.
Nasza pomoc w zeszłym roku to kupa, asyst i goli mieli mniej niż pojedynczy pomocnicy innych zespołów.

Tu w ogóle nie ma ryzyka. Jak przychodzą utaletnwowani pomocnicy to bez zgrania będą grali lepiej niż nasza pomoc obecnie.
W tym sezonie nie mamy ligi mistrzów, a nasz cel to będzie dostać się do top 4, więc najlepszy moment żeby wymienić ogórasów i ogrywać nową pomoc na sezon gdzie już poważnie możemy włączyć się o mistrza czy ligę mistrzów, a przy odrobinie szczęścia zaklikają już szybciej i pomoc już nie będzie zmartwieniem i po mału będzie można myśleć o wymianie obrony.

2 polubienia

Przepraszam, postaram się już nie dyskutować o piłce na forum o piłce.
@Lapaino spoko szanuje Twoje zdanie, ja mam inne i napisałem wyżej jakie, ale po prostu kolega starypiekarz od początku nie rozumie o co mi chodzi i co gorsza wkłada swoje tezy w moje słowa, co mnie trochę irytuje :wink:
a co do ambicji na przyszły sezon, to ja bym sobie życzył, żebyśmy walczyli o mistrza i wygrali lige Europy, jakbyśmy co roku tak patrzyli, że a to sezon przejściowy bo teraz zmieniamy pomoc, a za rok to w sumie Salah może odejdzie, to zawsze byśmy mieli jakąś wymówkę, a chyba nie o to chodzi.

1 polubienie

Nie, ja tylko wytknalem Ci brak logiki w twoich wypowiedziach, a nastepnie staralem sie wytlumaczyc dlaczego moim zdaniem sie mylisz. Przyszly sezon zweryfikuje, czy mozna wymieniac cala formacje czy nie. Pozdrawiam.

1 polubienie

Był temat o dużych zmianach w klubach i czy im to wyszło na dobre. Real zrobił wielka przebudowę w latach 09-10. Sprzedawali legendy i wielkie nazwiska- Raul,Cannavaro, Guti, Sneijder, Robben.

Zrobili pełno transferów, nie wszystkie wypaliły np- C.Ronaldo, Kaka, Xabi Alonso, Ozil, Di Maria, Khedira, Benzema

Rezultat :

3 polubienia

Jedyni zawodnicy jacy mi przychodzą do głowy jak zastępstwo za Fabinho to zawodnicy, z którymi już byliśmy łączeni: Fofana, Sangare, Bennacer i Lavia oczywiście. Każdy inny podpis będzie mega zaskoczeniem.

nie było takich zespołów bo inne dokonują zmian systematycznie a nie kupują 1 pomocnika na 5 lat, może kupno 5 w 1 okienko ma sens, a na pewno jeszcze 2 tylko nie ogórasów lub młodych talenciaków, nie ma na rynku drugiego Bellinghama a 2 talenciaków jak Carvalio to nie upgrade, chociaż Caicedo niech kupią, do obrony Jak nie Colwill to Gvardiol, jakość nazwiska, bo przeciw nam inne dróżyny top 7 wystawią jakościowych graczy

1 polubienie

Nie jestem przekonany.
Głównie przez ligę z której miałby przyjść.

To samo, co powyżej.

Długotrwała kontuzja.
A nawet gdyby, to IMO potrzebujemy bardziej rosłej szóstki, aniżeli gracza o charakterystyce algierczyka.

Już wystarczająco było o Nim napisane.
Jeżeli chodzi o mnie, to Joao Palhinia, czy jak to się pisze.
W naszym stylu by to było.
Żadnych doniesień i nagle BUM!

1 polubienie