Rozważania transferowe (dyskusja)

moze nie ma co narazie panikowac. Jeszcze nikogo nie sprzedalismy, a poza tym jesli dostaniemy 60 baniek, to nie wierze, że nie kupimy dwoch. . Do tego nawet kupujac jednego bedziemy mieli 7 graczy na 3 pozycje, do tego jest w obwodzie :smiley: Morton. A mozemy grac 2 pomocnikow i 4 w ataku,to tymbardziej 7 graczy wystarczy. W ostatecznosci moze tam zagrac Trent,jakby zabrakło graczy a Gomez na prawej obronie.

Myślę, że ta aktywność transferowa Saudyjczyków bardzo dużo zmieniła. Chcą zapłacić sporą kasę za zawodników których kariery się powoli kończą. Możemy ich sprzedać, dopłacić i kupić młodszych. To dobry interes. Hendo lepszy nie będzie a w powrót do formy Fabihno też średnio wierzę. Brazylijczycy po 30tce w większości przypadków gubią formę na dobre

Wolves zainteresowane Kelleherem, który jest wyceniany na 20 mln funtów, a sam zawodnik chce regularnych występów.

Sprzedać, zarobić na nim i dać chłopakowi możliwość wykazania się jako nr1 w klubie z Premier Leauge. Bardzo dobry, obustronny deal. W jego miejsce wskakuje Marcelo Pitaluga, który będzie naturalnym następcą Alissona. Te pieniądze ze sprzedaży Kellehera można dołożyć do pomocnika.

4 polubienia

Niech bierą tego czerwonego Kaspra Schmeichela :grinning: zaraz się okaże, że z potencjalnych sprzedaży możemy uzbierać z 100 mln. Jakby tak mimo tego pokusili się o 150 net spend albo chociaż 100 to można byłoby z zaciekawieniem obserwować kolejne ruchy na rynku.

1 polubienie

nie ten poziom jeszcze. Pamiętam artykuł, który pisał, że ani Pitaluga, ani Davies nie są jeszcze gotowi na bycie 2. Pewnie sięgniemy po Zielera w miejsce Kellehera i przy okazji załatwimy gracza HG.

Bayer Leverkusen kupił prawego obrońcę z młodzieżówki brazylijskiej, więc może Frimpong jest szykowany do sprzedaży :thinking:

image

image

1 polubienie


Zna go ktoś bo cos mi tu smierdzi xD

Christian Falk dużo wie o Bayernie, a o nas pewnie mniej :smiley:

Zobaczymy, ile uda nam się kasy z transferów wychodzących przytulić, bo od tego zależą nasze dalsze działania na rynku.

Ja w zasadzie nigdy nie piszę o swoich transferowych życzeniach, a opieram się bardziej na medialnych doniesieniach. Jeśli, jednak, sprzedalibyśmy Hendersona, Fabinho i Thiago, to bardzo chciałbym, żeby nas zaskoczyli transferem Caicedo :slight_smile:

Po pierwsze, gość jest zgrany z Mac Allisterem, a argument zgrania jest tutaj często podnoszony. Po drugie, upieklibyśmy dwie pieczenie na jednym ogniu, bo Caicedo może grać, zarówno jako defensywny pomocnik, jak i prawy obrońca, a także jako boczny obrońca w potrójnym bloku defensywnym.

Jakby do tego przyszedł jeszcze Lavia lub jakiś obrońca, to myślę, że to okienko byłoby przekozackie. Pewnie wiele tematów rozwiąże się na dniach :wink:

2 polubienia


chyba można o Caicedo zapomnieć

image
kolejny z Niemiec potwierdza ciągłe zainteresowanie Kone

@Mati2020 w połowie sierpnia ma wrócić, nie wiem jak my to widzimy. Jeśli Fabs odejdzie to teretycznie pierwszych kilka meczy sezonu zostajemy z Stefanem na 6. Może będziemy kombinować z bardziej defensywną rolą MAca/Thiago/Jonesa. A może po prostu ruszymy po kogoś innego .

1 polubienie

Ja to mowie mi tu siemrdzi transferem. Ale ma kontuzję i mnie zniechęca :sweat_smile:

Eh, czyli już za późno [*]

Moi Drodzy, jeśli chcecie kontynuować dyskusję na temat mniejszości seksualnych i organizacji LGBT+, to bardziej adekwatnym do tego wątkiem będą → Sprawy pozasportowe

Nie róbmy śmietnika z “Rozważań i spekulacji transferowych”, bo kwestia zaangażowania Hendersona w sprawy światopoglądowe nijak się ma do ruchów transferowych z klubu / do klubu.

14 polubień

Moisés Caicedo co do niego Szkoda ze go Chelsea nam ubiegnie. Na miejscu kloppa kazalbym przebic ofertę Chelsea xD Bo to jedyna sensowna opcją xD

Taka informacja była 2 dni temu.

Zdaniem eksperta transferowego Fabrizio Romano, Liverpool uważnie obserwuje pomocnika Benfiki, Florentino Luisa.

I cisza jest od dwóch dni. Po szperałem trochę i faktycznie może grać na pozycji za Fabinho. Dla mnie odejście Fabinho to jest przemyślane. Myślę ze Roman jak podaje informacje to sie nie myli xD ale jest cholernie drogi. Padłby rekort xD

Jestem nieco sceptyczny co do tego transferu, dopiero ostatni sezon zagrał w pełnowymiarowym czasie w Benfice, w Monaco na wypożyczeniu sobie nie pograł bo nie potrafił się przebić do pierwszej jedenastki, w Getafe też nie błyszczał, nie oglądam ligi Portugalskiej na co dzień więc może o czymś nie wiem co by w ostatnim sezonie wystrzelił z formą na miarę potencjału?

1 polubienie

image

Serio pójdziemy po tego Caicedo,świetnie będzie zabezpieczał Arnolda i może zagrać też na prawej obronie